AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gafurr Aduli,kush eshte Xhavit Dazlloshi,Sheremet Pantina et

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15199
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gafurr Aduli,kush eshte Xhavit Dazlloshi,Sheremet Pantina et   Mer 17 Mai - 6:58

Titulli: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   Sun Aug 09, 2009 11:23 pm
agim__barja
Anėtar i Besueshėm

Numri i postimeve : 1410
Age : 54
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE 
Registration date : 24/10/2008
Kush jane organizatoret e te ashtuquajturit Kuvendi i Dyte i FBKSH ne Zonen Nr. 2-Kosova Historike ?
ATA JANE :

1. Ibush HETEMI, i moshes rreth 50 vjeq, Kryetar i Deges se Shoqates Atdhetare per Identitet dhe Bashkim Kombetar (SHAIBK), me Seli ne Tirane, 
nga nje fshat i Drenasit, i lindur jo ne fshatin e familjes se Tij, por atje (ne fshatin Ujmir) ku babai i Tij kishte qene polic i kriminelit Aleksander Rankovic, i cili (ibush HETEMI) me heret opinionit kombetar i ishte prezantuar me nofken Alban Kosova dhe tani i eshte prezantuar, jo me emrin e mbiemrin e Tij te vertete, siq ka bere (nga viti 2003 dhe ne vazhdim) Zedhenesi Politik (Perfaqesuesi Publik) i FBKSH-se dhe te gjitha strukturave te tij: AKSH, SKSH dhe FKSH, Magjistri i shkencave juridiko-ekonomike Gafurr ADILI, por (nga Kuvendi i Dyte i Kukavajkave te Serbise) opinionit kombetar shqiptar i eshte prezantuar si Bashkim Shqiperia, dhe pas marrjes se "pushtetit" ne Kosove nga Zoti Hashim Thaci, ky fare Alban Kosova apo Bashkim Shqiperia (IBUSH HETEMI) na u ngrit ne detyre dhe nga Drenasi na erdhi ne Prishtine, dhe ate ne Ministrine e Mireqenies Sociale te Republikes se Kosoves, per cka deshmon se Zoti Ibush HETEMI (djali i policit te Rankovicit), prej kohesh eshte kapur nga SHIK (Kadri Veseli apo Azem Syla) i 
PDK-se se Zotit Hashim THACI, ashtu sic keta zoterinj (Azem Syla me CO) kane vperuar e veprojne edhe me ata te KEK-ut ne Prishtine.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
2. Azem BOGICI, i moshes rreth 55 vjeq, Kryetar i SHAIBK ne Prishtine, me Seli ne Tirane, i cili banden e tij prej 40 vetash e nxorri ne TV KLAN KOSOVA dhe ne gazeta LAJM te Prishtines dhe opinionit kombetar iu prezantua me nofken Komandant Shpetimi, dhe qe ka qene (pas viteve 90-te, ne kohen e suprimimit te Autonomise se Kosoves nga krimineli Millosheviq) ish Drejtor i dhunshem ne Feronikel te Drenasit, ish Gllogovcit, dhe i cili ka manipuluar e manipulon me e-mailet: shaibkprishtina@hotmail.com dhe koheve te fundit edhe me e-mailin: fbkshprishtina@hotmail.com dhe i cili shume prane Selise se Alenaca per Ardhmerine e Kosoves (AAK) ka disa lokale, te cilat i ka rrembyer pas luftes ne Kosove, dhe nga te cilet lokale per cdo muaj fiton (minimumi) 10 mije euro , por qe ne asnje dokument legal nuk figuron qe, ky ish spiun i Serbise dhe i bandes se kriminelit Millosheviq, te kete paguar anetaresine mujore si anetar i Deges se SHAIBK ne Kosove.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
3. Ferhat YMERI, i moshes rreth 60 vjeq, Sekretar dhe Arketar i Deges se SHAIBK ne Kosove, si dhe mik, vellau i gruas se Smajl BAJRAKTARI, Kryetar i Nendeges se SHAIBK per Mitrovice dhe Nenkryetar i Ibush HETEMIT (Kryetar i Degeq se SHAIBK ne Kosove), i cili (Ferhat Ymeri), dikur ka figuruar ne listat e Komandantit Legjendar te UCK-se, Heroit Adem JASHARI, per likuidimin e tij si spiun i Serbise ne Kosove;
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
4. Mejtush HAXHIU, i moshes rreth 50 vjeq, nga Mitrovica, nje eksponent i SHAIBK ne Mitrovice, motra e te cilit ka qene dhe eshte e martuar me nje serb te Serbise, dhe i cili me sms Zotin Adili (para disa ditesh) e ka kercenuar ne emer te Avni Rrustemit, por qe mjerani ka harruar se as motra dhe as qika e Avni Rrustemit nuk ka fjet (nuk....) dhe as nuk ka qene e martuar me shka Serbie, siq ka qene dhe eshte motra e shqipefolesit Metush Haxhiu nga nje fshat i Mitrovices.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
5. Xhaferr SYLA, i moshes 56 vjeqe, nga Burimi (ish Istogu), i Republikes se Kosoves, ish Drejtor i Bibliotekes Kombetare te Prishtines, i larguar (per shkak te keqperdorimeve te lloj-llojshme) dhe i zevendesuar nga Sali Bashota (i aferm i Sokol Bashota, ish anetar i SHP te UCK), ndaj te cilit (Zotit Sali Bashota) gjithcka ka shpifur ky manjak, dhe i cili rregullisht ka manipuluar edhe me e-maile femrash dhe te motres se tij, me emrin Agnesa, si dhe shqiptareve koheve te fundit iu ka shkruar dhe po iu shkruan (shpif) edhe permes: aksh_berisha@hotmail.com
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
6. Sheremet PANTINA, nga Qendresa (ish Gllareva) e Klines, i prezantuar me nofken "SHARRI", i perjashtuar (qe nga viti 2006) nga rradhet e FBKSH ne Gjermani, per shperdorime financiare te FBKSH-se ne Gjermani dhe si spiun i Sherbimit Sekret (DPA) te Gjermanise, i cili pas kesaj periudhe, pas perjashtimit nga rradhet e FBKSH-se (permes vellaut te Tij - Rexhep Pantina ne Prizren dhe permes Ibush Hetemit, te cilin e ka blere duke ia derguar 360 euro nga Fondi i FBKSH-se ne Gjermani), rregullisht ka grumbulluar informacione nga rradhet tona ne Kosove dhe keto informacone ia ka shitur, ashtu siq i ka pas shitur (gjate vitit 2003) edhe dy filmime te AKSH-se te Televizioni Austriak ORF dhe te BBC e Anglise, me te cilat para ka blere trojet e gjithe shqiptareve ne Qendrese (ish Gllareve) te Klines dhe vellaut te tij (Rexhep Pantina) ne Prizren i ka ndertuar nje vile shume te bukur. 
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
7.. Xhavit DALLOSHI, mbi 50 vjeq, me origjine nga Lagja e Magjupeve te Kaqanikut, spiun i Sherbimit Sekret (DPA) te Gjermanise, dhe me banim ne Bochum te Gjermanise, i cili opinionit shqiptar i eshte prezantuar si profesor, por qe permes shkrimeve te tij opinioni shqiptar eshte bindur se ai nuk eshte asgje tjeter perpos nje analfabet, sepse ai nuk ka shprehur as njohurite minimale ne drejteshkrimin e gjuhes shqipe dhe si anetar i CDU, por qe ne fakt ka qene vetem nje DETEKTIV PRIVAT (spiun) i Sherbimit Sekret (DPA) te Gjermanise, dhe qe ne fakt kurre nuk ka qene as anetar i FBKSH-se dhe as Koordinator i SHAIBK per Evrope, siq edhe i eshte prezantuar (ka manipuluar) me opinionin tone kombetar, apo siq edhe ka manipuluar (i ka tmerruar), ne vere te vitit 2009, femijet e shokut tone (te plagosur me atentat nga sllavo-maqedonasit) ne Shkup.
Keta spinua te Serbise kane harruar se, perderisa Struktura Inteligjente e FBKSH-se, Sigurimi Kombetar Shqiptar (SKSH), ka arrijtur qe permes Nendrejtorise se Zbulimit "Herojt e Heshtur" te SKSH, qe ka vepruar edhe ne thellesi te territorit te Serbise dhe te Greqise, qe ashtu si Serbise dhe Greqise, edhe segmenteve te Serbise dhe te Greqise ne IRJM, ua ka djegur

kartat e tyre ne duar e tyre, edhe Nendrejtoria e Kunderzbulimit te SKSH

"Syri i Shqiponjes", qe ka vepruar ne hapsrat e trojeve etnike te Shqiperise Natyrale (apo Historike) dhe brenda rradheve te FBKSH-se dhe te strukturave te tij, rregullisht dhe sistematikisht e ka ndjekur edhe agjenturen sllavo-greke brenda hapsirave shqiptare te Shqiperise Etnike dhe me theks te veqante ne Kosove, por edhe brenda FBKSH-se dhe SHAIBK-se (me selite e tyre ne Tirane), ku Serbia edhe e ka lene kontigjentin e saj me mbi 50 mije spiuna shqipfoles, qofshin keta djeme te policeve te Rankoviqit, apo edhe drejtor te dhunshem te Millosheviqit. 

Por, keta plehera e jashteqitje te Kosoves Kreshnike, kurre nuk duhet te harrojne se SKSH ka patur dhe ka edhe nje Nendrejtori, dhe ate 
Nendrejtorine e Ndeshkimit "Hakmarrja" te SKSH, prandej........

Prishtine, 25 qershor 2009

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xhema
Anėtar i Suksesshėm

o agim po ky ka qen kordinator per evrop i SHAIBK pse se kan demontu deri me tani ky ka plot shkrim ,kam lexuar plot inervista te tina.

dhe agim, ky njeri kurr nuk ka jetu ne bochom un jetoj ne gjermani dhe e kum pa ket njeri ne tubime ma heret me MUJ RUGOVEN PEVATQUS I UCK-s dhe ky ika organizuar oto tubime dhe e ka sjell muj rugoven vllavin e deshmorit te fahri fazliut Nebihin edhe ky i LKCK-S dhe ky njeri ika sjell kta njerz ne rrethina tona pra neper gjermani .prase me fillu lufta dhe plot tjer.

e kam fjalen pe xhavit dalloshin agim- bajra spo e kuptoj ket univers......

pom befason agim-bajra me kto plasime veq se nuk muj pa tu kundervu se per ket person ki informata te gabuara, per tjert nuk po injoh per ket zotri dalloshin po. un jam qe 20 vite ne gjermani dhe kur u ka fol ky njeri per uck e kum zan te qmendur. se nuk kam besuar se ekziston diq e till se pse dhe skam qen ne rrjedha dhe pak mosha jam kan i ri.ky njeri ka qen shok me te madhin Fehmi lladrovcin dhe kan marr pjes se bashku ne grev urie ne bon te gjermanis.kunder politikes pacifiste te rugoves kunder sales qe kerkonte nji aotonomi kulturore perne shokit,edim krejt.po njashtu ky zotri dalloshi,njashtu e ka ftuar prof.dr shefqet can hasi njashtu per informim te rretheve tona dhe mar gjer pra zotri hasi asht nji studius dhe hulumtues i historiografis te personave dhe politikajve tan ne pergjithsi. njashtu dhe me shukri klinakun shokit kta njerz jan gjall, krejt perveq Fehmiut dhe plus un jam nga ferizaji,veqse persa edi un ky njeri jeton ne nji fshat ku aty nuk ka fare aste nji magjup po edhe nese ka,shka lidhje kjo me ket. ne ferizaj e kem plot qytetin dhe tash dhe ju ne mitrovic keni polot te till. agim-bajra nese don ta sfidosh per aspekte dhe arsy te tua esht diq tjeter veqse nuk asht real ne ket menyr,e kishtir se kynjeri ka deshmitar gjall. pa marr parasysh ban shka te dush.

haxhiu(Haxhi Kuēi)
Anėtar i Besueshėm

per sheremet Pantinan o agim barja a mos a sheremet ahmeti apo na tranove more!?Nuk kemi sherbime te zbulimeve sepse spiuni se nxen spiunin!

http://www.google.fr/search?hl=fr&q=+Sheremet+PANTINA&btnG=Recherche+Google&meta=&aq=&oq=

A festohet o agim Barja shteti multietnik


agim barja vetem perpara se na qudite me shqiptar me emra te ndryshem dhe populli eshte si shtazet,iperkrah apo si perkrah kur ne pozita i qesin qeveritaret e po dihet ēka paska luftue perkosoven e shqiptarin!Ske faje qe thuash kush eshte kundra uēk eshte tradhetar!Ti me kete fjale dmth se uēk n e kan udhehequr spiunet !Dhe per kete ke ik dhe nuk je kyq ne TMK apo tani ne FSK!

agim barja
une asgje nuk e nencmova ketu askend por me befasoi kjo ne AL-TODAY KY SHKRIM DENONCIM PUBLIKKuēi Haxhi
Sokol Halili
ne 
02 June, 2008 05:40:40
Alban Kosova eshte nje pseudonim. Personi qe fshihet pas ketij pseudonimi derdh nje bresheri fyerjesh dhe sharjesh raciste kunder nje fshati shqiptar. Kjo eshte e papranueshme per nje gazete shume te rendesishme dhe serioze sic eshte gazeta "Zeri i Popullit".

nga Zoti Hashim Thaci, ky fare Alban Kosova apo
Bashkim Shqiperia (IBUSH HETEMI) na u ngrit ne detyre dhe nga Drenasi
na erdhi ne Prishtine, dhe ate ne Ministrine e Mireqenies Sociale te
Republikes se Kosoves, per cka deshmon se Zoti Ibush HETEMI (djali i
policit te Rankovicit), prej kohesh eshte kapur nga SHIK (Kadri Veseli
apo Azem Syla)

xhiti(Xhavit Dalloshi
Anėtar i Besueshėm

Haxhi
Agim Bajra po luan rolin e udbasheve serbe dhe bashkpunetoreve te tyre.
Keta e kan largue G.Adilin prej FBKSH AKSH se ky tradhtoi keta dhe nuk eshte mire me koke ky kishte luajt prej memndeve dhe eshte i semure psikik thojna ata.
Prej inati qe keta kan largue kete sepse skishte autoritet dhe ky zeri e shjake dhe ky Agimi si shpijun serbe sllave kete Adilin dhe zeri thoshte se e ka rre.
Ky Qlirim Presheva vet G.Adili i ka njollosur keta shoke komandanta te aksh.nga kosova.
Ky vetem ka shkruajt paushall fare .
Se vet eshte tradhtari dhe i paguar nga sherbimet sllavo maqedonase te shkaterroi keto struktura .
Po sja ka arrijte dhe Fbksh AKSH egziston pa G.Adilin ky ska qyshe thojne shoket as dy veta ma dhe te dyshimte.
Kosova presheve dhe shkupi jane bashk.
Azem Bogiqi eshte nga kosova dhe eshte mjaft trim Po edhe keta tjeret .
Lexo deklaraten e FBKSHzona 2 Kosova heroike.
Pasi keta kan shpall tradhtare G.Adilin.
E ky Agim bajra u kuptuam qe po perkrahke ata qe tradhtojne.


http://kosovare.forumotion.com/t2988-prof-dr-kolonel-clirim-presheva-denoncim-publik-i-siguRevenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15199
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Gafurr Aduli,kush eshte Xhavit Dazlloshi,Sheremet Pantina et   Mer 17 Mai - 7:34

Avi Ibrahimi kqyr mire me kane paske pas shoqeri,dhe vellaun e kujt ja ke marr ne KEK ne PZ,Rexhep Pantinen

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
6. Sheremet PANTINA, nga Qendresa (ish Gllareva) e...
HK
[ltr]Haxhi Kuēi[/ltr]


Répondre
mar. 18/05/2010, 19:55

[ltr]shaibkprishtina@yahoo.com[/ltr]
6. Sheremet PANTINA, nga Qendresa (ish Gllareva) e Klines, i prezantuar me nofken "SHARRI", i perjashtuar (qe nga viti 2006) nga rradhet e FBKSH ne Gjermani, per shperdorime financiare te FBKSH-se ne Gjermani dhe si spiun i Sherbimit Sekret (DPA) te Gjermanise, i cili pas kesaj periudhe, pas perjashtimit nga rradhet e FBKSH-se (permes vellaut te Tij - 

Rexhep Pantina ne 

Prizren dhe permes Ibush Hetemit, te cilin e ka blere duke ia derguar 360 euro nga Fondi i FBKSH-se ne Gjermani), rregullisht ka grumbulluar informacione nga rradhet tona ne Kosove dhe keto informacone ia ka shitur, ashtu siq i ka pas shitur (gjate vitit 2003) edhe dy filmime te AKSH-se te Televizioni Austriak ORF dhe te BBC e Anglise, me te cilat para ka blere trojet e gjithe shqiptareve ne Qendrese (ish Gllareve) te Klines dhe vellaut te tij (Rexhep Pantina) ne Prizren i ka ndertuar nje vile shume te bukur. 
Avdi Ibrahimi ti je kryeudbashi qe e ke shkatrrue AKSH,mos harro se genjeshtra dhe tradhetia i ka kembet e shkurtera.Do japish llogari shume se shpejti  !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nouveau
Transférer
Shkrim i autorit Avdi Ibrahimi‏
De :     avdi ibrahimi (avdiibrahimi@yahoo.com)
Envoyé :        ven. 25/09/09 08:53
Ą :     shabanshala@live.de
        1 pičce jointe
Leter Sho...doc (2,5 Mo)

--- On Thu, 9/24/09, shaban shala <shabanshala@live.de> wrote:

From: shaban shala <shabanshala@live.de>
Subject: 
To: avdiibrahimi@yahoo.com
Date: Thursday, September 24, 2009, 4:00 PM

Zotri Avdiu

Jam shaban shala nga ana e Klines dhe nje person qe quhet Haxhi Kuēi shkruan diēka per aktivitetin tend ,a e njef kete njeri(Haxhiun) ?A mos ka bashkpunue me regjimin serb eventualisht ?.
Antar i Shoqates Atedhetare per I te BK
 
Te fala shoqerore zotri    Avdi Ibrahimit
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Transférer
Shkrim i autorit Avdi Ibrahimi‏
De :     avdi ibrahimi (avdiibrahimi@yahoo.com)
Envoyé :        ven. 25/09/09 08:53

I nderuari Shaban Shala ! Mė vjen mirė qė pyesni pėr njerėz tė till siē ėshtė shizofreni Haxhi Kuēi. Po pikėrisht qė ka bashkėpunuar me serbėt nė Therand (SuhareėKė),nuk e kemi pranuar nė radhėt e UĒK-sė.Ndėrsa unė personalisht nuk kam kontaktuar mė tė pėr afro 13 vjet.Me qė jeni nga Komuna e Klinės ndoshta e njihni Sheremet Pantinėn me tė cilin kam bashkėpunuar pėr ē'ėshtje kombėtare shqiptare,ndėrsa vėllain e tij Rexhep Pantinėn e kam punėsuar nė KEK-Distrikti nė Prizren ku mbas luftės jam Pėrfaqėsues financiar nė kėtė Distrikt.Po ju dėrgoj njė shkrim timin ku mė sė miri shifet se kush ėshtė nė tė vėrtet Haxhi Kuēi:" reagim ndaj shpifjeve rrenave tė pa krip tė Haxhi Kuēit...Duke shpresuar se nuk ju kam bezdisur,ju pėrshendes miqėsisht.
 Avdiu nga Mushtishti - Prizreni.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

O Avdi Ibrahimi,kqyre mire shoku yt agim barja ēka ka  shkrue per sheremet Pantinen dhe Rexhep Pantinen se ēfare ville ja paske ble ne prizren ........
...............
6. Sheremet PANTINA, nga Qendresa (ish Gllareva) e Klines, i prezantuar me nofken "SHARRI", i perjashtuar (qe nga viti 2006) nga rradhet e FBKSH ne Gjermani, per shperdorime financiare te FBKSH-se ne Gjermani dhe si spiun i Sherbimit Sekret (DPA) te Gjermanise, i cili pas kesaj periudhe, pas perjashtimit nga rradhet e FBKSH-se (permes vellaut te Tij - Rexhep Pantina ne Prizren dhe permes Ibush Hetemit, te cilin e ka blere duke ia derguar 360 euro nga Fondi i FBKSH-se ne Gjermani), rregullisht ka grumbulluar informacione nga rradhet tona ne Kosove dhe keto informacone ia ka shitur, ashtu siq i ka pas shitur (gjate vitit 2003) edhe dy filmime te AKSH-se te Televizioni Austriak ORF dhe te BBC e Anglise, me te cilat para ka blere trojet e gjithe shqiptareve ne Qendrese (ish Gllareve) te Klines dhe vellaut te tij (Rexhep Pantina) ne Prizren i ka ndertuar nje vile shume te bukur. 
http://kosovare.forumotion.com/t2988-prof-dr-kolonel-clirim-presheva-denoncim-publik-i-sigu
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15199
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Gafurr Aduli,kush eshte Xhavit Dazlloshi,Sheremet Pantina et   Jeu 18 Mai - 0:34

Data e artikullit 2 October, 2016
komandant kushtrimi
Postuar nė AktualeLajmeMaqedoni


LAJMI I FUNDIT: UĒK-ja sulm tė ri nė Maqedoni

Ushtria Ēlirimtare Kombėtare pėrmes njė komunikate me shkrim ka marr pėrgjegjėsinė e dy sulmeve tė fundit qė kanė ndodhur nė Shkup. Sipas Shtabit tė pėrgjithshėm tė UCK-sė, aksioni ka qenė i suksesshėm ndaj ēerdheve tė krimit tė shqiptarėve tė cilėt punojnė nė MPB.
Nė komunikatė thuhet se janė gjuajtur 12 predha dhe se aksioni do tė vazhdoje deri nė ēlirimin e fundit tė burgosurve shqiptar nga viti 2001 e deri nė konfliktin e fundit nė Lagjen e trimave, thuhet nė komunikatėn me shkrim tė datės 29 shtator tė vulosur nga Komandant Kushtrimi.
Po ashtu, nė kėtė komunikatė kėrkohet lirimi i pijetarėve tė arrestuar nė konfliktin e fundit nė Lagjen e Trimave nė Kumanovė, pėrcjell Gazeta Express. Tė ashtu quajturit UCK pohojnė se aksione tė ngjashme do tė ketė sėrish./newborn
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Gafurr Aduli,kush eshte Xhavit Dazlloshi,Sheremet Pantina et   

Revenir en haut Aller en bas
 
Gafurr Aduli,kush eshte Xhavit Dazlloshi,Sheremet Pantina et
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: