AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Koalicioni i Ramushit me PDK,e ka humbe besimin ne popull

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15199
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Koalicioni i Ramushit me PDK,e ka humbe besimin ne popull   Jeu 18 Mai - 14:51Pa Shqipri Ska Kosov

hier · 

TA DHEFSHA ALENACEN EDHE PSE KAM QEN ANTAR I KSAJ PARTI PREJ DJEIT E KAM QIT NBIR TVECES PARTI E MUTIT PASKA QE


J’aime
Commenter[url=https://www.facebook.com/ajax/sharer/?

34Vous, Ramiz Behluli et 32 autres personnes
1 partage


Reshat Zeneli Kurr e pêr jet me ty jo. Shihemi me 11 qershor.
 · Répondre · Hier, à 17:45

Luan Sadrihajdari Nese behet me PDK as une me nuk jam me AAK


Reshat Zeneli Ky veq asht ba me pdk oh trim, qe thonte vij te kuqe per
Votre réponse..

Adil Krasniqi Tradhtaret po dojn me honger mut ni sahon me pdkne edhe kater vjet vuajtje per ket pop· Hier, à 19:19


Mejdi Sopjani njerz me 5 ftyra

Hasani Shemsedin Kam me i than Ramiz kelmendit qe tani e tutje mos me e pague HARAQIN te ju po me e gjet nji haraqgji tjeter

Nji Atdhe Një Komb Si ushtarak, si mik dhe si bashk luftëtar, e kam kritiku, dhe e kam dënu veprimin e Ramushit , që nga kthimi nga Gjykata e hagës, kur kërkoi pazar me Thaçin si shkëmbim me vëndin e kryeministrit, 

Rambua ka qën dhe mbetet brënda kornizës si nji Luftëtar, i mir, por jo si politikan sepse ësht i pa shkollum , dhe kjo përbën dhe lëkundjet e tij si politikan , për të plotsuar egon e tij për karjer politike, 

Kjo e ka futur në lojën e PDK-s që e ftoi në kualicion sepse e ndjente humbjen në zgjedhje, 

Pra pranimi i Ramushit nuk ka dëmtu vetëm opozitën, por shtetin dhe gjith kosovën, sepse jua zgjat jetën hajdutëve, dhe Thaçit për të realizuar synimet e tyre grabitqare, si bajrakta


Kuçi Kuçi Haxhi Mos u guti o shqiptar se <Ramushi nuk ban koalicion me PDK en,Ramushi nji here a betue per me vdek per trojet shqiptare dhe per shqipetar.Ramushi ja ka tregue vendin serbise,vdekje po a mi fale serbise e malit te zi toke kurr jo.Edhe veriun se shpejti mbas 10 qershorit kysmet po e shtin nen sqetullen e kosoves,dhe bashkim e nanen shqipni.Kemi prit 17 vjete po presim edhe tri jave se nuk boohet nomi.13 h

Shukri Demiri Kali trojes pe lun bishtin.Nuk ka me keq se me te udhehequr i padituri.Ramushi eshte dashuri ne kolltukun e krieministris..Sikur te jet i sinqert dhe i ndershem dot sherbejke ne ushtri si nji oficer,e jo te kerkoje dicka shka nuk eshte prefesioni tij. Nuk e meriton te jet kryeminister per shkak se nuk eshte as intelektual as historian.Larg dhe mjaft me analafabeta..


Kuçi Kuçi Haxhi Shukri Demiri per me qite ne kanar se kush ka kontribue ma shume per qeshtjen e shqiptareve te Kosoves ,nuk besoj qe del bire sames qe ka kontribue ma teper se une.Une mendoj se fitorja nuk mveret duke u nisur me viktima.Zoti dhe gjindshmeria ime jam ne jete.A kjo pavaresi e brishte qe e gezojne keta dilingji,eshte e marrur nga une jo nga lufta e uçk es as e Rugoves e as e Diogardit.E din mire Wollkeri,Solona,dhe perfaqesuesit e OSCES te Turqise,;Ihsan Aksay,dhe Mehmeti.Ka edhe tjere deshmitar,por mi gelltiten veprat e mija e une mbeta kerkushi.Jo vetem keto vepra por edhe vepra tjera mi vodhen dhe ne vend te mirenjohjes me etiketojne udbash pa qen fare .Por e kam hetue se tek shqiptaret sado qe i shpeton shqiptaret po ta kethejken me te keq.Ishalla nuk shoh popuj tjere si shqiptaret.As me fakte e as me deshmitar nuk e han ky pis milet.Zoti qafen ua theft.· 

Shukri Demiri I nderuari Kuci,kur shoh cka po ndodh ne Kosove,e gjith trojet Shqiptare ne pergjithsi.Shpesh her them mos te isha Shqiptar.Jam pa mas i deshprum prej vet Kombasit e mi..Te gjith politikane e deri tanishem kan nji lloje SERVILIZMI si ka mundsi te ndryshojne kaq shpejt 360 grad.Ky popell prap i lavdron e i duar trokit.Mallku qofshin te gjth ata qe per hir te interesit i perkrahin kriminelet e ndyre e servil.Te peshendes


Kuçi Kuçi Haxhi Shukri Demiri Une jam ka i shoh edhe shume te afermit e mi qe kane hyre ne loje me keta.Ka raste qe i kam ndegjue duke thene per mua qysh i marrumi po fole keq per keta,e sot i ngrehin qyrrat thojne e kemi dite qe jane tradhetar.Edhe e kan dite dhe kane ba shoqeri,e puno kundra meje.Ne rts tane.95 %e shqiptareve i perkrahin tradhetaret pse mesiguri se edhe vete jane ne nje fare menyre tradhetar

Shukri Demiri Kuci ,une 26 vjet nuk kam mujt me shkel ne vetlindje,por nuk jam pendu (pishman) qe i kam sherbye atdheut tim.Por shum pak njerz e din.Nji pjes e tyre kan ndryshu, si nata me diten, jan pasunu,sju bje n,dermend asnji telefon me ma ba.Kaj her them vetvete ky popell nuk e meriton te jet me mir.Pis milet si thojne turqit.Cfar ti besh keshtu eshte jeta.

Kuçi Kuçi Haxhi Shukri Demiri i nderum qiti te gjitha veprat e tua çka ke kontribue per shqiptar.Mos ua lini veprat e tua kriminelave.Une sa po muj po i qesi,por as me fakte e as me deshmitar nuk e hajne me shkrue historin time.Nuk po di si mu shpreh ma mire se ju.

Shukri Demiri Te uroj shendet,sukses e mbarsi ne jet, shoku Kuci..

Kuçi Kuçi Haxhi Shukri Demiri falimenderit i nderuar,edhe juve u deshirojm suksese e jete te lumtur.🍷🍷🍷🍷🍷

Shukri Demiri Gjithashtu edhe ju paci shendetin e lumturin familjarisht.Ju faleminderit per debatim.Me respekt.

Kuçi Kuçi Haxhi Shukri Demiri kisha knaqesi gjate bisedave me juve sidomos biseda te sinqerta.

Shukri Demiri Faleminderit,ishte edhe knaqsi edhe per mua, Kuci Kuci Haxhi..Naten e mir!

Kuçi Kuçi Haxhi Shukri Demiri Naten e mire i nderuar.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15199
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Koalicioni i Ramushit me PDK,e ka humbe besimin ne popull   Jeu 18 Mai - 15:06

Kuçi Kuçi Haxhi Ramushi ka me shpetue bashkimin e kosoves me shipni,mos u ngutni o shqipetar.

Bashkim Xheladini Zotri Ramush Haradini nuk i dallon,me sa doket vijat e kuçe me ato te bardha.Kur asht puna, per fotele i harron se çka ka than para nji jave.Harron se ku asht kufiri mes Kosoves e Malit Zi e harron gjith çka.......Ramush mbushu mend sa nuk asht ba von.....!!!....
J’aimeAfficher plus de réactions


Kuçi Kuçi Haxhi Bashkim Xheladini,jo nuk besoj se harron Ramoja,se i ka tregue Daqiqit qe ne glpgjane ushtrine e serbise me llastika i ka vra,e sot qysh ka kallasha serbet ne karpate ka mi debue.Na ka dhane fjalen se ka me vdek per shqiptar.Ta shofim.

J’aimeAfficher plus de réactions

Bashkim Xheladini Zotri Kuçi,po ashtu ka deklaru po prap po dyshoj se shum po e lakmon poziten e kryeministrit...per at kam dyshime ...shpresoj qe une ta kem gabim.....mbetet ta shohim..?

Kuçi Kuçi Haxhi Bashkim Xheladini aspakes nuk je gabim,ke te drejte ta shprehni mendimin e juaj.ashtu siq ua merr mendja.Sa ma teper qe bahen kritika te drejta pa cenzure vjen ma shpejte dretesia ne vend.ju lumt,edhe ndaj zotit ke te drejte me ba analiza.


Bajram Caravaku Hahahaha se lun topi ndryshe të zën për budalla, por mjerisht unë nuk pajtohem.

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 35 minRamiz Behluli Bajram Caravaku mos të ishte IRONIA kishim vdekë moti Hahahahahaha ,ju përshëndes i nderuar dajk


Bajram Caravaku Flm klm dajo
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Koalicioni i Ramushit me PDK,e ka humbe besimin ne popull
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: