AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Artur Roshi rri pas bythes Lulit eshte djali ilir hoxhes

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Artur Roshi rri pas bythes Lulit eshte djali ilir hoxhes   Mer 3 Mai - 23:18Ylli Vasjari Artur Roshi dhe tashi i ri pas bythes Lulit qe eshte djali i Ilir Hoxhes Roshi eshte nje sahan lepires qe po baltos figuren dhe qe po fshihet mbas figures te shquar te Mihtat Frasherit

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 30 avril, 08:06Enver Shaipi Arber Gashi,pse nuk po i jep pergjigje ketij dahiut?Arber nuk jane tane shqipet si ti,jeni mashtrue ,ju kam thene keso fjale moti para dhjete viteve por sta ka lane.Dhe te kerceu kandari.Nuk me pengon fare hidherimi juaj,pos me dhimbesh qe je ka hargjone kohen se koti.

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 30 avril, 14:11Arber Gashi Ju lutem, për çfarë bëhet fjalë se komentin tënd nuk e kuptova fare dhe, realisht, ne nuk njihemi dhe as që kemi biseduar ndonjëherë, e lere më para dhjetë vitesh!

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 1 mai, 08:54Enver Shaipi Arber Gashi vertete çenke njeri interesant,kurr nuk paskemi bisedue per qeshtjet qe na takonin ne zvicerr.Pse u ikish pergjigjeve qe ju parashtyroi Ylli Vasjari?Kjart e shqip ju tha se Artur Roshi tashti rri pas bythes Lulit,qe eshte djali i Ilir Hoxhes.Roshi eshte nje sahan lipister,qe po fshifet pas figures se Mit'hat Frasherit.A jane te verteta keto,spjego pakes ma gjersishte ju lutemi?Ne rregulle e tera siq e ceket kinse nuk njifemi.

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
1
 · 1 mai, 14:51
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Artur Roshi rri pas bythes Lulit eshte djali ilir hoxhes
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: