AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti,Ukshin H.e mrojne udbashat Qosja e Demaqi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti,Ukshin H.e mrojne udbashat Qosja e Demaqi   Ven 10 Fév - 13:17


Kujtim Kurti, ennuyé.
23 décembre 2014 ·
Agjentët e SHIK-ut....kërcnojnë familjen time ne Prizren
Pardje me datë 21 dhjetor 2014 ne ora 22.00 agjentët e SHIK-ut,Afrim Hoti ish- deputet i Levizjes Vetvendosje bashkë me dy agjentë tjerë te SHIK-ut Nesim Hoti dhe Etrit Hoti,kan vizituar shtepin ne Prizren dhe kan kercnuar fizikisht,baben tim Ali Kurti 67 vjet,se nese djali i juaj Kujtim Kurti nuk i largon postimet nga Facebook,ne do te mirremi vesh sipas kanunit....
Ky kercnim fizik ndaj familjes time ne Prizren nga keta agjent te SHIK-ut,vjen 4 dite mbas publikimit te dosjes sekrete per Ukshin Hotin,te cilen e kam publikuar ne profilin tim me datë 19.dhjetor 2014 ne ora 14.29
Agjentet e SHIK-ut,edhe mbas 4 ditve debat,ne asnje moment nuk kishin guxim te demantonin keto fakte me nje gjuhe civilizuese,por derguan edhe 438 komente dhe mesazhe kercnuse me likfidim fizik dhe ofendime vulgare te fjalorit serbo qetnik....
Edhe nje here po e them publikisht,ashtu siq e kam then edhe para 4 ditve....
Ukshin Hoti eshte gjallë,dhe jeton me gruan dhe dy femijet ne Beograd
Per arsye se.....Ukshin Hotin e ka derguar UDB-ja qe te studjoje ne HARDWARD sepse ai ishte pioner i vllazrim-bashkimit Jugosllave.....sepse ai ishte diplomat i UDB-se serbo-qetnike......sepse ai kurre ne jeten e tij nuk ka vrar asnje serbe.....sepse ai ka formuar grupe ilegale sipas urdhrave te UDB-se qe te zgjoje shovenizmin serbe.......sepse ishte bashkpuntor i dy agjentve te UDB-se , Rexhep Qosjes dhe Adem Demaqit.....
Sepse ju agjentet e SHIK-ut qe 15 vite agjentin e UDB-se Ukshin Hotin e keni ber hero per ti humbur gjurmet e bashkpunimit me UDB-ne serbo-qetnike.....sepse Ukshin Hoti ju duhet qe te mashtroni opinionin me patriotizm tallava per perfitim te votave elektorare,per te ruajtur pushtetin e krimit te organizuar dhe korrupcionit....
Sepse.......ju agjentet e SHIK-ut,nuk keni interes strategjik,qe ta publikoni vendbanimin e Ukshin Hotit ne Beograd....se pastaj ju zbulohen gjurmet e bashkpunimit me UDB-ne serbo-qetnike....
Ju agjent te SHIK-ut.....keni detyruar 41 ish-ushtar te UÇK-se te bejn vetvrasje....ju keni mbushur burgun e Dubraves me ish-ushtar te UÇK-se me montazhe politike.....ju agjentet e SHIK-ut po detyroni mijra Shqiptare te braktisin Kosoven drejt asmimilimit ne shtete e perendimit....ju agjentet e SHIK-ut.....jeni te gjithe te punsuar ne pozitat me kyqe te krimit te organizuar,ndersa populli nuk ka buke me honger.....
Agjent te SHIK-ut dhe UDB-se serbo-qetnike....
Shkoni ne Beograd bashke me agjentet e UDB-se Rexhep Qosjen dhe Adem Demaqin,dhe kerkoni agjentin UKSHIN HOTI.....se ju keni miliona te vjedhuara nga djersa e popullit,dhe mund te zbuloni vend-ndodhjen e tij ne Beograd....
Ndersa.......mua kurrë nuk do të , mundeni te me ndaloni mendimin dhe fjalen e lire,te verteten gjithmone do ta publikoje,pa marre parasyshe,sa e hidhur mund te jete ajo per ju agjnetet e SHIK-ut dhe UDB-se serbo-qetnike....
ATËDHU MBI TË GJITHA

K GJITHAhttps://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/745358805558455?comment_id=745361182224884

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurti,Ukshin H.e mrojne udbashat Qosja e Demaqi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: