AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Llapi,Demaqi a tha Albini a kundra pavaresise

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Llapi,Demaqi a tha Albini a kundra pavaresise   Ven 19 Mai - 16:26

25-09-2010, 06:05
Llapi 

Perjashtuar          Anėtarėsuar08-08-2002Postime10,974Faleminderit37212 falenderime nė 206 postime

Citation :

[size=12] Postuar mė parė nga KILI MERTURI 

Askush nuk ka drejt t`i humb gjith at mund dhe sakrificė qė ka bėrė baca Adem Demaci.

Unė e thash , dhe qėndroi pas asaj qė kam thėnė.

Kohen e fundit Adem Demaci , sidomos mabse ka marr njė pension qė ja ka lėshuar qeveria korruptive e Kosoves , ky ėshtė zbutur pak.

Mosha e bėnė te veten.
Ėshtė normal qė me moshen njeriu te "rrokata" dhe nuk po kuptoj pse po rreagoni o njerz. Kur te plakemi edhe ne do te rrokatemi.

Nuk e pata me ndonjė qėllim negativ , por duhet t`i shiqojm gjėrat nė mėnyr reale!

Adem Demaci e meriton pensionin pa asnjė dilemė , por kjo nuk dmth qė tash ai te flas a te anoi ka dikush!


Kili
SHQIPĖRIA ETNIKE ĖSHTĖ GJAKU IM QĖ NUK FALET!
BAC, U KRYMB!
[/size]
ty po te dhemb
qka tha baca ne nji televizion te kosoves tash se fundi per albinin 
qe tregoi haptazi qe nuk eshte perkrahes i albinit
dhe se albini ishte kunder pavarsis se vendit
http://www.forumishqiptar.com/threads/5543-Adem-Dema%C3%A7i/page8


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Llapi,Demaqi a tha Albini a kundra pavaresise
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: