AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Dialog me Hajrush Xhemailin

Aller en bas 
Aller Ó la page : PrÚcÚdent  1, 2
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Hajrush Xhemailin   Dim 5 Mar - 20:34

[ltr]


HajruÜ
afrim jashari asht tash e gjeta se spokam koh hin kshire ishkrun universiteti i prishtines a jeton ne durs po Rren eka shkru ashtu ne prizren jeton ki pis qeki asht kshire hin
[size=14]Kuši

kopjoja fb dhe ma dergoni

HajruÜ

https://www.facebook.com/afrim.jashari.14
Kuši
po e gjeta edhe une
Kemi me ja nxjerr syte per se gjalli mbaje mend

HajruÜ

qeki pis asht ki ka dor asht kon se nji restoran ekan majt bashk me vllaun ne prishtin tani vllau asht hjek pi prishtines easht kthi ne gjilan me amerikant . ka punue per nenshkrim eaj aka shit at restoran ka mar paret edhe ska shku shum dita ekan vra qeki asht shoki haxhi
Kuši
Hajrush a mundesh me shkue ne kosove?

HajruÜ

kujna mi shkru shoki ne kosov
Kuši
,me ja dergue nje shokut tone,vetem pjesen pa za.
ta japim adresen e tije
ne PZ

HajruÜ

vetem muj mi shkru se edhe un jam ne rezik shoki se shum vite si po mundohem me zbulu vrasjen atani qish te i shkruj atina un tregom
Kuši
Duhet me ja nis mi nxjerr haket,se po na zajne te poshtem

HajruÜ

qka asht ki pz se edhe spo kuptoj mir shqip o shok tan jeten ne kroaci eskam pas shqiptar afer e krejt veq kroatisht kam fol kam harru besa
Kuši
Hajrush,Mu ngute jo,por hape pas hapit me nxen lepurin me kerr,

Hajrus

po qeket mujna me zon se me ka thirr me e vizitu me ka shkru pisi po qish o shok spo muj ta shof se di se ki ka dor ati te gjakut.
------------------------------------------ haxhi shoki valla jo si po tutna se mu tut nuk kisha shkru gjith her po me jesin fmija o sjhok bre se moti kisha qit flak atje . se kalova krejt luften ne kroaci e ju ndihmova ne ks e lugjin maqedoni po pash se atje tradhti etani saju kemi qu arm e pomoq spo di mir oshok met tregu ne ks po sma diten pisat veq dojn mem hjek pse po lipi vrasjen e vllaut a snalna valla kurr deri ta gjojm edhe besa me tye bashk
Kuši
Krejt jam ka ju kuptoj o shoku im,ka tradhetar shume dhe duhet me ja ba qaren tanve me rend.

HajruÜ
kismet shoki po valla veq te jemi te lidhun na etani edhe disa njerzi mi gjet si kemi besim po te kush me pas o shok Haxhi se jan ba krejt gati un vjet isha ne ushim kur me diktun u dasht me ik se besa paten mem hjek e dhondri me qiti ne granic e shkova
Kuši
Keta šdo gje jane ne gjendje me ba vetem mi humb ferkemet e tyre,jane ne gjendje edhe djalin e vete me vra vetem me dal te paster vete

HajruÜ
po shoki ty e une besimtar po mir haxhi ty e njef ket pis . kemi fol na per ketane ate kujtohet ki ish i rrezikshem shum . skish ftir ki pis po sedi qish vllau i kish besu po sakam ni un atje ekish pas rre vllau jem ket pis se kish ba dollovere me arm nat koh etani ekish pasrre mir eskish guxu as me ba za etani spo di ma shum veq qashtu mekan tregu[/ltr][/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Hajrush Xhemailin   Dim 5 Mar - 20:56

[ltr]
[size=14][ltr]pode kur kemi vorru vllaun te nesermit i ma ka pru nji cd eme zhirri tha hajde ty edhe gruja vllaut e gruja jeme po gruja jeme kroate e tha kshirni kur ka pas mu kon i vram ne cd met 7 ejo met eqati muji ekish pas cden po sma dha nqat cd ka than se i vram duhet mu kan mete 7 ne mujin e 7 po skishin mujt me zan qat dit folshin shqip ne cd dhe serbisht si millosheviqi ka pagu a shqiptart duhen me vra si komandant leshin e shum tjer ikan vra per 3 muj po pisi e mur tha tajap edhe iki sma dha e ma se pash kur epash ne tubim edhe veqma dha doren po ekshira edhe thash mir se shifmi kurgjo tjeter[/ltr]


Kuši


[ltr]Po spaskemi kane tjeter me kerkue,si po me tregoni ju,ky po del ashiqare.[/ltr]


[ltr]Ka i paska ba te gjitha kete pasuri,hotele ne disa vende edhe ne lipjan[/ltr]


[ltr]e prizren[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po me cd o shok e kish pas kuka pas mu kon i vram aj eka aj na tregoj mue edhe grujes vllaut e grujes teme se tha un kushe sedin serbishten etha ty ekupton me grujen po un si njifsha haxhi sisha kon ne kosov 20 vite se smujsha me hi veq tuj ju nimu pi kroacis esdisha ma shum qish po aj me cd edhe hala aj pis duhet me pas se nqat cd . ish kon krejt kur asht kon plani me vra tash qashtu o shok[/ltr]

Kuši


[ltr]Po skemi ška tjeter kund me kerkue,pasi e paska cd dhe e paska dite se kur duhet me vra,atehere ky ka gisht[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po ka aj cd Haxhi e na epam ne kompjuter ne sob te punes te shpija e vllaut nqat foto qka e qove nqt sob pisi ma tregoj cd eshtini ne kompjuter te punes te shpija vllaut edhe engum epam une gruja jeme gruja vllaut eqaj afrim jashari . edhe nji komandir i vrajes ika thon nji dajes tem se qeki asht skini qkame lip ma teperse ki me do ekanvra e tjert sedi tha veqqeki asht i pari ne list po serbijakapagu shkavi i vrojes kathan per qet pis po veq duhet me zan atje me qu menjio mal e allti ngoj edhe me pranuu etani dijm se krejt i tregon ashtu duhet me ket me punu shoki tfala o po kam pun u lodha o shok vala po ty qish po kalon . apo lodhesh e zojm hagji veq te jemi shnosh tfala shum endegjomi shoki jem e nimi[/ltr]

Kuši


[ltr]Po mire ju paska tregue edhe ai polici i vrajes,dhe cd et e ketij Afrimit,ta ka vra vellaun dhe si hane palla,Dijne keta naten me te vra e diten me te vajtue.Pervoj kane qent[/ltr]


[ltr]Mire jemi,o shok,ska ma mire si ne gyrbet.[/ltr]


HajruÜ


[ltr]ehhh qashtu o shok duhet qashtu po thom edhe une se ki krejta ika ba me nji sami kosoven po un se njof ashtu kam ni edhe do luftetar si ipagun kto pisat e qeveris qashtu shoki e sod me shpija me rstorana pare sate dush me gjak te komandatave po duhemi si thu qashtu mi qu dikun edhe krejta tani me tregu e mi zbulu edhe mer fund krimeli ne kosov e ne shipni se kish edhe pi shipnis si jan te pagum po ki ish aj se ban kto vrasje tfala shoki e nimi shum flm nga ty o shok i nderuar
[size=12]Kuši

se jam ka ja kontrolloj fb krejt
Po Hajrush pushojm pakes se edhe une jam lodhe e ndjersitur shume
ndegjohemi

HajruÜ
ok shoki tfala e ndegjomi haxhi shoki e ndegjomi folim o shok tfalashum
Kuši
Falimenderit edhe juve te fala shume
https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/1704269286470985?notif_t=like
scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net
scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net[/ltr]

[/size]
[ltr]
Hajrush o shok,a e njeh Xhelal Selmanin Toplanen?šenka ne kroaci ,ka halle eshte pa dokumenta,dhe e kane lane disa shok rrugeve,.A ke mundesi ti ndihmon dhe te tregon krejt per vellaun e juaj.

HajruÜ
Sedivalla spom kujtohet se un pak njof po ku koka aj ne kroacine cilin vend qish paskahi pa dokumenta si izveglic apo qishunsediaenjof po aka gajle pse se njof ikahit asht .i cilit vend asht e kz koka ne kroaci si moste ken dokumebta vshtir se muj mu ndihmu diqka se spo lojn izbjeglica te na spe di pse eqfar problemi paska eqish paska hi ne kroaci pa letra sedi ne zon polucia edi se ka shum problem tfala e ndegjomi
Kuši
Me tha se eshte pa as nje dokument,gjindet tani ne zagreb,dje paska qen ne rijek
Ky ka qen shok me Hamdiun dhe e dine krejte rastin e grupit te kumanoves dhe po dojne me likvidue
Po thote se dikush e ka shpiunue tek organet e policise se maqedonoise
Es
Kuši
Hajrush shoku im,ška shpenzoni per kete njeri,une ua qoje paret pa problem,vetem ti dalim ne ndihme.
Kuši
Hajrush ška eshte puna qe nuk po shkruan?A ke mundesi ti dalish ne ndihme se vertete ka nevoje per nje ndihme.
Harush qe nr e telefonit te Xhelalit e nese ke mundesi fole bre burr se vertete ka nevoj per ti dalur ne ndihme
0085 9957 000 79 i Kroacis
00385 9957 000 79
te dytin thirre

HajruÜ
Me fal haxhi kisha pun e smujta met shkrupo mir ne zagreb ane rjek gjindet po sedi haxhi pa letra sdi un qkai ndihmoj veq koka edhe larg mue po ska gajle sate kam mundsi i ndihmoj po pa ketra sdi qishqka ibaj un spo di as vet veti ndoj kan ktu pi mir kuasht niski me dal adin haxhi e paska met ne kroaci mun mulajmru edheneambasad te kroacis ne rjek ka endoshta i ndihmojn spodi as vet o haxhikur smirna meksi pun une masvshtirikoka se nukpasja letra po mirte lajmroj. Foli un kudon aj njerimedal ncilin shtet adin. Ty haxhi.... He ai sediveqqkasmos asht aj njeri ashtuun kam pa se aj asht si tradhtar pi mateper qeterher me fal o shok se pun po kam nimi pra aaa tfala

HajruÜ
Po pashnumrin ska gajle poi kroacis koka veqvete be cilin shtet don aj ne dal tadij se vshtir asht nqeto dita meqeto izbejeglicat viron asht ba
Kuši
Gjendet ne Rijek i shkreti
Po done me dal per ne slloveni,

HajruÜ
Aha po. Sedi ikan mshel kufijt slovenija me kroacin seshumizbjeglica po mir oshom foli etani tetregoj qka muj me ba tfala pra e ndegjomi hagji
Kuši
edhe familja i ka dal nga maqedoni se jane ne rrezik.
Por problemi vetem kete me mujt me qit ne slloveni

HajruÜ
Ane familje joka aupaska problemvalka ani o shoki haxhi nimi etani teregoj qka muj meibdihmu jeq valla koka
Kshiri un valka smirna meksi pun po abi haxhi ete tregoj si gjoj fikan me qit sloveni i ndihmoj te lutem prishi jto qka shkrujtem se edhe mue me percjellin qkaspo bajn ne ket koh meqeto izbeglicat e nimi un e ty tani tfala shoki qao
Kuši
a ke mundesi me thirr ne telefon,apo qoma telefonin tend e te thirr ky.

HajruÜ
E thirriune o shok pse jo ska problem neser se tashnepun e sonte sedi shkoj te fhali po mirneser e thirrimiski dert
Kuši
Me tha se ka mbete ne rruge,dhe pa dokumenta nuk e pranojne me fjete ne hotel


HajruÜ
Po se pranojn valka keq koka sedi qish ashtupo bajn epo ngojn tradhtart ei lojn rrugve po thirri un neseretani foli me ty sedi qka muj i ndihmoj se larg asht pi mue po kshiri un me bdoj kan etabi veq me qit be slloveni tfala e nimi shoki qao
Kuši
Ne rregulle,te fala shume shoku Hajrush.

HajruÜ

HajruÜ
Tfala shoki haxhifolimun e ty sate mundem lipi etindihmpj veq ta qesin ne slloveni edise vshtir asht se o mushplot pi siris e policija krejt. Kshirin po folim o shok qao
Kuši
E di qe eshte problem ,dhe jane stermbushur me njerez te sirise.ška ke mundesi ndihmoi se e meriton ndihmen ky njeri,eshte i veqante nga te tjeret.

HajruÜ
Po o shok moski dert jshiri un samuj po veq tesel ne slliveni tani mamir asht abi shoki ndexhomi
Kuši
qe nja dhete minuta nuk po me lajmrohet,eshte ne zore i shkreti mesiguri
ani spo ju marri ma teper kohe se šenke duke punue.

HajruÜ
Po shokiqashtutfala shum
Kuši
Flm shume te fala edhe juve.[/ltr]

[/ltr][/size]

05/10/2015 19:38

[size][ltr]
[ltr]Kuši
O Hajrush a le te niset per split ky Xhelali ?Se pa gjume qe nje jave[/ltr]

[/ltr][/size]

05/10/2015 22:10

[size][ltr]
[ltr]HajruÜ
Urime kurban bajrami haxhi tye e familjes tande lumturi te keni neqdo hap te ksaj jete qofsh me nder shoki i nderuar shqiptar patriot pa kufij te falapobre shok un skam dit ather kur shkova mas 20 viteve s nuk kam dit me fol mir se skam pas shiptar un po veq me kroat edhe ne itali tuj ik se shkau me lipke nat koh ene austri tani veq me kroat eskam dit kerkonin deri ne luft te kroacis tani bile hjeka mallin mir po atje me gjet e keqja me vllaun etzani qeki ish mir tha naten po vritshin diten po vajtojshin po un skam dit o shok qish jan atje etash po shum po di po edhe spo muj atje se mue pom hjekin duhet me ba nji organizim te mir me pak njerzi edhe me zon site tregova ne mal mequ naten edhe tani krejt aj fol edhe krihet puna po vjen koha se nuk mujna kshtu me lan jo shoki ki ki asht sit e gjarrpnit i kish . edhe hkavi tha ski qka lip qeki asht edhe edin krejt me kan asht kon pi qeveris kjo tha ka ardh aserbija ka pagu edhe mi hjek edhe fund ska tha jeterato tha qeverija ika kto ngrusht i manqka duhet hajde vraj edhe qashtu[/ltr]
[/ltr][/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Hajrush Xhemailin   Dim 5 Mar - 21:02

06/10/2015 09:11HajruÜ
[ltr]Haxhi ekam thirr. Nuk lajmrohet .. Shife mun mi tregu se kam vet prom ka shum shiptar ne rjek netei. Lip eitregon dikush se ka shum fshata..katuna te vogel kroat slloven e si kontrollon kerkush mun me hi per slloveni etani ku asht nis mun me shku ..po neta din vetem se shum shiptar kish ne ..rjek e mujn mi tregu jan krejt shqiptar te maqedonis neqato fshata si kontrollon kerkush mun me hi lirisht e me vazhdu rrugen per sloveni iudo qe shkon tanivetem net niset ashtu me tregun. Un kismet po shkpj per ks se motrajeme asht e smut me thirren tfala e kurte del ke oajmron ne fb shkurt tfala shoki se un jam larg pi rjekes 500 km esdi as un qka i ndihmoj senuk idi ato vena po vetem nete lip qato fshata edhe lirisht po mujke ne dal ashtu prom fola eme tregun si kontrollon kerkush tfala e mirse ndegjomi shoki
[/ltr]HajruÜ
[ltr]Se shoova te pregaditem tfaoa edhe nhihertregoj se qashtumun
[/ltr]

06/10/2015 10:46HajruÜ
[ltr]haxhi fola sjoki me xhelalin e i tregova qish mun me dal se prom kam fol medo kroat me tregun edhe i tregova si mun me hi ne slloveni tani ashtu ska me pas problem tani shioki un nisem sod masdite per ks site tregova po kthehem shpejt eveq ti motren ta shof qka ka e ndegjomi pra shum shpejt tani xhelali mun me dal i tregova krejt si duhet ebesoj se nuk ka me pas problem tfala shum e ndegjomi
[/ltr]HajruÜ
[ltr]haxhi si folom me xhelalin besoj se mir ka mu ba krejt e moski dert shoki konkret pun ekrim ma von kurte kthehem un etani me erdh mir se besoj se ka me uba mir edhe per xhelalin e ty mos ki dert . krejt tani kriminelet si asht edhe hamdija . se aj kushe ka qen ne luft ne dubrovnik un edi saka luftu aj hiq epak etani ka ik aun i kam nxjerr krejt pi kasarnave jugosllave shqipetart eikam lut me nejt po jo snejten se ututshin pi shkive se kroatet hupin luften .. po mir emue tani me thojn tradhtar po un luftova pi fillimit ederi ne mbarim kunder shkaut a hamdija hiq edi ka ik aj . e aj din vetem paren snjef ndrishe . po mir aj qka fol krejt rren . edin edhe ty shoki se aj nuk ban po mir maspari duhemi ta pastrojm shtetin nga tradhtart shqiptar se ndrishe ska shtet . e tani krejt punojn per shka e maqedon njejt vetem per pare sju intereson shteti ani kur thojn bashkim etnik po shuj bre haxhi ato sjan njerz jan tradhtar edin edhe vet qish te ka ndodh tye meato pisa tradhtar po qfar bashkimi kurse ska kush punon per shtet punojn tradhtart tfala shoki e ndegjomi me xhelalin bahert mir ok e mir ndegjomi tfala shum ikam harru xhelalit mi tregu se aj numer si e thirra sedi ska lidhje per rrug un nisem etani ndegjomi kurte mrri tfala shum
[/ltr]

09/10/2015 13:37

Kuši
[ltr]Pershendetje shoku im Hajrush,skam qen ne fb dy dite se kam qen shume i smut,kam marr infuzione.Sot jam ma mire,ishalla juve zoti ju bekon,.I paske ndihmue shume mire Xhelalit,ja ke tregue ka me dal,kjo eshte nje ndihme e madhe.Por a ka mbete ti beson dikujt,jo er bese.Tane ne fund po dalin te krymt.Hamdiun e paske njohur ne kroaci,paska ik nga lufta,edhe ketu sa per ti besue por ška me ba,,veshtire eshte me nxjerr informata nga kjo fare,po e kane ndryshue kahjen e tradhetise me demokraci.
[/ltr]

Kuši
[ltr]Xhelali nga ajo dite ma smu ka lajmrue as qe keni fole ju me te,pse hajt e mirre vesh.........
[/ltr]
[ltr]Ishalla kaloni mire ne vendlindje e motren ishalla e gjeni shendosh e mire.Te fala te perzemerta nga shoku yt Haxhiu.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]Haxhi shoki ja tregova krejt rrugen site kam shkru etani ikamthan netemlajmrohet ne fb kurte mrrinpo njeri i mir ish po ekush njoft vllaun tym e adhtu tha folim kurte del ete me lajmrohetedhe njo 4 dit kthehem etani nimi shoki tfala shum personalisht sekam taku un hamdin ne dubrovnik ne luft po ashtu me kan tregu ee aj ska qennjo dy muj veq hiqju tyna se aj veq pare sfin ndrishe pi sja met bes jo ani te hamfija mo hiq po qja me ba keq vala qasi njerz jansi adht hamfijs me tregoj pak llaf xhelsli po i thash le o shok se folmikurte nfreqesh qashtu dhoki e ishala dgerohesh sana shpejt tfala dhum e kurtekthehem folimqao shoki
[/ltr]

Kuši
[ltr]Po ška te tha xhelali?A te tha naj send per Hamdiun?
[/ltr]
[ltr]Ka vye me vete ,ška te ka shpiunue Hamdiu tek policia maqedonase???Ke vy me ja ba kete pyetje.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]Po ja niyi me folpo i thash le mos fol mes telefonit se mue me percjelin etani tha se adht pis shum tradhtar pi se lejovame fol ma teper veq kurte ndreqesh tani folmi i thash ish shum njrri i mir pi rkishin mashtru sima mue jrejt han qadi hamdija tradhtar jrejt po ma shum dfolem eqashtu shiki tha si te mrri nimi thash lajmrohju haxhis etani me tregon hachija mue etash mesigurika hi eka dal etani nimi tha se tye te lajmrohet ashtu un i thash te lajmrihettye sr un edhe. Sjam pak ne netse qashtu punen ne ks e kam tfala e ndegjomi haxhi
[/ltr]

Kuši
[ltr]Ishalla per te mire ndegjohemi,spo ju humbi ma teper kohe te fala shume.
[/ltr]

09/10/2015 15:19HajruÜRevenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Hajrush Xhemailin   Dim 5 Mar - 21:11

21/11/2015 20:02Kuši
[ltr]A ja din emrin ?Rrushe Kelmendi quhet.Kur ti bani pyetje me tregon se ška po ju thote.Mos e le pa e pyet ška i ka thane Reshat Badalla zagari i Ali Ahmetit !..[/ltr]

21/11/2015 21:2


HajruÜ
[ltr]aha po edi se kelmendi eka mbiemnin a emnin sjakam dit po mir mdki xert ikam shkru po hala aka kthi emir se me tregove skoka mir ajo me reshat badalla beda kam me vet po spome pelqen hiq se koka meqat badallen ajp mir eveti ete tregoj orejta shoki hiq moski dert[/ltr]
[ltr]naten e mir esitme lajmrohez un tye te lajmroj mpski dert yhoki hsxhi tfala njiher[/ltr]
Kuši
[ltr]Ne rregull shoku im,ju pershendesi shume.Naten e mire.[/ltr]

HajruÜ
[ltr]moski dert se edge ajo sasht e mir po veq fol e shkrun qashtu shum her meka shkru po un sekam ngu kurr se ajo veq shtin njerzi mu perla ajo vet meka than mue po mir un site thash sitme lajmrohet un tye te lajmroj[/ltr]
Kuši
[ltr]ška ju ka thene per mua?A te thirrke mi shkue ne dortmund,se ma bajke hajde se ta knaqi,jam si qike[/ltr]

HajruÜ
[ltr]jo jo per ty po ajo shkrun veq mi perla shiptart mes veti se ajosod ssht me kurtin neser ne haradinin pabtani rugova ewashtu veq hashimin e isen mustsfen i shan ajo per ty kurr ska shjru keq jo.Po me ka thirr,sish e paq ne moral.[/ltr]
Kuši
[ltr]Po ska ška me shkrue vetem Reshat qeni nese e paska shtie te me shlyne nga fb i saj,jam habitur me te.Kemi pasur shoqeri dhe biseda šdo dite.[/ltr]

HajruÜ
[ltr]edi une krejt se meti mir asht kon po moski dert se e veti un krejtvse memue mir asht nji koh sjemi kon mir potani jemi pajtu tani un e veti ety te lajnroj asht e mundshme se qaj reshat eka shti po un spo di pamu lajmru site lajmrohet tani un tye shoki[/ltr]
Kuši
[ltr]Ne rregull shoku im,prite ška po ju thote.[/ltr]

06/12/2015 17:21

Kuši
[ltr]Pershendetje Hajrush si ju kam[/ltr]
[ltr]Kam bisedue me nje ushtar te vellaut tend;Agron Dugollin[/ltr]
[ltr]E pyta a e dini kush mundet me qen ai qe e ka vra komandantin e juaj[/ltr]
[ltr]jemi ne kerkim[/ltr]
[ltr]eshte sekrete[/ltr]
[ltr]qysh ja bana ne kerkim qe dhjeta vite????[/ltr]
[ltr]Me tha ja baba ja djali e kane vra vellaun e Hajrushit[/ltr]
[ltr]Me tha se truproje i ka pas dy femra[/ltr]
[ltr]Po flitet se truprojet e veta e kane vra[/ltr]
[ltr]mos gabo mi thane ška te tregova[/ltr]
[ltr]qysh ja bana ja baba ja djali[/ltr]
[ltr]Po me tha ta tregova punen e truprojeve[/ltr]
[ltr]ja qita per rreth ate Jasharin,nuk i hyni muhabetit[/ltr]
[ltr]a eshte e vertete se Muhameti i ka pasur femrat truproje ate dite?A e dini me kane ka qen ne kerr ate dite kur e vrane ne prite Muhametin ???[/ltr]
[ltr]A ka qen i vram vetem Muhameti,apo edhe tjere?[/ltr]
[ltr]Ky Agroni pastaj me tha,vetem permes femrave tradhetaret ja arrisin qellimit mi likvidue atdhetaret ,apo dhe e kunderta .[/ltr]
[ltr]E kam pyet disa here ne kane te kane zemra nuk i hynte fare kesaj me dhane nje gjysme pergjigje[/ltr]

HajruÜ
[ltr]HXhi pershendetje po eka pas nji femen ajo ka qen ne luft me vllaun po ajo eka vetem nji vlla tevogel neat koh edhe nanen vllau iasaj femne tash ika 17 vjet tani neat koh ika pas 10 vjet e grujen eka pas me cilen ika 3 fmij po jo ajo nuk asht e vertet se vllau grujen ekanga tirana eska pas bab nji vlla te vogel neat koh edhe nonen po ajo nuk asht e vertet a per aet femnen te luftes ekam ni edhe une ajo eka emnin linda ukshini jeton ne gjilan etash ne zvicer qat nat kur asht vra vllau kan pas mbledhje me amerikant per diten e neserme muhameti me nenshkru marveshtjen e konqulit se i vetmi muhameti si komandant ska nunshkru marveshtje me. Serbin embasi u kri mbledhja kan pi pije edikush eka thirr aj ju ka thon amerikanve se. Menjiger kthena ne restoran po neaat moment kur asht nis per ne shpi ekan prit ekan vra ne rrug vet asht kon ne kerr edhe jan kon dokumentat per nenshkrimin edhe nji liiter shishe viski qka jakan dhon amedikant aj jashari afrim asht i perzim seah meka tregu qat cd se asht dasht me vra me te 7 shtator por evran me 22 shator neat cd kan fol do njerzi qish jakan maru planin per me vra e jan te pagum nga serbiha e millosheviqi se serbija ka pas frig te jen aj ne jet emoste pranon per qat nenshkrim se qaj nenshkrimi i muhametit inali serbin smujti me msr presheven e bujanocin nedvevjen po masi ekan vra tani thojn qkasmos amunmu kon shok me mue qaj njerisi don me fol me mue kam qef ta ndegjoj fhalt e ndoshta din diqka ma shum a bab ise djal se ekan vra te qasi gemnave jo saht e mundshme[/ltr]
Kuši

[ltr]A ke bisedeue me Linda Ukshin?[/ltr]

[ltr]Hajrus.[/ltr]

Po kam bisedu ajo asht kon shum fukara po qish ne luft tani meka than ika majt vllau muhameti po eka pas dashnore meka tregu. Ajo nuk asht e perzime aty po mujn me folqkate dojn o shok qetash pas me kish shkru malsorja ekam blloku haxhi kuqin se nuk asht njeri un i shjrujta tash thash aban me dit pse ashtu po fol epo priti mem shkru qesa dit ikam shkru tash me shkrujti pisja eqata potetham haxhi shoki qaj site ka shkru ashtu sasht e vertet po dashnore ekish pas mateper un sdi se 20 vite sjam kon atje eas vllau ska qeb po aj ne luft ka shku atje un ne kroaci luftova ajatje po atje lufte padrejt si jan hashimi kurtihsrafini eshum po veq sherr e vrahten atdhetart edin shoki sakan vra komandanta ne qat vit per 6 muj kishin vra ridvan qazimin muhametin e 4 tjer spom kujtohen emnat veq i vrajten o shok fol ty meqatNe aenjef linda ukshinin eka nji vlla ather ika pas 10 vjet nashta edhe mapak bab fukara vllau im ika msjt ashtu vet linda meka tregu
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Hajrush Xhemailin   Dim 5 Mar - 21:38

06/12/2015 21:47

Kuši

[ltr]Jo Linden nuk e noh,pse me te genjye[/ltr]
Kuši

[ltr]Rushja qe te paska thane qe sjam njeri,per šfare arsye nuk jam njeri ,banja kete pyetje?ška e kam nenqmue?Apo ofendue.Ajo o shoku im ka kerkue qe te shkoj te ajo me fjet,por skam lejue veten,sepse jam i martuar dhe e kam gruan,nuk kam mbete ne kurva mu flliq.Ndoshta per kete nuk jam njeri i mire per te.Po šfare atdhetare kjo kurve kur lyp mu qie me burra te martum????Me thojke a e ke ndoj djale e kam nje vajze 21 vjeqare e une me ty kaloj.I pata thane oj atdhetare falimenderit per keso gjana,por e kam gruan dhe se tradhetoi;,bile e thirra gruan qe ta lexone kurven,Haj medet thojke gruaja ime nese deshironi ua dergoj krejt ška kemi bisedue.Ajo me falni kar ka kerkue nga une ,per kete nuk jam burr i mire.[/ltr]

HajruÜ


[ltr]Jo nuk thash se linden ty e njef as une se njof vetem kam fol ne fb meat li den e qashtu ajo ska lidhje meket vrasje po haxhi njerzit qkas folin[/ltr]

[ltr]Pode ajo edi se asht qasi kurgjo hiqi o haxhi po i shkrujta une thash pse saht njeri kupe din ty hala smeka shkru po ajo ndrron si shiu le diellin hiqju sajna ekam pas blloku para disa vite etani apet e pranova se sasht ajo kerkushi veq fol qati me tradhtar e shkrun pa lidhje[/ltr]

[ltr]E qshtu ajo asht mir te kuptoj efhe mue qashtu maka ba besa po ithash un kam gru e fmij oj malsore thojke leje ty at gru po hiqju lopes sasht kerkushi po veq ithash netem tregon pse ty sje nheri valla kam ty them pse dteka mar met bajt si kurv pisja[/ltr]
Kuši

[ltr]O qijau nanen njerezve ška folin,folin njerezit, qe ja kane pas inatin,shpiunat bre zoti i farofte.Nuk ka mbetur ma shqiptar ne kete toke.Nuk duhet tju besohet ketyre qe qesin parulla rrofte flamuri,rroft bashkimi kombetar u perzi leshi.A edhe ty te paska thane,ah shoku im kjo eshte gjuetare mi vra atdhetaret pasha nje perendi.Kjo kurva eshte e Firmes se Kelmendeve qe shesin gjana ushqimore neper diaspore.Jetone ne Dortmund.A e sheh qe edhe juve ju paska thane si mua kurva e serbise.[/ltr]

HajruÜ


[ltr]Vala po haxhi qashtu me ka thon para 2 viteve tha po vi te ty ne deti ne split etani bashk me flet haj medet thash po un kam gru mori tha ekam une qiken e vi me qiken thash hajde po te une jo qashtu tani e hjeka lok lo prap e pranova se tha muj metnimu per lavin ajo skishlidhje kurv bre shok tha un veq shkruj etani shiptart rroken mu perla pise ish po mir. O shok qato si thojn bashkim kombtar jan tradhtar besa po e flamura qesin po qfarti krejt hajna un sbesoj hiq smuj me besu o shok se hajna krejt un ty te njof shum mir se vetem drejt shkrun e mundohesh per shqiptar po jo ska kurgjo pi shiptarve thasht zoti te takomi e kemi shum me fol un at luft ne kosov se za luft se nuk kan luftu per shtet po veq me vjedh hajnat e atoshipar si kan luftu per shtet i vrajten e shum fshata kallen ma shum kan vra shiptart shiparin se shkau. Ne kroaci kemi luftuun 5 vite po ktu u luftu per shtet e jo me hajnija po qkame ba tash krejt patriota tfala o shok e thot zoti te takomi efolim qaj qkate ka thon per vllaun fol site mujsh nashta po dika diqka ma shum e me tregon akjo kjo malsorja qka me shkrun te tregoj se e veta pse sasht haxhija nheri pse te ka than reshat badalla mdoket ty tash je meqat badallen i shkrujta tani nimi[/ltr]
Kuši

[ltr]Shoku im Hajrush Agroni ska dallim nga Nusret Elmazi e gjeti qysh e pate shpirtin.Me kerkoj pare i dergova jo vetem aij por edhe Hamdiut e shume tjereve por se kishin pas per me zbulue vrastarin e vellaut te juaj.Paret qe ua kam dergue ua kam dergue hatri yt,se kerkush ska pare me gjuajt poshte,por na mashtruanAedhe ky si keta pare po ly e ja zafshin frymen.Po thote se me punue per qeshtjen madhore spo kemi bugjet.Ja bana pa ja nise nuk ju vjen bugjeti,i di keto gjana si e kane fillimin mos me qaj derrasa.[/ltr]
Kuši

[ltr]Me lane rahat skam me lane,por spo jep pergjigje si ai qeni .[/ltr]

HajruÜ


[ltr]pode qashtu shoki flm shum nga ty ne qdo moment ju faleminderoj se dij jeni mundu e mundoheni se ju jeni nji njeri patriot eashtu mir edin ty per hisni ismailin kur udasht ti ndihmojm tani qish e kthej mete keqe po krejt o shok tradhtar spo di kume ja nis ma se ska met kurgjo te shiptart veq parja etani ta mshojn plum ndroshe spo dishin o shok jo krejt po shumica valla Haxhi po po mere me men qajo malsorja qka ban pisja veq shkrun etani budall shiptar mendojn se ka pare asht ne gjermani ajo ska as per veti adin se asht shku ne ks eka shit nji shpi eika ble nji banes te vogel nanes vete eqerat pare ika mar se ka pas shum kredita ne gjermani etani me tha apo vjen me mu ne mal te zi ne deti se blej nji banes thash ti skoke mir oj malsore un kam jeten ne kroaci kam me krejta un skam shtetsi te kosoves po vetem kroate un me shku meat lop po krejt o shok pisa e kurva me fal po qashtu asht ne momentin tfala o shok se valla spo muj ty duroj do ma qka shkruj hajnat po ju shkruj o tradhtar skammeju harru poato snalen zoti i vraft[/ltr]
Kuši

[ltr]Krejte ška shkruve jane qinde perqind te verteta o shoku im Hajrush.T[/ltr]

HajruÜ


[ltr]https://youtu.be/1mqVxPXwTVE[/ltr]

[ltr]o shok mamir me ngu kajka se budallakijat e shiptarve po mir Tha edhe Topolla veq shkrun e trim tani po shuj bre hiqju tinve iha[/ltr]

[ltr]naten e mir shok[/ltr]
Kuši

[ltr]Mire e ke,ma mire me ndegjue kenge se sa me humbe kohe me kete popull tradhetar.[/ltr]

[ltr]skemi ška me ba[/ltr]

[ltr]naten e mire shoku im e gjum te embel[/ltr]

17/12/2015 01:56

Kuši

[ltr]Pershendetje Hajrush dosti,si ju kemi?[/ltr]

17/12/2015 08:42


HajruÜ


[ltr]mirmmengjesi haxhi po kam shum po besa un edhe nuk njof shum atje pse me shku musafir ne Lugin apo mir te kuptova besoj tfala shoki se nuk jam kon ne net njo 3 dita[/ltr]

17/12/2015 23:49

Kuši

[ltr]Hajrush a ja dini emrin komandant Brezes[/ltr]

18/12/2015 07:4


HajruÜ


[ltr]Jo haxhi sekam ni ket emen kurr tash pi tye nita ikahit asht ki komandant sdi veq me vet noj kon o shok pse ana duhet ki emen haxhi me shkrun se un skam ni as nuk dij ket emen tfala shoki[/ltr]

Hajrus


[ltr]Shoki me tregpn per ket ko.andant qka asht puna[/ltr]

18/12/2015 13:22

Kuši

[ltr]Ky quhet Neser Osmani,po done me dhez ka ana e juaja,si skenari i Kumanoves[/ltr]

HajruÜ


[ltr]Flm shoki haxhi jovalla as nuk kam ni kurr per ket njeri as mosta nin se qka foli me ty veq allahi mun me dit ndrishe kerkush un ety po. Qka ban ki pash zotin veq ban budallakija sesmun kurgjo me ba se krejt neat lugjin gati 90 perqin punojn me shkit nuk asht koha siashtkon ather kur vllaun tem ekan pru americant me. Shpall luft ne lugin e amerikant kan armatos eukan ndihmu eki po dojka perhajr i koft un kam nji vlla aty jeton po ka edhe ne ks shpi ashtu se vesa siasht koha aty shkau per nui dit i rrafshon krejt luginen tfala shoki me lajmron qkate nish diqka me tregon evalla un nuk kam ni per qat njeri tfala shum lajmromu qka te nish te lutem shoki se paka shum kam obligim te dij qka po ndodh neat lugin aun smuj ne hi atje se shkit ekan ne dor[/ltr]
Kuši

[ltr]Mos ta nin shoku im se pos familjes se juaj ma nuk kam besim ne tjeter shqiptar,tane shpiuna po dalin.[/ltr]

HajruÜ


[ltr]Po vakla shoki haxhi krejt zoti i vraft po veq na muren neper kom edhe neve sidojm kombin po nuk po shkon me tradhtart shum o shoki haxhi tfala e mirkalo e ndegjoni[/ltr]
Kuši

[ltr]Ishalla zoti e bane mire,te fala edhe juve shume shoku im.[/ltr]

24/12/2015 02:30

Kuši

[ltr]Hajrush,kqyr si mi kane keqperdorue jou tybet e mija ne kete fb[/ltr]

[ltr]https://www.facebook.com/video.php?v=531257000389652&theater[/ltr]

[ltr]anash i ke[/ltr]

[ltr]https://www.facebook.com/video.php?v=531450737036945&theater[/ltr]

24/12/2015 10:24


HajruÜ


[ltr]Aha po shoki kshiri qka ka ndodh. Site kam shoki[/ltr]

24/12/2015 22:39

Kuši

[ltr]Mire o Hajrush,jam,ska kurgja prej shqiptareve,tane shpiuna e tradhetar.Po mundohen edhe te verteten me fakte me shendrrue ne tradheti.25/12/2015 00:51[/ltr]
HajruÜ

[ltr]po i kshirashoki kto video po kush ipaska keqperdor o ska met as me fol as me ba nji komet me shqiptar o shok se kto ma as vetes nuk pi beson jan ba shkije krejt e maqedon malazez tradhtar shum si kurti po epash xhelalinme komenta perkrah albin kurtin malazezin i cili tan shum koh ma heret ka punu me shkije esasht ndal epunon aj topllana e perkrah po haj medet per ket ppel smer vesh veq meju mshu sakic nkri ndrishe svinne men naten e mir o shok e shum te fala se na muren nderen ftiren gjakun na banen shka se aj gjak qkau derdh me kto tradhtar skemi shka folmi tfala shum ska shiptar haxhi shoki[/ltr]
Kuši

[ltr]Shume me vend i paske hetue Hajrush shoku,ska met ma mi besue kerkujt.[/ltr]

[ltr]Keto video i ka keqperdorue Reshat Badallaj a spo ja njeh fjalorin[/ltr]

HajruÜ


[ltr]po tash me kujtove se nisa met vet valla asht aj pis badalla po aj shka i madh e tradhtar e pis shqiptar un muj me than se ish e asht nji qen llaskuc si rrin rrugve e keqperdor shqiptarin po ipa fe ish haxhi reshat badallaj kam vrejt shum aj pis ish mir meat lopen malsoren eajo pise ma sme ka shkru as mue po jo qipo me duhet o veq probleme meat lop e meket pisin badallaj[/ltr]
Kuši

[ltr]Malsorja e ka per detyre mi shti ne grushte atdhetaret permes pidhit te poshter se eshte e aferte me Ibrahim Kelmendin,bash gjak te saj[/ltr]

[ltr]jetone ne Dortmund[/ltr]

[ltr]Sai perket videove,vetem shpiunat si besojne te vertets,e ke lexue ška kane komentue?[/ltr]

[ltr]Ylber Ndreces po i djege shume dhe po e perkrah,e po shkruan se une po i keshi grupin e kumanoves.Po i djege se i pata thene;Bane bej qe ja ke pa ftyren e Mirsad Ndreces ta besoj qe eshte i vram,iku si qeni.Ai po mendon se me frigone.[/ltr]

HajruÜ


[ltr]po edij o shok rejt punen e asajna se ajo nji koh me ka shkru se asht ne rrezik pi nji bandes shqiptare etani me shkrujti mue tha te lutem thuju se me ki moter po eka fallso emninne fb etani un e pshtova e ju thash lene se kjo asht tuj shkru vetem per te mir per kosov po kjo ish kon tradhtare tani mu ma kthej kunder edhe udasht teme rujn ne kosov se thojshin site vish te vrasim haj medet etani kur thash pse oj loop ashtu ke shkru per mue keq se kam luftu per kroatet a shqiptart ne kosov skam dasht meju nimu ather tha jo se ty je trim po ka shkru qaj pisi reshat badallaj thash jo ty valla ma rrase po un ty spo ta rrasi se flliqna seun kam familje patriote oj lop pode qashtu krejt po rrejn si hamdija ashtu veq shkrun po me vepra kerkun hiq ska besim hioq po te kam vrejt edhe mir po un sdu me hi se mekan lodh o shok tuj me ba qkasos tuj shajt se jamkroat po ajo aht e vertet se jetoj ne kroaci po u mundova te ju ndihmoj kosoves si ne luft armatim humanitar qu pare mledh eshum o ato sdojn patriota tradhtar eqashtu edhe vllaunma vran etani sdi qish te kemi besim te qato pisa[/ltr]
Kuši

[ltr]A po e sheh qe Reshatin e perkrah kurva,se šfare lavile eshte.O ska mbete ma mi besue kerkujna tane shpiuna ,tane po na japin premtime ,e duke na kerkue pare.Ndoshta vete jane ata qe ja kane vra vellaun tane kane gusht e zoti i faroft ishalla.[/ltr]

[ltr]gust=gisht[/ltr]

HajruÜ


[ltr]po o shok qashtu edhe un po thom isha ne vraj kur kesh ne kosov para dy viterve me thot komandir shkau i vrajes o zitni tha shiptart ekan vra edin ehe serbija se aj nuk ka nunshkru nji nenshkrim etani politika shqiptare punon me shkaun sdojn shqiptar te drejt ato vrasin edhe fun shkau tha seka vra po shiptart edhe sdoj meju tregu se edin kush eka vra politika kosoves me tradhtaet edhe fund[/ltr]

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Hajrush Xhemailin   Dim 5 Mar - 22:07

Kuši

[ltr]A ma jep emrin e ati komandiri te serbise,pa ja nxjerr fjalet nuk kam me lane dhe me qite per ledine qenin .Edhe pse e dijm deri diku ate Jasharin,por me fakte ma se miri.[/ltr]


HajruÜ


[ltr]o shoki haxhi . mue mu drejtu si goran stevanović . tash aka qashtu emnin un sedij veq qashtu me tha edhe muj met thon se ashtu asht shiptari ban qkasmos eun site muj ma shumme dit per qat komandirin e vrajes te lajmroj veti un se ka tradhtar sate dush ne lugjin iha krejt punojn per shkit po mue me ha se asht goran stevanović ema teper sedij valla[/ltr]

Kuši

[ltr]A ja njeh ftyren me pa me kerkue ne gogel[/ltr]


[ltr]a ka qen komandant i stacionit te policise ne vranje,apo rrugor se ka komandira te reparteve[/ltr]


HajruÜ


[ltr]kam ta lipi po sedi amuj ta njof se skamnejt shum po 20 minuta se ashtu ishte puna me nji daj temin ishim ati etani aj e veti se un jo poaj i tregoj se un jetoj ne kroaci e jamvllau i rrebelit tani aj ja nisi me fol qashtu po un diqish u nala ekshirsha qka fol ki ashtu per vllaun tani un muj me vet dajen e ma qon aj etani un tye ta jap[/ltr]

Kuši

[ltr]shume mire ishte ba,nuk ka problem qe eshte serb, dhe e shofim[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po shoki ani edhe ta qoj une tye ani ty fol se un me serb smuj se besoj me kupton se lufta ne kroaci ishte vetem per qlirim te atdheut kunder shkaut etani smuj me fol un shumme shkaun se keq tani per mue kho ne kroaci sfolim na si kemi qen luftetar ajo dihet edhe kamar fund se i fitum shum shpejt per 24 or e hjekem shkaun po atje ne ks ma shum shiptari me shka ka bashkpunu se per shtet e me qliru kosoven ashtu ish kon[/ltr]


HajruÜ


[ltr]etani haxhi un mar emnin e shkaut edhe ta qoj sitemaqon daja ska problem shoki[/ltr]

Kuši

[ltr]Hajrush une duhet me fole kinse jam serb,se mi tregue qe jam shqiptar,nuk e hane,por duhet me mbeshtjelle e mu pergadit mire.[/ltr]


[ltr]ne cilin vit ka qen komandir ky,ne vitin 2013[/ltr]


HajruÜ


[ltr]ok shoki etani pra u kuptum e sitme qon daja un ta qoj tye etanui un ety jemi ne lidhje efolim po shkau sod iha me shiptart u knaqen tuj bashkpunu kunder shtetitkosov po shkavi ka gjet ku po mun pse nkroaci spo mun e ne kosov po valla ani shoki nimi esitem qon emnin un ta qoj edhe tani folim ok shoki naten e mir e shum te fala shoki haxhi nimi gjum te mi[/ltr]

Kuši

[ltr]Po me vend e keni shoku im se as kroatet as serbet nuk jane si shqiptaret qe e shesin prapanicen e ne mesin e popullit shesin trimeri bre qeni nanen ketyre dilingjive.Ne rregulle shoku im Hajrush,naten e mire e ndegjohemi[/ltr]


HajruÜ


[ltr]flm shoki Haxhi e naten e mir ndegjomi etani folim gjum te mir shoki naten[/ltr]

Kuši

[ltr]Falimenderit naten e mire shoku im.[/ltr]

Kuši


HajruÜ


HajruÜ


[ltr]naten e mir shoki Haxhi[/ltr]

Kuši

[ltr]Ministar policije NebojÜa Stefanović[/ltr]


HajruÜ


[ltr]mundet m u kan sjam i sigurt tash hi kshiri[/ltr]


[ltr]sun pe gjoj une haxhi spoma qet ndegjomi shoki naten[/ltr]

Kuši

[ltr]Kerkova e gjeta kete,por duhet me te sigurt me qen[/ltr]


[ltr]se edhe une jam ka kerkoje[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po shoki qwashtu duhet me dit mir mundet mu kon edhe qaj po mamir te jemi te sigurt shoki Haxhi naten e mr[/ltr]


[ltr]flm shum o shok se po mundohesh naten e shum flm[/ltr]

Kuši

[ltr]Naten emire shoku im,ja kemi borgje njani tjetrit se na kajten nanen tradhetaret[/ltr]

26/12/2015 22:45

Kuši

[ltr]Hajrush a mos tu ka kercnue Reshat Badallaj,apo me ndon pseodonim tjeter.[/ltr]

HajruÜ

[ltr]mirmrama shoki jo un skam pa se meat pis nuk kam pun po sedi aka shkru ndoj kun keq per mue sekam pa shoki jo kshtu sme ka kercnu aj pis[/ltr]

Kuši

[ltr]Nuk kam pa qe ka shkrue kundra juve,pos mendova mos ju ka shkrue ne privat[/ltr]


HajruÜ


[ltr]aha kjo ka qen mes mue easaj lopes malsores se ajo malsorja eka shti kunder mue lop ajo ish aki ish kali[/ltr]

Kuši

[ltr]Kali i Hashim Thaqit eshte,por populli po i besone kinse eshte atdhetar[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po qfar atdhetari aj kali ish o shok po meqat rrospin e rugoves kelmendi pise e madhe asht edhe ajo veq fol e ishtin mu perla shqiptart pise e madhe asht ajo[/ltr]

Kuši

[ltr]po e kam zamarit kurven shume mire.Jane organizate e madhe antishqiptare[/ltr]


HajruÜ


[ltr]pode bash qashtu valla haxhi skammar hala lajm per at shkaun pe din ty esime vjen lajmi ta dergoj tye shoki e ndegjomi[/ltr]

Kuši

[ltr]Kur tja merr emrin e mbiemrin ma qoni,kemi prite deri tani presim edhe ma tutje o shoku im[/ltr]

28/12/2015 03:4

Kuši

[ltr]Hajrush,kqyre qenin Avdiun qysh ma ka vjedh nje foto qe ja kam zan kur Milaim Zeka e pate ba nje video mbas luftes se ušk es ne kosove aksh me maska[/ltr]


[ltr]e ka marr e ja ka hek koken e nje maskes dhe ja ka venue nje deshmorit nga sllapuzhani qe eshte vra me 30.03.1999,a videoi a ba mbas viti 2000 kur u qfaqen ushtria e Car Llazarit ne veri te Mirovices.[/ltr]


[ltr]http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t4199-avdi-qeni-mbrapa-xhavit-sylaj#13107
Avdi qeni mbrapa Xhavit Sylaj
C:Usershagi lkDownloads(3) Aksh Shqipri Etnike.html Avdi qeni.html
diskutime-shqiptare.fr-bb.com[/ltr][ltr]Ka ma ja qi nanen ka me kall kjo qe e kam nxane[/ltr]


[ltr].Naten e mire shoku Hajrush.[/ltr]


[ltr]e ke edhe ne fb e kam postue.28/12/2015 10:11[/ltr]


HajruÜ


[ltr]mirdita haxhi poa paskan vjedh aike shkru aty pisi nimi po e kshira[/ltr]

01/01/2016 02:53

Kuši

[ltr]me kane blloku o Hajrush per inatin tim se e din qe une e kam nxjerr ate foton[/ltr]


HajruÜ


[ltr]pode bllokojn se skan pun tjera veq me blloku e me tradhtu shoki krejt pe dij o shok po zoti me neve dote jen naten e mir e besoj ne ket vit te jemi shum mate aft kunder tradhtarve natensjhoki[/ltr]

Kuši

[ltr]Ashiqare o shok,po bajne ška po dojne[/ltr]


[ltr]krjet fallcifikatora ta luftes[/ltr]


[ltr]Osman Bytyqin a e njeh[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po le bre se nji nat kish komentu mosta etikoj pse unme tye jemi mir thash hinne chat o njeri jo tha skemi qka me fol se juve ju rrespectoj po hagjin jo etani kish shkru diqka kish shpernda po qka mi ba jo se njogf po ekam pas ne fb sdi asht dal apo asht te un as nuk kshiri bile qasi njerzi[/ltr]

Kuši

[ltr]Osman Bytyqi e ka shajt Nusretin duke i thane ti je shpiun,gjere sa e kishin que ne kumanove dhe ja banen kurthen me likvidue.[/ltr]


[ltr]Po nuk e di a eshte nga komuna e suharekes[/ltr]


HajruÜ


[ltr]pode po kan lexu shum po un se njof aj sdi se qish me njef po qashtu shoki po qka po bajn ato pisa as zoti ska met me neve naten shoki tani nimi se lodh sonte bsa efolim o shok haxhi naten[/ltr]

Kuši

[ltr]Naten e mire e gjume te embel ju deshiroj shoku im Hajrush[/ltr]

11/01/2016 13:43


HajruÜ


[ltr]Haxhi pershendetje o shok site kam aje mir un mir shoki ashtu ju baj shum te fala kam qen i bllokum e sod ndreqa spo lojn rahat shoki jem na miten hajnat tfala shum shoki[/ltr]

11/01/2016 21:27

Kuši


[ltr]Pershendetje shoku Hajrush,mire jemi ju flm shume.Ishalla edhe per juve ndegjoj vetem mire.Ma qen milet pasha nje zot nuk kam pa e as mos pafsha.[/ltr]


[ltr]Edhe mua ma paten bllokue nja kater dite e u deshte tjeter kund mu lidhe.Pis milet o shok.[/ltr]


HajruÜ


[ltr]Valla shoki haxhi pis milet shum po sedi qka poju bajm keq tei ndihmojm ato neve jeq pona kthejn po pus milet ishin po me fat te mir bile spo jemi athe se besa ba kishjn likvidu hsj medet oer at popell qi jemi tfala o shok e bdegjomi perse miri[/ltr]

Kuši

[ltr]Skemi ška te bejme,atdhetaret si dojne o shok,po i vrasin siq ta vrane edhe vellaun,dhe na kercnohen kinse neve nuk na takon mu marr me zbulimin e kriminelit ta kam tregue ate qen me duke[/ltr]

Kuši

[ltr]Xhelal Xhelal Mujaj
Latte ti zotri kqyri punt tuja atje kuje emose przi shum ne punet qe stakojn ty prej frances skeni krfarar kompetence ju perket pun never miremi merastin ekomandsntit ton oti zotri I udbes dhe mos umir ti me punet e uqks sene te njohim shum Mir kaq per sot[/ltr]HajruÜ


[ltr]ka shkru tye Xhelal xhelal Mujaj aa Haxhi e kam taku ne tubim te 9 vjetorit te lapidari i vlaut tim Xhelal Mujaj[/ltr]

Kuši

[ltr]mu ky qen me ka shkrue dhe me bllokoj qeni,se e kisha dite qysh e kisha permbledhe idiotin,ka diška te ky qen.[/ltr]


HajruÜ


[ltr]o ki ka qen ushtar i vllaut tem asjhtu kam fol po shum pak po le o shok se skishin lidhje as me tru sishin mir kto njerz besa as nuk kam ne plan ma mu lodh se na mitenme nerva tuj hup mekto pisa ishin fe e keqe shum besa magjupi shummai mir po del ato po shkojn ku po dojn bile akto metenkurkun as nuk kan shtet se ehupen po me fat te keq shum gjaku uderdh edhe ne fund hupen shtetin hajnat espo di valla ki milet i keq ish kon haxhi shoki me kan lodh o shok besa spo muj ma me fol mekto pis[/ltr]

Kuši

[ltr]Nuk ke faj,ky qen eshte shok i Reshat Badalles e Avdi Ibrahimit,mirret me keta dy ky qen i serbise[/ltr]


[ltr]Hyne ne fb e ketij qenit e sheh se me kane shoqerohet[/ltr]


HajruÜ


[ltr]poa ani qeni qi koka sepasna dit ki qen mue sme shkrun po ekam pa ne tubim te vllaut bile me qafi tha kadal ta bajm nji foto hajrush se pi perngjajshe vllaut shum thash ani pode po emet kallxui drejt skam shkru me ket xhelalinkurr veqjam kon ne radiomitrovicen njiher ne nji emision u mbajt per vllaun tani folke shum palidhje ema kurr sjamni meket xhelalin[/ltr]

Kuši

[ltr]Diška eshte ka i djege qenit se ja bana pa ja qi nanen kriminelit me zan e me ja qi nanen skam me lane[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po spo dihet o shok i jem ndoshta ka diqka ose din ose diqka ka po kto ishin si qent e rrugve site kam than edhe hamdija qashtu veq me rrena e per pare edhe spo njifshimn mashum kto pisa[/ltr]

Kuši

[ltr]Hamdiu na vyne,e di qe po na rrene,por diška edhe prej rrenave fitojna[/ltr]


[ltr]Eshte ka na provon ška po folim kundra Hamdiut[/ltr]


HajruÜ


[ltr]aha pode po se un sfoli me ket xhelalin kurr skam shkru ne chat po vetem nji mbramje kemi qen ne emision site tregova epasjh se shum po folke spo dike qish mu nal etani ma sdi ma shum per ket njeri ekam taku site thash ne tubim[/ltr]

Kuši

[ltr]Po ju besojá[/ltr]


[ltr]Hyne ne fb e tij ja kam fute do vdieo te mijat per Avdi Ibrahimin e Reshat Qenin.shkruaj diška qe mos te mi shlyn qen[/ltr]


[ltr]Shkruaj[/ltr]


[ltr]Haxhi Kuši eshte ka fole me argumente e deshmitar.[/ltr]


[ltr]e atyre qe ju djege e kane mizen mbas veshit[/ltr]


HajruÜ


[ltr]pode qenat e serbis kish sate dush valla o naten shoki haxhi se lodh jam o shok shkova te pushoj se me kto pisa as nuk po duhet me fol hiq ma...................... aha ani shoki hi veq pak e hi e ishkruj pra etani shkoj se lodh jam i tregoj une si tha ashtu ty po aj pis koka si krejt ato tjert po spo dij ma se kush nuk asht se krejt kokan mir shoki i shkruj une tfala e naten e mir[/ltr]

Kuši

[ltr]Naten e mire shoku im,une me keta qena jam rrok per hatrin e juaj.Nese heshtim,atyre do ja rrisim morrat.Nese shkruani sado pakes ,nuk guxon te mi shlyn ato qe ja qita ne fb e tij.Mos te na merr per budalla,apo mos te mendon se ja kam frigen qenit.[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po shoki tash hina etash i shkruj edij se ty mundohesh shum ashtu te Rrespectoj etani i shkruj moski dert shoki tash hina ei shkruj moski dert hiq ty tfala shoki Haxhi Naten[/ltr]

Kuši

[ltr]Shkruaj si ta merr mendja.Naten e mire shoku im.[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po po hiq moski dert se se la keq jo moski dert ty shoki naten[/ltr]


HajruÜ


[ltr]o shoki haxhi ska kurgjo qka ike shpernda ty ipaska hjek krejt un spo shof po un dote shkru me ket pis ta shof qka don ki etani te tregoj shoki po neser se jami lodhun sun po rri kampunu 12 or etani prap neser njet etani jami lir 2 dit e ndexhomi shoki[/ltr]

Kuši

[ltr]aty i ke,une po i shoh,shko teposhte dhe e gjen ate videon time qe ma kane perllosur[/ltr]


HajruÜ


[ltr]aha un po lipi valla ani tash jamtuj kshir po spo shof qka te gjoj aty shkruj une[/ltr]

Kuši

[ltr]videot e mija i ka qite te Reshat Badalles,shkruaj a me udbashin e serbise Reshat Badallen mirresh?Dhe me njeriun e OZNES avdi Ibrahimin.[/ltr]

ps://www.facebook.com/gjerrmomi22HOTMAIL.CON

[ltr]Xhelal Xhelal Mujaj[/ltr]


[ltr]i ke ketu te gjitha[/ltr]


HajruÜ


[ltr]e gjeta haxhi[/ltr]

Kuši

[ltr]Futja pa asnje marre qenit,shkruaji si dish[/ltr]


HajruÜ


[ltr]shkrujta kuje ty ne video tash po priti qka po shkrun po hala sasht ka shkrun[/ltr]

Kuši

[ltr]shkruaj edhe ne tjerat se mi hek videot e mija qe ja kam venue ne fb e tij.[/ltr]


HajruÜ


[ltr]jo jo ktu ipaska e xheta tuj shkru jam edhe thasht lajmrohu xhelal[/ltr]

Kuši

[ltr]Thuaj,ku po bazoheni ne Haxhi Kušin qe na šenka udbash.Mire prite si ta merr mendja[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po shkrujta pse po jeni kunder axhi kuqit pse qfar udb tash po dalim na krejt e ju te gjith atdhetar po spo shkrun hala[/ltr]

Kuši

[ltr]eshte ka i djege diška,e ka hanger karin me kete,po mendon se e ha kallaj me shpifjet e Reshat qenit te serbise.Po edhe ky qasi servili i shkaut po na del[/ltr]


HajruÜ


[ltr]haa edhe ki koka qasi servisi mir tha shoki i kam shkru shum besoj se e kupton aj pis etani te lajmroj shoki qka po thot naten se ika o shoki haxhi[/ltr]

Kuši

[ltr]Naten e mire shoku im Hajrush,nese ju shkruan,pergjigjeju qysh e kerkone pa piken e marres,se me keta qen ska marre.Sa ma i bute sta nxjerrin fare.[/ltr]


HajruÜ


[ltr]po normal se qashtu meato qen ska ndrishe veq keq mir spo muj ma me shkru haxhi pisav o shok te tregoj qka po shkrun aj xhelal muja i shkrujta sa mendova shum qish tha ty veq keq etani net shkojn ne rrotsomes krejt naten shoki nimi[/ltr]

Kuši

[ltr]Ne rregull shoku im[/ltr]


[ltr]Naten e mire,ndegjohemi.[/ltr]

16/01/2016 23:57

Kuši

[ltr]Hajrush a ja ke marr emrin e ati komandirit ?[/ltr]


HajruÜ


[ltr]mramje Haxhi jo io shoki hala sma ka qu shum her ikam shkru po ka thonmema qu eseka qu hala po siteme qon un tye ta qoj shoki ashtu flm shum se veq punon per shqipen eashtu per vllaun tym e me fal ma von shoki te shkrujm se po kam pun jamne pun sonte ma von site kam koh flm soki njiher tfala[/ltr]

Kuši

[ltr]Ne rregulle,nuk po ju pegoj ne pune[/ltr]


[ltr]te fala[/ltr]

17/01/2016 01:47

Kuši

[ltr]http://www.revija92.rs/code/navigate.php?Id=599&editionId=6&articleId=32
Arena 92 | tekst
revija92.rs[/ltr]HajruÜ


[ltr]lexoj neser shoki Haxhi Arena 92 etani folim ju deshiroj nat te mir shoki flm shum naten[/ltr]

Kuši

[ltr]Per shpiunat qe i ka leriue nga burgu serbia[/ltr]


[ltr]naten e mire[/ltr]

12/03/2016 01:38

Kuši

[ltr]Pershendetje Hajrush shoku.A mundesh me vete Naim Miftarin a ka nejte me Avdi Ibrahimin?Sepse Avdiu ju ka mbajte mbledhje mbas luftes tane ketyre Mafiozave ne Lubizhde te prizrenit,dhe ne pompen e benzines se Mustaf Berishes mes Shirokes e Leshanit[/ltr]


HajruÜ


[ltr]mbramje shoki haxhi sijeni po muindem e veti eshok po jam ne pun besoj se nuk prish pun ei shkruj neser e pis pi shpis ashtu mamir flm shoki etani ndegjom i ju pershendes e naten e mir[/ltr]

Kuši

[ltr]Ne rregulle shoku im,naten e mire e kalofshit pune te mbare.[/ltr]


HaruÜ


[ltr]po qka kish ndodh me hamdi ndrecen o shok pash nji nat shum eka sulmu nji se asj ish aj si ka trasdhtu trimat ne kumanov . ika shkru qkasmos eka pa xhelal toplana aeke pa edhe ty o shok[/ltr]

Kuši

[ltr]Hamdiu po mshtjell o shoku im,Xhelali po nervozohet,i thash qe te qetsohet mos te shkruan asgja.ška po e din se ška po bahet.[/ltr]

Kuši

[ltr]nuk e paskna ndjek ate biseden mes qatyne še paskna shkrue.[/ltr]


HajruÜ


[ltr]pode po vete xhelalin shum keq ika shkru kosharja e trimave ika shkru qkasmos eja ka qu edhe foton e vet se ika than ty hamdi je komandant bllu i pulav lip plum ne goj se ty je aj si tradhton eqkas mos spome kujtohet xhelali ma mir edin , po hamdija so kuptova un qat nat edhe perpara kish ba tradhtija ashtu qaj i tha mir tha me njef qe un pote drejtohem kjo tha asht vetem met kujtu si i tradhtove a ma teper ki me pas plum ne goj qkasmos shum keq as policijes spi interesojke kjo pun hiq sa pash une ne shkrime po rren hamdija mdoket a xhelali pa sherr aj po gutet valla[/ltr]

Kuši

[ltr]I kam thane Xhelalit mos u ngute[/ltr]


HajruÜ


[ltr]aha poa sasht mir hiq valla un mir e drejtova xhelalin po aj faleminderoj tani kroacis per ndihm edhe hupi nji koh smu lajmru etani kur shof spo dij ikahit asht po u kthi iha po besa hamdija spo dij po aj smundet me dal ne kroaci kupe din njeri qfar sherri kan hiq spo miret vesh valla mir me ka than gruja hiqju mos shkruj se kuedin qfar sherri mujn met ba se edin se ty po zbulon vrasjen . kupi mer njeri vesh o shok pisa bre krejt ska met shiptar valla[/ltr]

Kuši

[ltr]Nuk ka mbete kujt prej shqiptareve ma me u besue,se ma kane kajte nanen tane.[/ltr]


[ltr]Per qa ta marrin jeten per 1000 euro nuk e kane derte,shpiuna te poshter jane ,ka te mire,por pakes ka[/ltr]


HajruÜ


[ltr]haaaaaa po valla pak te mir ngishta mi numru mundemi po valla per 100 ta marin jeten sekan gajle bile haj medet naten o shok e nimi e veti naimin ete tregoj tani flm shum naten e mir[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Hajrush Xhemailin   Dim 5 Mar - 22:45

[ltr]Shoku kinse ma i ngushte i vellaut tend ne lufte
[/ltr]
[ltr]Mos ka ne burg ndonje Drencia nga grupi i Kumanoves?
[/ltr]
[ltr]Ndonje Ymeri
[/ltr]HajruÜ
[ltr]o shoki spo dij valla hiq un snjof atje vetem ne fb qka i kam shok hiq ma shum sdij ndoshta ka po un snjof haxhi atje hiq se me dit e me njof shum koh ma heret kisha zbulu vrasjen e vllaut po snof o shok un atje
[/ltr]

Kuši
[ltr]mos eshte?
[/ltr]HajruÜ
[ltr]ymeri spo dij valla as nuk kam nij hiq ikahit koka aj ymer aka mbiemen ae ki ty shok ne fb un sekam
[/ltr]

Kuši
[ltr]e kqyri pa e zbulue se la shoku im
[/ltr]
[ltr]Sadulla Kadriun a e keni ndegjue?
[/ltr]HajruÜ
[ltr]aha jo shoki un sdij valla po ty qka mundesh ndihmo o shok flm shum ndegjomi shoki ndegjomi e me lajmron si nin diqka me fal pokam pun ndegjomi e naten o shok shum te fala
[/ltr]

Kuši
[ltr]Qe kater dite jam duke shkrue me nje njeri qe ka bisedue me vellaun tend ne lufte,shume gjana eshte ka mi tregone,ju tregoj kur keni kohe ma gjansishte.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]ani o shok flm shum sa te mujsh fol e tani mi shkrun krejta qka ka eqka thot aj se un spo dij mir shqip te shkruj etani edhe pome shajn eqkas po ndodh po mir ty fol etani me shkrun qka po thot aj e ndegjomi shoki flm shum
[/ltr]

Kuši
[ltr]Mos u mer afer sharjet qenvefave se jane pro serb o shoku im
[/ltr]
[ltr]Ndegjohemi
[/ltr]HajruÜ
[ltr]ndegjomi shoki haxhi flm shum o shok naten e mir e shum te fala
[/ltr]

Kuši
[ltr]Naten e mire e pune te mbare.Te fala shume shoku im
[/ltr]HajruÜ
[ltr]naten shoki tfala e nat te mir flm shum o shok nga ty
[/ltr]

Kuši
[ltr]Po me tregon se ka mundesi qe ky komandant Drenica e ka vra vellaun tend,neqoftese eshte i involvuar ne rastin e grupit te kumanoves,dhe nese eshte ne burge e vesi Hamdiun dhe Xhelalin,mos fole asgje me keta
[/ltr]HajruÜ
[ltr]ok shoki jo jo un te ty kam besim ty fol e me tregon pra i drenices kurr skam ni sdij valla mun me ndodh mun a komandant drenica skam ni kurr po ti fol etani me tregon shoki krejta flm shum sate mundesh nxirrju fjal eme tregon
[/ltr]

Kuši
[ltr]ška me shkruan
[/ltr]
[ltr]Edhe nji detal
Ky drenica
Ne.prezence te rrebelit ma ka than se eshte i caktuem per gjilan me detyre ai operon ne gjilan
Demek ishte i caktuem nga dikush
[/ltr]
[ltr]Un athwr se kam.dit mire punen e ketij shikut te kadri veselit
[/ltr]
[ltr]Se aty ye dyt kan qen kur tha rrebeli qe un kete nuk e pranoj un kam.me.kall
A ke forca
E pyta
Tha po
A ke shpine? Tha jo.
Pas pes apo gjasht ditve u vra
Un kam dyshu te amerikant
[/ltr]
[ltr]ka mundesi qe amerikanet e kane krijue shikun per me prue keshtu gjendjen ne trojet shqiptare dhe mi likvidue atdhetaret e me popull lozin si dojne
[/ltr]HajruÜ
[ltr]aha poa spo dij shoki hiq valla mun mu kon e mundshme se qat nat kur kan vra vllaun kan pas mbledhje per nji nenshkrim me nenshkru per nji marveshtje te konqulit po un sdij etani dikush eka thirr aj ka dall ju ka thon kthehem shpejt amerikanve e rrugen e prishtine pi thojshin aj ska shku atihit po ka ra per seshkurti ekan prit dy kerre ku ngjiten ato di rrugt edhe ati ikan mshu edhe kan than se as kerre ska pas qat rash as kurgjo ska qerkullu domethan ekan dit se pe vrasin qat nat edhe ska pas as levizje te kerreve kan nal unpo du me than policija ka dit
[/ltr]HajruÜ
[ltr]spo dij ha xhi po diqish qashtu duhet mu kon se amerikant vllaun e kan vendos e ikan dhan arm ti mshon serbis po tash edhe un dishoj po shqiptar jan ato qka ekan vra se qati ku kan qit me kallashnikov kan vra pi tutes se po jet gjall e nji duqan asht ati un kam veq at njerin ne shitore tha terr asht kon shi tuj ra po qato dy kerre qka ekan rujt evra tha aj kurr sju ka nal kerkujna ne rrug se ka dit se ka armiq po u nal sedi qka folen edhe tha i mshum pi kerrit kallash shiptar ekan varajt shoki e kush e ka ndreq eka percjell spo dij
[/ltr]

Kuši
[ltr]Hajrush,kane e ka pas vellau juaj kurir a ja dini emrin?
[/ltr]HajruÜ
[ltr]jo sedi po ka pas mdoket se ka qen qaj i prizrenit edhe do shum tjer ka pas afrim jashari po edhe tjer ka pas sa kam nij une po un si njof qat afrim jasharin edin se kemi fol na nqat un dishoj
[/ltr]

Kuši
[ltr]eshte Bajram Azizi o shoku im
[/ltr]HajruÜ
[ltr]kam ni per qt emen po sdij se kush ash aj kam ni per ket emen o shok as nuk dij se kush asht aj
[/ltr]

Kuši
[ltr]Jetone sot ne belgjike
[/ltr]HajruÜ
[ltr]sdi po asht e mundshme shoki ikahit koka qaj bajram azizi
[/ltr]

Kuši
[ltr]nga rrethi i gerajvenkomuna presheves
[/ltr]
[ltr]Geraj
[/ltr]HajruÜ
[ltr]aha na rrethi i presheves jo un se njof po si asht pi atihit ather po e kan me vllaun pra ajo asht e sigurt se ato krejt jan kon ne luft e shumicen ka udheq vllau e komandant lleshi ashtu e vrajten dhe at lleshin .
[/ltr]

Kuši
[ltr]Po qashtu eshte Hajrush
[/ltr]
[ltr]Hajrush o shoku im a ke ndegjue se vellaun tend amerikanet e kane que ne beograd me kete kuririn ne nje bisede sekrete?
[/ltr]HajruÜ
[ltr]jo shoki un sdij valla edij se aj ka bisedu me amerikant e perqeta spo disha shoki po asht e mundshme se aj ka bisedu per marveshtje edij se aj ka dit shum gjuh te jashtme vllau eper qeket spo dij qe po nij sonte a me fol meka kallxu gruja tha shu her e thirrshin beohradi me fol po spranojke per marveshtje e aht kon sedij aqeki koka kon kurir i vllaut . qeki i rrethit presheves a haxhi spo dij o shok valla jo
[/ltr]

Kuši
[ltr]Dy muaj,para se me vra kishin qen ne beograd ne biseda,por kete nuk e kane lane ne mbledhje me marr pjese.Se ška kane bisedue nuk din,por vete gruan e tij nese dine diška me te tregue,por me dhune amerikanet i paskan que me kerr amerikan
[/ltr]HajruÜ
[ltr]po ki me amerikan ka punu ashtu kan thankrejt e gruja sdin shum po dishon te nji i presgheves po kush asht aj ajo sedin a veq ka fol gruja se shum net e dit thirrshin shkit ne telefon po spo din as ajo qka kan fol per marveshtje po thot esdin ma shum akush nuk ka mar pjes ne mbledhje ki kuriri a spo dij valla shoki
[/ltr]

Kuši
[ltr]Para se me vra a ka qen ne beograd ne biseda ška po te thote gruaja?
[/ltr]
[ltr]para dy a tri muajve.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]po thot edij se ne vraj e bujanovc asht kon eka pas me shku asht kon thot sedij se gruja ka qen ne gjilan aj ne bujanovc espo din gruja nashta po thot asht kon se kan pas shum mbledhje po thot eper qat koh spe din veq po thot se para se me vra ekan ba mbledhjen me amerikant edhe ikan thanme nenshkru etani se nunshkroj e vrajten . spo i kujtohet grujes kjo mbledhje nashta asht e mundshme po spo ju kujtohet
[/ltr]

Kuši
[ltr]Ka mundesi Hajrush se vellau ndoshta ska pas as kohe me u lajmrue se ka po e dergojne,ka mundesi bile shume.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]po shoki qashtu se gruja thot sdij un shum se ka pas shum pun e ka pas edhe shum dita se nuk jan ndegju as ne tel
[/ltr]

Kuši
[ltr]Po ju kuptoj o shoku im,se mbeshtjellte kane shkue punet,se ne lufte 98 %kane qen shpiuna te serbise edhe amerikanet e kane pa qe nuk ka gja nga shqiptaret.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]e bash qashtu haxhi ekan pa po po po veq kto qwka luftun me zemer i vrajten a hajnat meten e hajnat hala po vrasin qudi kjo pun o shokm ska shiptar po as zoti sjav ban hallal se shum te kshij far ekeqe ish kon esekisha dit haa
[/ltr]

Kuši
[ltr]Plani ka qen qe te gjithe atdhetaret ma se pari mi likvidue,qe me tjeter mi vra si qingjat,ja ndegjon zanin ma vone o shoku im Hajrush.Se diška eshte ka zihet,e keqe per tane shqiptaret,se e kane pa njerezia se shqiptaret jane potroshni matrial qe nuk kane vlere sa nje mut i derrave.Ne ška jemi,jemi pakes qe mundesh mi umrue ne gishta..Nuk po di ška me te thene mazamakeq per neve.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]valla po qashtu mozemakeq per neve shoki haxhi po ishalla bile te kris edhe njiher valla isha atje menjiher i pari . veq qato tradhtar ti kisha denu maspari tani me armikun shum ma leht luft kishim ba po tradhtaret ton duhet mi hjek sparui naten o shok me shkrun qka nin e ndegjomi shum te fala
[/ltr]

Kuši
[ltr]Hajrush naten e mire se jam lodhe me beso se me pese veta jam ka shkruaj e te tregoj neser ma teper.Naten e mire vellau im,zoti ju bekofte.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]naten o shok pusho shum flm nimi
[/ltr]

Kuši
[ltr]Hajrush ka shume tradhetar,ishalla na ndihmon turqia e pastaj kemi mundesi me tju qi nane me rend,ndryshe vetem na kajne nanen neve se jane me arme dhe shume te lidhur mes vedi,Naten e mire e ndegjohemi shoku im.
[/ltr]

Kuši
HajruÜ


23/03/2016 20:13

KušiHajruÜ
[ltr]Hee e vertet shim mbramhe te mir Haxhi site kam shoki e mirte kalosb nimi na von aky noj qka te re ndegjomi shoki
[/ltr]
[ltr]Flm
[/ltr]

Kuši
[ltr]FLM shoku im,mire jemi shoku im ishalla edhe ju jeni mire ne kete mberemje
[/ltr]

12/09/2016 20:49HajruÜ
[ltr]Faleminderit o shok haxhi sijeni un mir po jo bash aktiv ne fb urime bajrami tye me gjith famuljen shoki tfala shum ..
[/ltr]

Kuši
[ltr]Me nder qofshit shoku im Hakrush,kisha rast te vdekjes dhe nuk doja te kyqem ne fb se nuk po ja vlen me hargjue fjale me kane me kerkanin.Urime per festen e Kurban Bajramit juve dhe tere familjes se juaj.Te fala juve dhe tere familjes ne pergjithesi.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]Ngushllime shoki im ashtu as un jam largu spo shkon spo mundem ma as un te jem besom measkand ne fb spo muj shoki tfala shum tye me gjith familjen e ngushllime nga un keni o shok tfala
[/ltr]

Kuši
[ltr]Falimenderit shoku im
[/ltr]

Kuši
[ltr]Hajrush,ishalla bahet mire,nese fiton nje miku im si kryetar ne amerike ja ndegjon zanin ketyne tradhetareve se ška kam me u ba.Te fala shoku im shume.Ndegjohemi.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]Flm shoki si fiton aj shoku me kajmron tani tfala shum nga un shkova ne gjum shoki neser ne pun tfala naten
[/ltr]

Kuši
[ltr]Po patjeter i nderuar.Naten e mire,ndegjohemi.
[/ltr]HajruÜ


01/11/2016 21:38

Kuši
[ltr]https://www.facebook.com/katie.mcwherter/posts/1506459576037533?notif_t=story_reshare&notif_id=1478019819972990


One Year of Silence on Hillary Clinton Uranium Deal - Breitbart
For over a year, the mainstream media has failed to ask Hillary Clinton some very basic questions about a series of extremely troubling deals.
breitbart.com

[/ltr]HajruÜ
[ltr]Mbramje haxhi shoki po po klinton mbramje e tfala o shok jam bxon me pun flm shum mirkaloni ndegjomi
[/ltr]

Kuši
[ltr]Nuk ka problem shoku im nuk po ju pengoj ma teper,por nese fiton qeky besen po ta japi ma nin zanin se ška ka me ju ba qetyne shpiunave qe i ke ne qeverin e shqiptareve.Ka me tu quetug e vner
[/ltr]
[ltr]E kqyrim O vella,ška me kane ba pa ua kethye miliona here nuk kam me lane o miku i im.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]Thot zoti shomi im haxhi kuqi vetem mir te bahet e hajbat e tradhtart be burg tfala shum shum shoki im ndegjomi mfal a
[/ltr]

Kuši
[ltr]ani natern e mire shoku im ,pune te mbare.
[/ltr]HajruÜ


06/11/2016 01:14

Kuši
[ltr]O Hajrush dosti po a e njeh more shok Menduh Thaqin qe ky bashk me Arber Xhaferin e Ali Ahmetin e kane shperbere ušk en ne iliride?
[/ltr]
[ltr]A ke hyre edhe ti ne partine e Menduh Thaqit?
[/ltr]
[ltr]Po šfare partie e šfare zgjedhje kur lufta ne Kroaci vetem sa nuk ka kercit.
[/ltr]
[ltr]Tefiku edhe juve ju kish shti qe je ne partin e tyre
[/ltr]

Kuši
[ltr]Tefik Ibraimi a partagÚ la publication de Tasim Toni.
58 min Ě
Jungjatjeta Luanet E PDSH Imer Aliu Orhan Ibrahimi Bekim Fazliu Sami Rushidi Azem Sadiki Blerim Hasani Pdsh Haracin Gjithmon Pdsh Tetova Pdsh Pdsh Pdsh Derven-Saraj Pdsh Pdsh Forca Mehdi Dardani Prushi Buqa Ibrahim Rugova HajruÜ D×emailji Shaban Shaqiri Drilo Dilo Driton Aziri Adem Nuhija Iljaz Ibraimi Necko Koxha Hatixhe Koxha Muhamed Ramadani Naci Thaci Tim Shkupi Xhem Lamallari Baruti Mustaf Alili Avni Mustafa Avni Berlinn Tasim Dritan Kamberi Florent Lenti Asani Kamber Sadiki Arben Bilalli Bajram Demiri Enis Demiri Adelina Marku Ardian Demiri Besnik Demiri Besim Abdiu
[/ltr]HajruÜ
[ltr]Flm shoki per gjitha te mirat si mi tregon ashtu shum mir ju kuptova ju peshendes o shoki jem Haxhi Tfala
[/ltr]

Kuši
[ltr]Ska perse,por na paska hy si dhelpera.Kujdes mos po te shtine llugave.
[/ltr]
[ltr]A te ka pyet per me te shti ne grupin e tij?Apo ja ka fute hajt se nuk bane za Hajrushi.Nuk eshte mire.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]flm shum shum shoki jo skam hi nat grup haxhi jo se nuk pi percjell po vetem pash se pi shperndajn se kto as njo nuk njof mir se ike shkrujt qato emna a tefikin e njof nga zvicrra asht kthi ne at koh te luftes ne maqedoni tfala shoki flm shum naten
[/ltr]

Kuši
[ltr]e di qe prej zvicrres ka ardhe ne MK me luftue,po ku ta dijm ška ka ba????Kush te thote te verteten sot.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]hahaaa po qashtu shoki ki tefiki ka qen si puntor nat koh si fmij i thjesht kjo ka qen para 38 viteve . sdi veq un e njof si njieri te mir sekam pa 38 vjet flm o shok se ika ne gjum neser ne pun heret haa tfala shum folim nji dit kur kam koh se shum koh sjemi ndegju ete jesh mir tfala shum tye me gjith familjen mir te jeni naten haxhi
[/ltr]

Kuši
[ltr]Nuk thesh se eshte i keq,por pse ne partin e Menduhit,kur dihet se e ka tradhetue luften e ka shkatrrue ušk en.
[/ltr]
[ltr]naten e mire
[/ltr]

06/11/2016 03:37

Kuši
[ltr]Me tha Tefiki ka pas deshire me fole nje daja il Me mua.Limani i Poroj nga Zvicra Amerzwil refer Te Futbolit eshte kan
[/ltr]
[ltr]Ja bana a ban te ma japish mbiemrin e tij dhe nga eshte,ma nuk me shkruajti,i dyshimt diška.
[/ltr]

31/12/2016 18:16HajruÜ
[ltr][/ltr]
[ltr]Urime o vllau im vitin 2017 juve me gjith familjen
[/ltr]

Kuši
[ltr]Falimenderit vellau im Hajrush,ashtu edhe juve urime ky vit 2017,ishalla me gezime e hare ne gjiun e juaj familjar.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]Flm vlla i dashur qofsh mir e i lumtur ty ne familje tfala nga un e gjith familja jeme
[/ltr]

Kuši
[ltr]Falimenderit vellau im Hajrush,gezuar edhe nje here kete vit te ri, te fala edhe familja ime po ju bejne tanve.
[/ltr]HajruÜ


Kuši


6 F╔VRIER 03:09

Kuši[size]

[ltr]ne fb e Sabi Gashit ja paska ba lik Hajrushi

kur ka shkrue keq per per ty Haxhi, Flamur Qorri.
[/ltr]
[ltr]Hajrush me tregoj nje shok qe ishin perla ne fb e Sabi Gashit,dhe kish shkrue ky Qori kundra meje e ju kinse ja keni ba lik.Nuk jam ka kuptoj
[/ltr]
[ltr]Nuk besoj qe e keni ba me qellim,se me kritikuan per qe ja keni ba lik.Por mua nuk me pengon nese ju e perkrahni dike qe fole kundra meje,e keni ndonje arsye ,une keshtu e shoh shoku Hajrush se ndoshta ju pengova.
[/ltr]
[ltr][url=http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t2864-sabi-gashi-e-haxhi-kuci?highlight=sabi gashi]http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t2864-sabi-gashi-e-haxhi-kuci?highlight=sabi+gashi[/url]


sabi gashi - Sabi Gashi e Haxhi Kuši
sabi gashi Sabi Gashi il y a environ une heure Ě Miq te dashur kesja rradh dote postoij dic te pa zakon dhe lexoij se ,athua Evropa pona kthen 74" ngadal dal
diskutime-shqiptare.fr-bb.com

[/ltr]
[ltr][url=http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t4919-sabi-gashi-dialog?highlight=sabi gashi]http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t4919-sabi-gashi-dialog?highlight=sabi+gashi[/url]
[/ltr][/size]

6 F╔VRIER 10:17HajruÜ
[ltr]A qaj sab gashi hiq ssaht njeri mir edin o shok se aj ka ik si izbjehlic po tash sun pe ngoj ma hiq bash hiq krejta aj pi din aska dit kurgjo hiq tash pp mundohet se .usa .evrop e atina asht tfala o shoki jem mose qaj kryt me sabin enderoj si njeri aqka po frihet si zhaba ne uj sdu ta dij tfala haxhi
[/ltr]

6 F╔VRIER 13:42

Kuši
[ltr]Po e paske marr vesh,a une moti me te kam bisedue keto ška ti kam que mi lexue jane nje qerek qe kemi shkrue,kam edhe tjera shkrime me kete pis qe po paraqitet si patriot me bateria kinse ky me Diogardin e kane shti naton me bombardue serbine por rren qeni se kane met pa pare e me kerkonte liliona m e ua que
[/ltr]

Kuši
[ltr]Por ne shok qe juve ju kisha pa kur ka shkrue Falamur Qorri qe une se njoh mutin, kinse ju ja keni ba lik
[/ltr]HajruÜ
[ltr]Hahaaa po bre un nji koh mendova se asht patriot idijoti aj per interes te vetin e mka plas kur ishin zgjidhhet ne maqedoni pse un perkrahsha at tefik ibrshimin pk krejt o shok ishin nji pjell e keqe sabi ka ik ne fillim hala pa kris pushka ne kosov e deri mur shtetsi .usa. tani tash patriot spo kam fjal Haxhi per kto pisa Xhelal toplana asht trim e e perkrahi sjav rras hajnave e tradhtarve tfala shoki haxhi
[/ltr]

Kuši
[ltr]Bllokoi te dyte e le te shlyhet edhe ai lik se po me krijtikojne shume,nese ke mundesi ,une per ty e kisha kalle,,ti ban qysh din.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]Ok shoki u kuptum un shum juve ju kuptoj ashtu do te ndodh tfala
[/ltr]

Kuši
[ltr]Ne rregulle Hajrush,une diten e pare kur kam shkrue me Sabi e kam marr vesh qe nuk eshte i paq,e pash qe po shitet si pseodopatriot.
[/ltr]
[ltr]te fala edhe juva
[/ltr]HajruÜ


Kuši


VEN 22:58

Kuši
[ltr]ndegjoje kete kange te serbeve,se šfare mendime kane per shqiptar dhe lexoi komentet e serbeve
[/ltr]
[ltr]https://www.facebook.com/cberetke/videos/986322548070200/
[/ltr]

[ltr]
Lire


-2:10


Remettre le son
[/ltr]
[ltr]

ParamŔtres visuels supplÚmentaires
Cast to Chrome Cast
Afficher en plein Úcran
[/ltr]Црвене Беретке a ajoutÚ une vidÚoá: Кулин Бан - Жали Заре, да жалимо.

Песма, због које се Шиптарима ледила крв у жилама! У Старој Србији певале су је српске комите и четници када су се светили Турцима и Шиптарима због злочина над Србима. Певаће је Срби поново!

Црвене Беретке
HajruÜ
[ltr]nije dostupan ovaj sadr×aj haxhi
[/ltr]

Kuši
[ltr]a e ndegjove dhe lexoi ška kane shkrue serbet
[/ltr]HajruÜ
[ltr]jo ekan mshel spo muj me qel
[/ltr]

Kuši
[ltr]me germa eshte e shkrume,nalte ndrydhe ta hape
[/ltr]
[ltr]mos e prek videon
[/ltr]
[ltr]se nuk hapet
[/ltr]
[ltr]a u hape
[/ltr]
[ltr]https://www.facebook.com/cberetke/videos/986322548070200/
[/ltr]HajruÜ
[ltr]jo su hap se jam ne tel smuj me hi ne komjuter te punes sme lejon kshiri ma von kur skam pun e shkoj ne kafiq si nuk kam pun hi eqli
[/ltr]

Kuši
[ltr]Mire ndegjoje dhe kqyr si mendojne me na zhduk.a na kerkund nuk jemi.Ka shume shqiptar qe kane lidhje me disa serb qe bajne komente dhe i ke ne shoqeri ti dhe une.
[/ltr]HajruÜ
[ltr]ok shoki ndegjomi se kam pun njiher
[/ltr]

Kuši
[ltr]Naten e mire
[/ltr]HajruÜ
HajruÜ
[ltr]ndegjomi
[/ltr]

Kuši
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Hajrush Xhemailin   Ven 1 DÚc - 21:51

Voir les rÚponses prÚcÚdentes

HajruÜ D×emailjiáGjyle Gjataáun kam vetem shetsi Kroate me vjen keq po as nuk kam dasht shtetsi kosoves e tradhtarve e te serbis mirni ju e ju qoft mir shtetsija e kosoves te iluzume si ne kohen e enver hoxhes ashtu tash bashk me juve asht izolu kosova as .Eu nuk ju ndihmon ju pa funjaja se qfar njerzi jeni si ty si qenke per vllaun tim komandant Muhamet Xhemaili (Rrebeli) un e dij se luftoj nr lugjin e largoj shksun nga trojat shqiptare esai takon tradhtis skupoj qfar tradhtije kur qdo shqiptar ka luftu e mbrojt vendet shqiptare nuk asht tradhti e per Miloshin sdi un se vllau ka pas fol qdo komandant qe ka nji ushtri qlirimtare duhet te ken marveshtje me armikun ety pe dishe kush e vrajti vllaun tem .ma teper ty ku me njef mu esi edin se kam pyt ne polici kush e vrjti vllaun un ne serbi skam hi po luftes ne kroaci un jeten kam e kam pas ne kroaci e kam mbrojt shtetin ku jetoj me familje sze kuptpve qfar qellimi ju keni e kush jeni ju apsollutno per mu sdini kurgjo as nuk me njefno un sju njof as sdij kush jeni po ju prap keni drejt te folni normal jetojm ne Demokraci . Un ju urova festenáFlaka e Maleveájo juve e gjith shqiptave e atdhetarve si ju dini ma teper lirisht folni
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1189562997854143&set=a.570840053059777.1073741840.100004013618309&type=3&theater&comment_id=1189748101168966&notif_t=like_tagged&notif_id=1511783045973238
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisÚ
MessageSujet: Re: Dialog me Hajrush Xhemailin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Dialog me Hajrush Xhemailin
Revenir en haut 
Page 2 sur 2Aller Ó la page : PrÚcÚdent  1, 2

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: