AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kadri Koko shqiperia na ka ndihmue me thye kufirin e karit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kadri Koko shqiperia na ka ndihmue me thye kufirin e karit   Sam 27 Mai - 16:17

Kadri Koko pershendetje komentues te nderuar I pash disa komente qe kishin te bejn me ajrin jo me realitetin sa I perket mediave ate edimi qe ato nantdhet perqin ne kosov punojn per sherbimin e udbes se serrbis dhe reklamojn gjera vetem te pa verteta por do komente te disa individve qe jan veprimtar dhe patriot dhe I din gjerat mendoj mir poeshof se nuk po I din apo spo kan deshir ti din realitetin pash nji koment qe me preki nga kuqi sepse meta kam debatuar ma shum qe poe sitoj qe thor se ushtrija e shqiperis ka ik nga 3 ushtar serrb gje qe sasht aspak e vertet sepse ushtrija shqiptare jo qe ka ik por ekaba edhe luften ne kosov ushtrija shqiptare eka thyer kufirin shqiptaro shqiptar ne koshare seka thy agim ramadani por ushtrija shqiptare ushtrija shqiptare asht ajo ushtri qe ben pjes ne nato dhe ka besimin mate madhin ne bot krejt ne vendet mate besueshme ku si besohet askujt I besohet vetem shqiptarve, kadri halite ti qe je maj madh se zjarfiks mos je ne struktura te latra sepse per me kritikue asht let dhe pa than zemra goja se thot at shprehje qe that ju mos e thasha une nga goja kurr ndoshta per juve keto qka poj tham une jan pak sa te renda por jan realitete dhe ushtrija shqiptare ekziston dhe asht ma e forta ne rajon ket dine edhe nese sjav kana

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 3 h · Modifié


Kuçi Kuçi Haxhi Kadri Koko kolla,ti nje here thua jo qe kane ike,pastaj,se ka thye Agim Ramadani por ushtria shqipetare.Ta rroft karin ushtria e shqiperise, ty dhe mua.Kufirin e ka thye hatri im NATO o Kako si .Sa per ushtrine e shqiperise dhe uçk en e agim Ramadanit sot ne kosove vetem serbishten e kishin ndegjue duke u fole.Tane kosovaret,te lugines dhe ilirides kane qen ne planin Henri Kisingjer me ju qi nanen me ja masakrue pert se gjallin ne QAD.Tani pasi jeni ne jete kokirizni si knusi ne maje te mutit.Nato u ka thene uçk es rrini ju e pushoni,ne e bombardojm kufirin e ju kur ta ndalim bombardimin ju hyni dhe fotografohunu me kufoma qe mbesin te vrare.Te vare kan qen arment e rust o qyqe.Tan jan vrare mes vedi per mi zan pozitat.Mos hani mut me shajt ,se jeni mesue prej serbeve me sulmue me sharje ju enveristat e karit.Me fakte duhet ta bindeni njeriun qe sju pelqejn deklaratat.Ja luften e Tropojes shiqone o ahmaka .https://www.youtube.com/watch?v=ZmVJVpPPM7E


Tropoja ne lufte
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kadri Koko shqiperia na ka ndihmue me thye kufirin e karit   Sam 27 Mai - 16:25

Kadri Koko
Membre de PA QAMERI S'KA SHQIPERI
Travaille chez Facebook
Habite à Kosova, Gjirokastër, Albania

31 MARS 22:45


Kuçi Haxhi
Pershendetje i nderuar,si jeni.
Deshta me u pyet lidhur me nanen e Xhafer Qorrit a mos e ka serbe?]
Kuçi Haxhi
Ju lutem vrasjen e Hamez Hajres dhe familjes se tij,çka ta merr mendja keta vellazer a ka mundesi me vra Hamzen?Dyshimi qe ne diten e ditlindjes çka lypen me shkue ne ate fejese,ku une po mendoj se kane ndegjue se Hajer Hamza ishte musafir te nipat,apo dajet e vete..Por ka edhe mundesi qe i kane percjell keta vellaznit qe jane musafire dhe ua kan mbeshtet.Mendimi im eshte ,sipas analizave juridike,sipas fjaleve ,,une te keta jam i dyshimt,por çka sbajn shpiujt e serbise,kane aftesi me ja ntert çdo shqiptarit faqen e zeze.E ke rastin tek une,me shpifen,dhe masa e budallem i besone. shpiunave.Shpiunat i kemi ne krye te qeverise,e kane zavendesue serbine ska si ma mire.

3 AVRIL 21:24

Kuçi Haxhi
[ltr]Kadri Koka nuk mu pergjigje per rastin Kiqina,A e kane vra Hamzen vellaznit Blerim Ramadani,apo Blerim Kiqinat?Apo nje pale tjeter,Per mis hti po dihet,se shqiptareve banja vraje qat se te paguaj e vrete nga tuta,pastaj qe jet ne gjak se bane mend[/ltr][ltr]
Kuçi
[/ltr]

17 AVRIL 00:19Kadri Koko a accepté votre demande.
[ltr]


Kadri Koko
[ltr]pershendetje o haxhi kuqi sije aje mir si po kalon kerkoj falje sepse nji koh skam hy fare edhe kur kam hy sikam vrejt smst sepse kisha pas shum sms .[/ltr][ltr]
haxhi sa I perket pyetjes per nenen e xhafer qorrit jo nanen shqiptare por grun ekapas serrbe


Kadri Koko
ndersa per rastin hajra jo o vlla kjo kasht ba ne kuzhinat e milloshit sepse ata ekan pas dhenderr edhe me pas dasht me vra kan mund edhe gjat luftes me vra por jo Hamza kaqen edhe I falur sepse prej hamzes nuk dihet ndonji veprim ne dem te shqiptarve perveq disa hajnave sepse aj ka ndjek hajnat ma shun


Kadri Koko
serrbet ikan krye keto me sherbime secrete sepse Hamza edhe ajet istogu edhe xhafer qorri ikan dit masakrat komplet se qysh jan ba sidomos xhafer qorri aj kamarr pjes vet neto
per ata ekan vra gjaferin per ta dihet botrisht qe ekan vra gjat luftes
[ltr]por edhe keta serrbet ikan vra me sherbimet e veta po kush ika vra sdihet ama kiqint kurr jo por mosi aj kaqen musafir te kiqint ne nji darsum kaqen momenti I duhur dhe ekan shfrytzue.[/ltr][ltr]

une ekam nji shoqe police tash e larguar bash mer ket rast ajo rastesisht ika ndegjue kta te unmikut duke e ba montimet per rastin hajra dhe kjo pa pervoj ika tregue disa shokve por edhe avokatit te kiqinve dhe ekan largue dhe kaqen ne rrezik edhe me hek krejt me zhduk
[/ltr][/ltr][/ltr]

17 AVRIL 02:27

[ltr][ltr][ltr]
Kuçi Haxhi
[ltr]Pershendetje i nderuar Kadri,qe edhe une sa i lexova keto shkrimet e tua.Edhe une kete mendim te juaj e kisha.Por qai qe e ka parkue kerrin afer dyrve te nipit te Hamez Hajres,,nuk po e pranon qe ka qen ne festen e tyre,dhe ma bani oke Por tek e fundit nuk jam kopetent me zbulue rastin.Por nje dihet se Hamza mire e kishte cekur se shqiptaret skane dashte me marr ne pune ne arsim dhe e kan detyrue mu kethye ne pune prape si police.Ky mesiguri i ka percjell ata shpiunat qe si dijm ne fare,e mesiguri kan qen ne uçk .Dhe keshtu ja kan ba edhe me shume raste neper kosove,per me i humb gjurmet.Ramadanajve ja kan rras,,por nuk jemi na qe e ndajm drejtesine.Kur nuk zbulohen vrasjet ka gishte shteti,pushtetaret.[/ltr][ltr]
Kuçi Haxhi
saiperket Xhefer qorrit,qe thua ka marr pjese ne krime,ndoshta i ka shti ky me likvidue me dike tjeter.Keso raste ka pasur edhe ne suhareke,qe i ka shti me vra kinse udbashin,pastaj tjetrin e ka shti me vra tjetrin ,shpiuni shpiunin e vogel,dhe ne fund edhe vrasesit i kane likvidue per me ua humb ferkemet.Ka shume raste.Por keta shtisa i ke anash paraqiten qe nuk jane ne qeveri,por e udheqin qeverin si ne kosove,shqiperi,lugine e ne iliride dhe diasporen e kane ne dore.Jane grup i madhe dhe shume profesionista.


Kadri Koko
]per te kiqint kaqen musafir kjo dihet plotsisht krejt e din dhe mbasi asht kthye nga musafirllishi ka has ne prita e vertet asht qe sekan pranue mesues ne terstenik por ktu dovrasi ka qen nga sherbime serrbe sepse ne feronikel ky kaqen aty present dhe ika pshtue shum ushtar te uqks dhe ky ika dit senet se kush ka urdherue dhe per mos me marr rastin ne gjukat te hages jakan ba montimin sepse ky ukan bomb per serrbet.e arsimtar te terstenikut qesekan pranue hamzen skapas ne uqk fare kanqen edhe kunder luftes bile thoshin ne hym ne luft kur tna thirr gugova.


Kadri Koko
[ltr]dersa per gjaferin nipi I'm kaqen ne ballkan kur esht vra bashk me 2 elektriqar shkiet kan shkue me gjaferin ekan marr eliktriqarin gjoja ka prishje mbas shpines jakan fut edhe 3 ikan vra aty.saper masaker gjafa juka pri ne obri te deliavit ket edin tegjitht dhe ky kaqen deshmitar I fort a perata ekan hek qafesh[/ltr][ltr]


Kadri Koko
[ltr]por skemi ne ne dor asgje[/ltr][ltr]
[ltr]haxhi me vjen mir se une duhet me ik se kam neser nji tubim ne baic te drenasit me duet me qenaty gjithsesi[/ltr][ltr]
]veq thash ta kthej pergjigjjen
nihemi kismet
Kuçi Haxhi
[ltr]qeshtu ka qen edhe ne suhareke situata e njejt pasha nje zot.A e kane dite se Rugova nuk ka dashte me lufte.Por krejt bre me Rugoven kan qen me Thaq me Xhavit,me Lime e me dreqen.Per çfare arsye u ndajten e dine Rugova,dhe keta qe e kan qeverisjen.Ani se edhe une jam musafir,e po ja fusi gjum,Naten e mire ju falemenderit per pergjigjeje,Ishalla per te mire ndegjohemi[/ltr]
[/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr]

17 AVRIL 14:1

[ltr][ltr][ltr][ltr][ltr][ltr][ltr][ltr]


Kadri Koko
[ltr]o shoqit o valla do skan dasht e kur nuk dush ose nuk guzon ja man ka te dush edhe ti ke mujt methan pam than ky ose aj spunoj per ket qeshtje kombetare ake mujt qysh ne 81 ten methan pamthan fadil hogja sbaj sen por kur sjaman njerit tani gjan rrug boll se ten jemi kan me rugoven valla nandhet perqin aj qe ika than vetit shqiptar po po sishum kan kurr kerkushi per komb ekam fjalen se per veti po kqyri sot me thaq e me krejt ikan ndreq senet per veti valla jakan kajt nanen[/ltr]
[/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr]

17 AVRIL 19:06

[ltr][ltr][ltr][ltr][ltr][ltr][ltr][ltr][ltr]
Kuçi Haxhi
[ltr]Me vend e ke,une gjere me sot nuk mujta me gjete shqiptar te vertete qe nuk te tradheton,ata qe ma rrejshin gjyksin ,ma tradhetar me dilshin.Fadil Hoxha me ka pas thene,sa te jemi na ne pushtet ti kurr drite nuk ke me pa.Dhe vertete hala drite nuk po shoh,Sherrin qe ja kam pa mbrojtjes se flamurit shqiptar nuk besoj qe ja ka pa dikush tjeter si une.[/ltr][ltr]
Kuçi Haxhi
[ltr]Ne vitin 1971 kur e kam mbrojte flamurin nga serbet dhe i kam rrahur me grushta e me dru e ne mesin e serbeve edhe Nikolla Lubiqiqin,ne vend qe serbet te me rrehin ,50 shqiptar sa i kisha shok u quan tinza te me rrehin qe tju thojne serbeve ja ne nuk e dhijm flamurin kuq e zi.Sot qata shqiptar bahen patriota dhe thojne Haxhia se ka mbrojte po ne.Shqiptaret jane me shte qind ftyra.Jane trima me vra kur e nxajn me duar thate vellau vellaun.Mazamakeq ore vella per atdhetar qe ju ka qie nana.[/ltr][/size]
[/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr][/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kadri Koko shqiperia na ka ndihmue me thye kufirin e karit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: