AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Musa Jasiqi per milaim zeken

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Musa Jasiqi per milaim zeken   Dim 21 Mai - 3:08


Luan Gacaferi Ai ėshtė zėri i popullit ama tė gazetės se enveritKuēi Kuēi Haxhi Luan Gacaferi Milaimi eshte zeri i pisllakhanes,shok i Avdi Ibrahimit e i Ali Ahmetit.Qe ka shite qamqakuza ne tirone ne kohen e enverit.Dhe ne Suedi ka shite sa ka mujt kaseta te Adem Jasharit.Po besa edhe ne agjencionin e biletave Beograd Prishtine suedi.

Luan Gacaferi Ashtu ėshtė e mbaj n'mend mirė kur shiste kaseta edhe nė gjermani


Kuēi Kuēi Haxhi Luan Gacaferi po e diket edhe ju pra nuk po genjeje.


Luan Gacaferi Jo ka shitur kaseta nė gjermani

Kuēi Kuēi Haxhi Luan Gacaferi ka ka mujt i ka shti turit,ka ka gjete bute e lezet.

Musa Jasiqi Shkova nė njė tė pame ku njė tė riu ju kishte vra baba nga
policia dhe ushtria serbe.Zakonisht qė ku shkojsha nė pamje tė tilla.
Mė ndalshin deri sa tė kryhet,Sepse vishin shumė me pa.
Vikendi ishte i lidhur edhe me festė gjermane,sa qė erdhėn njė
numėr shumė i madhė shqipėtarėsh.Njeri i LPK nxori nga gjepi 
foton e Adem Jasharit dhe e tregoj nė tė pame.Pasi qė shkoj 
mė thanė:I kishte pas pėr shitje dhe ēmimi i tyre kishte qenė
10 marka.Ju thash sa e turpshme,me e ēfrytėzuar edhe gjakun e 
dėshmorėve pėr pėrfitime pėrsonale.
Kasetat i kanė shitė nga 50 deri nė 100 euro.Kjo ėshtė veprimtaria
e Milaim Zekės.Por kur kasetat janė shitė nė mėnyrė tė tillė.
Logjikoni ju vet,a mendoni qė nuk janė shiquar nga ekspertėt 
e kriminalistikės serbe qė kanė kryer shkollime speciale pėr
sbullime dhe pėrgjime.Dmth faktikisht kėtė video kanė ndikuar
qė tė sulmohet dhe masakrohet familja Jashari.

07:14 21.05.2017


Kuēi Kuēi Haxhi Musa Jasiqi Zoti te bekofte per jete e mot o njeri.Milaim Zeka kur e pate inqizue per here te pare AKSH me maska ,ne mes dy ushtareve e kishte kape kamera edhe nje qen te serbise Avdi Ibrahimin,nja dy sekonda ,dhe e hetova e menxi e ndala videon dhe e bana foto.E veta Zeken a e njeh Avdi Ibrahimin,jo.Kur ja qita foton e filmit,a e ke inqizue ti kete film?Jo ma bani.Po si nuk te vjen marre me rrejt bre pis.Me bllokoi,duke me than se ne livadhin e tij nuk lejon ēka dojne me thene njerezit,por si i konvenon ketij me ja miratue rrafsh me ja ba rrenave te tij.Pastaj;Ka shkue ky qen udbashi Avdi Ibrahimi e ka kpute koken e nje ushtarit me maske dhe ja ka venue,nje dajes sim qe ka ra deshmore.ja fakti;http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t4199-avdi-qeni...

avdi ibrahimi - Avdi qeni mbrapa Xhavit Sylaj
https://www.facebook.com/juniku.gacaferi/posts/1893006554250462?comment_id=1893170824234035&notif_t=like&notif_id=1495357590177262avdi ibrahimi C:Usershagi lkDownloads(3)…
DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Musa Jasiqi per milaim zeken
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: