AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kadri Veseli,kur te dush takohemi o Anton Quni

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kadri Veseli,kur te dush takohemi o Anton Quni   Ven 26 Mai - 16:59


[size=32]Kėrcėnohet seriozisht Kadri Veseli nga ky komandant i UĒK-sė: Hajde shihemi ku t’dush 

[/size]


Kryetari i PDK-sė, Kadri Veseli, ėshtė kėrcenuar nga kandidati pėr deputet nga LDK-ja, Anton Quni, shkruan Gazeta NewBorn.
Quni, iu ėshtė pėrgjigjur Veselit, pas deklaratės sė kėtij tė fundit i cili i tha Qunit se ėshtė i gatshėm tė shihet ku tė don Por pas kėsaj nga emisioni televiziv, Quni ka ftuar Veselin qė tė shihet me tė kur tė do dhe si tė do.
”Nga ky emision e ftoj Veselin tė shihemi ku tė do dhe si tė do” ka thėnė Quni n’Kojshia Show/Gazeta NewBorn/
http://gazetanewborn.net/kercenohet-seriozisht-kadri-veseli-nga-ky-komandant-uck-se-hajde-shihemi-ku-tdush/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kadri Veseli,kur te dush takohemi o Anton Quni
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: