AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Telin e vrau maliq ndrecaj me ate qe eshte ne varreza

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Telin e vrau maliq ndrecaj me ate qe eshte ne varreza   Sam 8 Avr - 10:01

Esko Buqi aj pederi i struges qesot eshtne varreza dhe maliq ndrecaj e disate tjer e likfidun telin legjendar

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 31 janvier, 18:25

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Telin e vrau maliq ndrecaj me ate qe eshte ne varreza   Sam 8 Avr - 10:17Bajram Shabani Ka shume te verteta ketu aga Haxhi,Demaçi dhe Hydajet Hyseni kanë qenë njerëz të UDB dhe KGB.
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 9 février, 17:20Bajram Shabani a répondu · 10 réponsesBajram Shabani Flitet qe Demaçi ka grua ne Serbi dhe femije dhe biznese.
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 9 février, 17:22
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Telin e vrau maliq ndrecaj me ate qe eshte ne varreza   Sam 8 Avr - 10:24

Kuçi Kuçi Haxhi
31 janvier · 

Kush e vrau Komandant "Telin"??
Xhezair Shaqiri,as ju e as Ilirian Halimi,nuk keni fare gishte ne vrasjen e ketij atdhetarit.Ata qe u shpifen juve dyve e dijne ma se miri se kush e ka vrare.Xhezair Shaqiri,ju duhet me njofte qenin kush eshte po ta rikujtoj rastin kur Arber Xhaferi dhe Menduh Thaqi ua dergoi njerezit qe uçk te largohet diku ne kosove.Kur ju kane premtue miliona dhe vende te punes.Ai komandant qe ka marr leke shume qai qen e ka vra Komandant Telin dhe Arbenin.


CommenterPartager

7Ilmi Gashi, Sabrit Gashi et 5 autres personnes
2 partages
Commentaires

Esko Buqi hagji komandant hogja esht pa asnje njoll te zez por emujten njerzit ekqinje besoje
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 31 janvier, 12:30

Kuçi Kuçi Haxhi a répondu · 3 réponses

Ismet Krasniqi Haxhi kur iken nga Kalaja e Tetoves , I kisha ne shtepi 6 ushtar , 4 nga Librazhdi 2 nga Tetova , njeni ishte I nervozuar dhe shpesh me thoshte : O bac , kush na tradhetoj , se nga Kalaja nuk ka pas forc qe na largon !
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 31 janvier, 13:09

Kuçi Kuçi Haxhi a répondu · 1 réponse

Xhezair Shaqiri Kuçi Haxhi kush ka mar lek ne tradhti te luftes dhe kush ka vrar shoket e uck Allahu e maroft at dhe familjet e tyre ne ket bot dhe tjetren
Tradhetaret qe tradhetuan Telin me shok pothuaj se gjith i njohin dhe pergjdo dit rijn me ta por fb ne kohen ton...Voir plus
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 31 janvier, 16:52

Kuçi Kuçi Haxhi Xhezair Shaqiri,ju jeni njeri i ZOTIT qe ndiqni rrugen e drejte,dhe eshte mekate mos me cek emrin e dilingjise,sepse kur fshifet e keqja keq i bene pasardhesave te tu dhe tjereve..Ata qe kane marr lek e tradhetue popullin shqiptar,i ke kembekryq me Gruevskin dhe kush nuk po guxon me ua prish terezine.

Esko Buqi aj pederi i struges qesot eshtne varreza dhe maliq ndrecaj e disate tjer e likfidun telin legjendar
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 31 janvier, 16:55

Kuçi Kuçi Haxhi Esko Buqi,zoti i vrafte keta tradhetar ishalla,por duhet shoket me ja nxjerr hakun e Komandant Telit dhe Arbenit.
J’aime · Répondre · 1 février, 01:24
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Telin e vrau maliq ndrecaj me ate qe eshte ne varreza   Sam 8 Avr - 10:26

Xhezair Shaqiri Kuçi Haxhi kush ka mar lek ne tradhti te luftes dhe kush ka vrar shoket e uck Allahu e maroft at dhe familjet e tyre ne ket bot dhe tjetren
Tradhetaret qe tradhetuan Telin me shok pothuaj se gjith i njohin dhe pergjdo dit rijn me ta por fb ne kohen ton po ben mrekullira .tradhetaret nau shiten heronj e patriotet shum let etiketohen 
Kush ka mete volen deshmi qe un kam gabuar ndonjeher per cilin do rast lete urdheron ti publikon por jo edhe me thash e thenme me profila fallco te fb tuj shpernda genjeshtra
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Telin e vrau maliq ndrecaj me ate qe eshte ne varreza   Sam 8 Avr - 13:40

Hajruš Džemailji Kuçi Haxhi badihava mundimi jot se nuk kishin luftu per shet o vlla i im po per lek e tradhti tash si edin edhe vet vrajten vllaun tym po edhe shum shum tjer vetem pse luftun per bashkm nji shtet te jen si asht dasht mu kon po hajnave nuk ju duhet sht...Voir plus
Je n’aime plus · 1 · 30 décembre 2016, 14:17Kuçi Kuçi Haxhi Hajruš Džemailji,jam ka e shoh ore vella,qe e paskna jumbe jeten pa lidhje.Une o vella i kam besue Kuranit,Bibles dhe te Drejtave nderkombetare se duhet me luftue per atdhe,por paskan qen keto dallavere me na mashtrue me hy neper lluga e ata tradhetaret dhe dallavergjijet me jetue parajsen.Une me sa po e shoh parajsa dhe gjehnemi ketu qenkan tjerat fjale jane rrena.
J’aime · Répondre · 30 décembre 2016, 14:21Ismet Krasniqi Shikove se qndodhi ne Kumanov , I di dy prej tyre , njeri me beri bllok , tjetri me mban ne shoqerim ne fb , se qfar postoj e komentoj ,,,,, njeri esht Gjeneral ne pension I Shqiperis !
J’aime · Répondre · 30 décembre 2016, 15:54Arburim Abazi Tango · 4 amis en commun
Sulejman abazi ,?!?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Telin e vrau maliq ndrecaj me ate qe eshte ne varreza   Sam 8 Avr - 13:50

[size=36]Trego a i morën duarlidh e këmbë lidhur, Behajdin Allaçin e Shaban R. Shalën, Hashim Thaçi e Kadri Veseli?[/size]


[list=335]

[*]Grabovcin, e me rëzu autoritetin e Ramushit?

[*]Ju keni thënë Remzi Hoxha është spiun i serbëve dhe grekëve, apo jo?

[*]Ju keni thënë Behadin Allaçi, koordinatori kryesor i UÇK-së dhe anëtari i Komitetit Drejtues i LPK është spiun i serbëve, apo, jo?

[*]Behajdin Allaçin e Shaban Rexhep Shalën, në një mbrëmje të fillim të korrikut 1998, në Kleçkë, i kanë marrë duar lidhur Hashim Thaçi e Kadri Veseli, kështu është, apo jo?

[*]Kush i ka vrarë, pse i ka vrarë dhe ku i ka vrarë, kush i ka parë, e shenjta kohë do të tregojë një ditë, apo jo?

[*]Ku janë varrosur?

[*]Ndoshta, ngaqë nuk u dihet varri, i kanë hudhur në Furrë, apo jo?

[*]Ju keni thënë se Avdyl Krasniqi, baba i Xhevë Lladrovcit, është spiun, apo, jo?

[*]Ju keni thënë se baba i Ramush Haradinajt ka patur magazinë dhe është spiun, apo jo?

[/list]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Telin e vrau maliq ndrecaj me ate qe eshte ne varreza   

Revenir en haut Aller en bas
 
Telin e vrau maliq ndrecaj me ate qe eshte ne varreza
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: