AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Tefik Ibrahimi shan Ziadin Selen me vend

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15199
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Tefik Ibrahimi shan Ziadin Selen me vend   Jeu 1 Juin - 17:51

Tefik Ibraimi
29 mai, 21:33 · 

"N´past mbet dashnija per atdheun me na e shtu ti oo Zadin Sela t´dhefsha n´ta"!!

Osmani: Sela ka gjasa të zgjedhet kryetar i degës së BDI-së në Strugë – LAJM
Analisti i njohur Hadi Osmani, ka komentuar afrimin e çuditshëm të Zijadin Selës me BDI-në, të cilën para zgjedhjeve e akuzonte për krim dhe gjenocid ndaj…
LAJMPRESS.COM
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Tefik Ibrahimi shan Ziadin Selen me vend
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: