AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15199
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi    Mer 31 Mai - 20:12

Drita Mulolli
29 mai, 20:48 · 

Behgjet Pacolli Në një intervistë dhënë Gazetës Serbe kishte Theksuar që Kosova nuk mund asgjë të ndërmarr pa serbinë!!! Beogradi eshte shef i Ballkanit!!!
Paramendone AKR tashë!!!
Dhe ende deri me Sot nuk e ka Demantuar Lajmin!! Përse?? Sepse eshte Lajm i Vertet!


J’aimeAfficher plus de réactions
CommenterPartager


60Vous, Drita Mulolli, Kadri Gubetini et 57 autres personnes

27 partages
16 commentaires

Commentaires

Afficher 1 autre commentaire


Durmishi A. Rrahman A eshte qyky qe e ka pas ba PDK'ja Presidente?

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 29 mai, 20:54Laurent Zejnullahu a répondu · 4 réponses


Skender Krasniqi Labinot Gashi

J’aime
 · Répondre · 29 mai, 20:56


Labinot Gashi pdk ka p as mi tregu se serbija nuk esht shef ih ballkanit po jan shqiptaret edhe te bajm president edhe ste lam

J’aime
 · Répondre · 29 mai, 21:03


Bedri Mahmuti Kur ke zavends kryeminister i Pdkes ke i mir more ju mutat edhe Kryetar shteti e patet bo po shuni se po ju nin naj kush e marre

J’aime
 · Répondre · 29 mai, 21:11 · Modifié


Mejdi Sopjani pdk vet punon me shki

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 29 mai, 21:15


Agim Blakqori Po po , shumica e tyre ja u kan lpi b.... shkieve e tash s'ja patriota ma t'mdhej 😩

J’aime
 · Répondre · 29 mai, 21:57


Gazmend Xh Xhemshiri Bravo Drita ,ju inkurajoi që të fakton qdo polemik dhe aktivitet të njerzëve potencialisht të mundshëm për udhëheqës të popullit ton i cili armik shekullor ka pasur ata që i paska mrojtur Pacolli dhe Pacollët e tjer.

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 29 mai, 22:07


Osman Beqiri OJ DRITA PO HASHIMI ASHTE NIP MAGJUPI A GJAK SERBI SHIKU JAN PUNTOR TE SERBIS OJ BUDALLIC KU KE LINDUR TI JENI E RE BACIT

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 29 mai, 22:22


Gjekush Gashi Kreshnik Blakaj Besim Kamerolli Azem Gashi Feti Kadriu Astrit Kadriu Mirsim Gashi

J’aime
 · Répondre · 30 mai, 00:13


Toni Tony Hajn si kejt jau qivsha robt tanve

J’aime
 · Répondre · 30 mai, 00:17


Agim Kastrati Po. Biznesi. Me vendet. Sllave. Kuptohet
J’aime
 · Répondre · 30 mai, 03:01


Kuçi Kuçi Haxhi tane qeveria me serbine kane qen dhe jane,edhe luften e uçk es e udhehoqen qeta qej.Po vetem magaret e serbise krenohen me luften tradhetare.Vetem ahmak me qen se po shifen tri lufta per çka u betuan,e ku e lane popullin.

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 03:23


Smajl Gashi KUSH E BANI PACOLLIN TE PASEN ZVIRRA APO SERBIJA BEOGRADI SI KE E MUNDSHME ME U GJET KERI I PACOLLIT BMW NE AKSION TE VRASJES TE VLLAZRIV GERVALLA KJO PUN ASHT E LEHT ....

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 03:38Masquer 17 réponses


Kuçi Kuçi Haxhi Kete nuk duhet me ja qite se del bashkpuntor i serbise Pacolli,Halil Matoshi,Ibrahim Kelmendi,Haxhi Berisha, e Veton Surroi,xhavit Haliti,shefi ketyre Stane Dollanci.Edhe Violeta e Xhavitit i din mire keto gjana bashk me Suzanen e Jusufit.Besa edhe Gryka e Lumes po.

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 03:42


Smajl Gashi TE GJITH SI I KE PERSHKRUE Z. KUQI JAN BASHK PUNTOR TE SERBIES E JAN TRADHTAR ME VUL NE BALL PO PRAP PO JU EC

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 03:49


Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi vetem disa i permenda se me nis tane mi shti ne regjister,nuk na del rend me pushue me muaj te tere.Ke vye te me bani pyetjekusha nuk duhet me hy ne regjister, shume shpejt i kishe shkrue edhe vete ti.

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 03:51


Smajl Gashi PO PO E DI SE SHUM E VERTET NA I SHKATRRUEN POPLLIN E VENDIN I KAN GJET DO BUDALL E KOISA SI QURANA VAJMEDET

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 03:53


Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi popull pa tru,nuk dijne ma tutje çka i pret.

J’aime
 · Répondre · 30 mai, 03:54


Smajl Gashi PO NJEZT E MENQUR KAN IK NGA KOSOVA SKAN MUJT ME PUNUE NJI NUMER I VOGEL JAN ATA TE CILET E RREHIN TAVOLINE- PO ATA NUK KAN MUNDSI ME ARRIT SE NUK I APROVOJN...

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 03:56


Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi po perçka te thash me vete sa shqiptar nuk e meritojn me shti ne listen e zeze.?Ata qe kane mujt me ndryshue ja pruren punen mi likvidue,e disave me leshue atdheun prej etiketimeve .Ata qe kane mbete ne atdhe zihen si pasuli ne veksh,dh...Voir plus

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 04:03 · Modifié


Smajl Gashi MENDIMI I IMI - KOSOVEN E SHPETOJN VETEM NESE KTHEHEN DIASPORA NE VEND E PUNON NJERZT E KOSOVES KAN ARRIT SHUM NE BOT KEM PROF DOKTORRA KEM NJERZ SHUM TE AFT KAN PERVETSUE NJERZIM BOTNOR KAN MESU DREJTSI PUNA DUHET TE MBAHET E VENDIMET TE PREHEN - PER NDRYSHE VETEM NESE LIND NJI I.RUGOV APO NJI ADEM JASHAR E METE FORT ME I SJELL NE REND TE DITES...

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 04:08


Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi Me vend e keni,por nuk besoj ma qe ka mundesi mu kyq nje njeri i ndershem per qeshtjen madhore te shqiptareve sepse banda antishqiptare eshte teper e madhe.Jane profesionista dhe mashtrues qe ja tejkalojn sofizmit.I njoh te gjithe se me ka...Voir plus

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 04:12


Smajl Gashi KEMI NJI PROBLEM TE MADH ARMIKU I YN SERBIJA SHKRIHET E BAN QMOS PER TE ARRITUR QELLIMIN PAGUAN SHUMA TE MDHA PARASH VETEM TE BAJ ATE QE DON SHIF SE QKA NDODHI ME FEN TON MUSLIMANE KA QEN NJI FE SHUM E PASTER SHIFE QKA KA NDODHDUKE I PAGUAR NJERZIT NGA...Voir plus

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 04:20


Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi Serbia me paret e shqiptareve paguan servilat e vete shqipfolesat per propagande antishqiptare.Fishta ka thene, pyka e shqiptarit copton trojet dhe nxit helem mes shqiptareve.Edhe ne feje ja kane arritur qellimit me poshtertue,kete mjerim kjo qeveri kuislinge me qellim e ka ba.Mjerimi te shtyne me kerkue ndihme edhe te armiku.E kjo qeveri e ka ba teren kete.

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 04:26


Smajl Gashi ZOTI KUQI TE FALEMDERIT PER BISEDEN JENI NJI ATDHETAR I BETUEM SHQIPTAR TE BEKOFT ZOTI SHQIP

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 04:28


Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi Falimenderit,po edhe ju siq ju shoh jeni atdhetar pa dallim nga une.

J’aime
 · Répondre · 30 mai, 04:30


Smajl Gashi JEM TE KALITUR NGA VUATJET E SHKAUT QE TE DY E NJOHIM ATDHEN JEM KRENAR QE JEM SHQIPTAR ...

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 04:31


Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi e sakt eshte.Vertete vuajtjet na mesuan ta njohim atdheun,simbolin,popullin,por ti njohim edhe tradhetaret.Por çka eshte ma kryesorja se nuk mujtem ta arrisim qellimin kryesor,si shkak i tradhetareve.ishte pengesa ma e madhe.Ishin te armat...Voir plus

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 04:40


Smajl Gashi KAM NJI JET ME PLOT HISTORI SI DUKET EDHE JU - NJERIUT TE DREJT VESHTIR SE I VIJE NE DOR AJO QE NE KERKOJM UN DY HER KAM IKUR NGA KOSOVA NJI HER NGA SHKAU E NJI HER NGA SHQIP FOLSATAS AS NJI HER PER QESHTJE EKONOMIKE POR VETEM PER PA DREJTSI...PO TE KIHIM MUNDSI E TE ULEMI DIKUN QE TE BISEDONIM SHUM SHUM ME PELQEN TE BISEDOJ ME NJI NJERI SI JU...

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 30 mai, 04:50


Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi I nderuar,çka ke me fole mundemi ne privat,Por ishalla na jepet mundesia e takohemi per te mire,dhe kemi se çka te flasim per jeten tone.
https://www.facebook.com/drita.mulolli/posts/1197711450338880?comment_id=1197950256981666&reply_comment_id=1197980276978664&notif_t=feed_comment_reply&notif_id=1496108992442949Walon Selimi ky perfaqesone kosoven dhe fjalet që folën për to janë vetëm kundër tije sikur keni harru që Serbia e arrestoi e burgosi bëri gjithqka për Kosovën dhe ky gjith ka hek me mundime por fundi erdhi Kryeministër Albin Kurti poshtë Ramush krimineli qe vrau shqiptar dhe askënd tjetër shikon se qka boni me familjen musa kështu që poshtë Isa poshtë thaqi dreqi ì madh poshtë Ramushi poshtë fatmir limaj Vetëm Albin Kurti, pom vjen mirë që vetëm jeni kundër ti amo jemi shumë pak zoti javë shtoftë inatin në këtë muaj të bekum ramazanin
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kuçi Kuçi Haxhi Smajl Gashi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: