AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Daut Demakut pyetje;Gashi Fatmir

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15199
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Daut Demakut pyetje;Gashi Fatmir    Lun 5 Juin - 10:03

Gashi Fatmir Siq duket një nga ata që i dedikohet ky shkrim është M... Zeka, kojshija i juaj.
Juve siq duket instiktivish e kini shkru fjalen ( KULUTROR ), që asht dasht të shkruhet KULTUROR, kjo tregon se juve asniher nuk arritet të kulturoheni në traditen e Kombit në të shenjten drejtse, ju vazhdoni me tahmin, me than ishte kan njani.
Kam disa pytje për ju!!!!
Në cilen mosh, ku, shka dhe me qfar suksesi i ki përfundu vitet e studimeve????
Në cilat vite pas studimeve kini punu, në cilat qytete, shka kini punu, qfar fonkcjone kini mbajt, a kini shpionu apo denu Shqiptar të pa fajshëm ose atdhetar që kan vepru për lirin e Kombit e tjera?????
Pse vajza juaj u largu nga Vv, a gjeti dishka ma mir, apo po e vazhdon rrugen e vjeter të babes vet, nese jini ju. ???


J’aime
 · Répondre · 
5
 · 29 mai, 12:3Kur nuk keni çka te flisni
lutnju menjdes per te heshte
gjere sa tju vjen  mesazhi
per me fole vetem drejte.

Trim budalla mos u bene
ushqene trurin me dituri
qe i dituri mos tju shfrytezone
si person interesi.

Keto fjale qe po ja shkruaj
mblidhni mend e m'kuptoni
se roberin qe ua dhuruan
vete me qefe e pranuat.

Ju shqipe te pagdhendur
lindet n'roberi nen sllavine
per ate lirine nuk e dini
dhe ne enderr nuk e shihni.

Dembellaku ju ka pjekur
ne shpirt e ne mish
po tja permendi juve lirine
ju duket si me ju hudhe zjarr gojes.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Daut Demakut pyetje;Gashi Fatmir
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: