AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush Telin e vrau SH.P.me u.te Ali A.e Fatos Klosit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush Telin e vrau SH.P.me u.te Ali A.e Fatos Klosit   Jeu 6 Avr - 16:54

Lefter Koxhaj - Komandant Teli
9 mai 2015 · 

Shumica atyre djemeve aty ne video nuk jetojne me sepse i keni vrare ne 7 gusht 2001,, dhe Milazim Arifin ju e helmuat ne mars 2012, Kurse Çakallen e rraset eshte ne burg.
Telin Abazin Arbenin Ndriçimin Pajtimin nuk i vrane Maqedonet? por i vrau vete Uçk, pra e vrau vete Sh.P me urdherin e Fatos Klosit dhe Amerikaneve:
Ju djema duhet me vra urgjentisht te parin Fatos Klosin Ali Ahmetin dhe Xhezair Shaqirin etj etj,, kur ti vrisi ato lart dhe ne do vime tju ndihmojme, se perndryshe shumica e ish ushtareve te Uçk nuk vime:https://www.facebook.com/Lefter-Koxhaj-Komandant-Teli-282401265141076/

https://www.youtube.com/watch?v=ofEP0gPNKig
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kush Telin e vrau SH.P.me u.te Ali A.e Fatos Klosit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: