AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Qerkin Kuqi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Qerkin Kuqi   Mar 18 Avr - 6:03

Qerkin Kuqi Haxhi une e pata fjalen per rugoven dhe rugovistat e vertet,kta qe i permene ti asnje nuk ishte rugovist i vertet por ishin bythlepisa,siq eshte sot kryesia e LDKs dhe nje pjes e madhe e saj.e di qe nuk jan sjell mir me ty,por shkaku i muharremit e malushit nuk fajesohet komplet rugovizmi,ska mal pa uk,ska fis pa nje pis.une e di qe ke vuajt dhe me vje keq,por nuk futet ne nje thes RUGOVIZMI me Lpk...
37 min · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Qerkin Kuqi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: