AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush e qiu Arjeta Kapllanin,pastaj ne furr e pjeken dhe babe

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush e qiu Arjeta Kapllanin,pastaj ne furr e pjeken dhe babe   Sam 8 Avr - 9:03
Kuçi Kuçi Haxhi
21 mars, 01:10 · 

Kush e dhunoi vajzen 15 vjeqare Mirjeta Kapllanin,nga Aqareve gjate luftes,dhe pas dhunimit e dogjen ne furren e madhe per se gjalli.Pastaj pasi e kishte hetuar babai i se ndejeres e vrau edhe baban,qe mos te kete deshmitar.Gjaku nuk harrohet.
CommenterPartager

8Liri Gashi, Reshat Murati et 6 autres personnes
Commentaires

Hasan Zeneli Fa
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 21 mars, 00:17

Naser Islami a répondu · 6 réponses

Gani Podrimaj Na veten emrat e Te vrarve pe i dim, e jo edhe kush I vrau
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 mars, 00:25
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush e qiu Arjeta Kapllanin,pastaj ne furr e pjeken dhe babe   Lun 1 Jan - 9:27


Hasan S Zeneli Fa

2

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 40 sem


Haxhi Kuçi Hasan Zeneli,pasi ja qite kembet qitja edhe koken se nese keshtu vazhdojm na ka qi edhe neve neser.

1

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 40 sem

Hasan S Zeneli Hahahaha i forte je pasha te madhin zot

2

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 40 sem

Haxhi Kuçi Hasan Zeneli Bashkarisht jemi te forte,vetem nuk kam vlere sa nje fije e kimes.

1

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 40 sem

Hasan S Zeneli Kofsh eqofsh e rrnofsh gjitjmone o atdhetar

1

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 40 sem

Haxhi Kuçi Hasan Zeneli Bashk me ty,juve dhe farefisin e juaj kudo qe gjindet.

1

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 40 sem

Naser Islami Hasan Zeneli O thuma s paku mue n inbox emrin dhe mbiemrin . e pse jo edhe ketu e ku i di9het

1

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 40 sem


Votre réponse...
Gani Podrimaj Na veten emrat e Te vrarve pe i dim, e jo edhe kush I vrau
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kush e qiu Arjeta Kapllanin,pastaj ne furr e pjeken dhe babe
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: