AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Shyqeri Kuēi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Shyqeri Kuēi   Dim 30 Avr - 7:25

https://www.facebook.com/reshad.kabashi.7?fref=nf


Reshad Kabashi
Nga kuti im
ANDROID, PRESIDENTI
E kam nje telefon te ashtuquajtur "i mencur". 
Platforma eshte robotike - Android.
I programuar me precizitet tej mase. 
Cfare ti komandoj, pa fjale e zbaton urdherin.
Spo mund te shmangem nga aktualiteti i djeshem ne Shqiperi. 
U veprua sikurse me platformen Android te telefonit tim.
Tani po e kuptoj se pse Edi Rama insistoj periudhe te "gjate" prej 12 ore qe ta "bindi" robotin e tij qe neser te gedhij si President unifikues i popullit te Shqiperise demo(n)kratike.
Shqiperia eshte vendi unik me President te programuar, sipas sistemit "e di ra ma AL2017".
[size=12]s
[/size]

Commentaires


Shyqri Kuci Jeta politike nė Shqipėri dhe Kosovė kaherē ka marrė fund!
Lum ai qė di ta anashkalojė dhe mos merret me te fare.Enver Shaipi Nuk ka kush force qe ti anashkaloj horat qe i ke me bollek,dhe nuk si te largohesh kur i sheh se ma zi se Milloshi jane ka ja bejne popullit.Shyqeri Kuci disa marrin fryme me goje e disa me hund,krejt mvaret se ne ēfare rrethi kane qen..Ne Sufrek jane ka e lozin vallen ata qe kan bashkpunue e punue neper komune gjygje e shkolla.Kam ndegjue qe ne sufreke nje shqiptar profesor qe ka pas firmen e pijeve freskuese,ēdo dite para portes se policise nga 10 gajbe me pije ua lindete dhe ne banken e serbise per izbeglica ua ka fale 115000marka gjermane.Ka pas edhe asi qe kane pas shitore ku kane dhurue qindra mija marka per Milloshin,e sot bahen patriota dhe nese nuk e keni dite kan qen te veshur me petka te uēk es.Krisma ma e madhe ka qen bobardimi i shtepise tende.Shefki Muqa a ju kujtohet ne Vraniq kur gjuajti skaj serbeve me ate topin e babes zeman dhe i nxiti serbet mi dhunue ne shkolle grat dhe mashqit mi ndare e kae deshten i masakruan.Ne komune ata qe ishin sherbetoret e Milloshit sot i ke shefa o Shyqo.A ka ma rend kur sherbetori i serbise te thote ti ke qen sherbetor i serbise dhe te kercnohet me ja pasur friken...
J’aime · Répondre · 1 h

Shyqri Kuci Shumė nga tė dėgjuarat janė pėrfolur dhe pėrflitten.
Ka t'atillė qė nuk janė dėgjuar fare, ndėrkaq tani luajnė rol nė mjedise tė caktuara. Absurditet shqiptar!
Unė, pėr fat tė keq, disa i njoh, por sa mė shumė qė tė merresh me ta, aq mė shumė krekosen!
Tė merituarit nuk pėrkrahen, ish spijujtė avansohen! Kėte e bėnė ky milet, mjerisht.
Nga kėto fakte, unė komunikova ma bacin Reshad, duke aluduar n'ate se, sa mė shumė t'i injorojmė tė pamerituarit, aq mė shumė i japim pėrkrahje tė meriituarėve.
Dikush, dikur me para ka blerė emėr, tjetri rehatin e biznesit. Kėto dukuri kanė qenė evidente.
Shtėpia ime, Enver, nuk ka qenė bombarduar, por qe kallur me dorė.
Kjo ėshtė e vėrteta. Unė atėherė isha nė pozicione mbi lagjen e Sallaukėve, nė Studenēan, dhe s'isha nė mundėsi ta shihja flakėn e shtėpisė time. E di, sipas gazetės, se ishte shtėpia e parė e djegur nė Suharekė.
Veprimet e ndryshme nė kohė lufte, pėr mua kanė qenė tė panjohura, andaj nuk gjykoj sipas thashethėmeve.
Njė ėshtė e vėrtetė: ka t'atillė qė kanė patur "allashvireshe" me shkaun.
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 12 min

Enver Shaipi Shyqri Kuci Nese heshtni ndaj ketyre,siq pasket bisedue me Reshatin,gabim e keni,por keta qej duhet mi debue ne rts,jo mi lene me ju shtype prape ne vend te serbise.Iku serbia i la sherbetoret e vete jo vetem ne kosove por ne tere viset shqiptare.Nese ti ke qen ne studenqan,une po te them se ajo rakete qe ka kalue mbi qatin e shtepise sime femijt jane shtire per toke,nga ushtima e madhe.Shume mire e kam pa kur ka eksplodue mbi shtepine tende ,me falish ta hankshi balten ata qe te paskan genjye.A u besoni shpifarakeve ,apo deshmitarit ?Se me ēfare mbushje ka qen nuk e di.
J’aime · Répondre · Ą l’instant
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Shyqeri Kuēi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: