AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Adelina kerkon ndihme nga Milloshi qe ta shpeton nga Arkani

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15199
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Adelina kerkon ndihme nga Milloshi qe ta shpeton nga Arkani   Jeu 15 Juin - 17:49

[size=44]Flet Milaim Zeka: Kjo ėshtė pėrgjigja pėrfundimtare pėr Adelina Ismailin![/size]
 14.03.2017 • 20:53

[size=34]163[/size]Shkepje

 [url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Flet+Milaim+Zeka%3A+Kjo+%C3%ABsht%C3%AB+p%C3%ABrgjigja+p%C3%ABrfundimtare+p%C3%ABr+Adelina+Ismailin%21&url=http%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Fflet-milaim-zeka-kjo-eshte-pergjigja-perfundimtare-per-adelina-ismailin%2F&via=telegrafisti&related=telegrafisti T%26euml;+fundit+nga+Telegrafi][/url]


Ka vazhduar debati i ashpėr ndėrmjet kėngėtares Adelina Ismajli dhe gazetarit Milaim Zeka.
Ky i fundit ka thėnė pėr Gazeta Blic se e mbyllė kėtė debat pėr hir tė motrės sė Adelinės, Zanfinės.
Zeka thotė se debatin e ka nisur pėr humor me Astrit Haraqinė, dhe pastaj ėshtė inkuadruar Adelina dhe siē thotė gazetari, e ka fyer pa tė drejtė.
“Nuk ėshtė kurrfarė turpi Adelina me mė rreh mu shpulla, por ka shumė para meje qė do tė duhej me i rrahė ajo, unė e kam filluar ketė debat me humor, me Astrit Haraqinė, ndėrsa ajo mė ka fyer mua , ndėrsa unė i kam treguar vendin”, tha ai pėr Gazeta Blic.
Ai tha se debatin po e mbyll vetėm pėr hirė tė Zanfinės, e cila sipas Zekės e ka marrė nė telefon edhe e ka lutur qė ta mbyll kėtė debat.
Lexo po ashtu:
Adelina Ismaili i kundėrpėrgjigjet Milaim Zekės qė sipas kėngėtares i ofendoi nėnėn e ndjerė (Foto)

“Tė lutėm prej tokės nė qiell, me e mbyll debatin, ajo e din shumė mirė, edhe nėna ndjerė, se sa ju kam ndihmuar unė kėtyre si familje, dhe sa ju kam qėndruar afėr tyre, unė d.m.th jam shokuar nga reagimi i Adelinės”, janė kėto fjalėt e Zekės pėr Gazetablic.
Milaim Zeka, ka kėrkuar falje publike nė rast se Zanfina, e ka marrė si fyerje atė ēka ai ka thėnė pėr nėnėn e tyre.

“E kam thėnė timen, ndėrsa ajo nuk ėshtė pėrgjigjė nė atė ēka unė kam thėnė, nė qoftė se, Zanfina jo Adelina, e ka marrė se unė nė ndonjė formė e kam fyer nėnėn e tyre tė ndjerė, kėrkoj falje publikisht”
Zeka mendon se Adelina ka qenė e dehur nė rastin kur edhe ka reaguar, ose nuk ka qenė nė mend.
Kjo pasi qė siē thotė Zeka, ishin shoqėri tė mirė sė bashku. Madje ai thotė sė i ka shpėtuar edhe jetėn asaj.
“Une Adelinėn e kam pas shumė shoqe, kam qenė nė familjen e Adelinės, pėr kėtė jam ndier i shokuar. Adelina kur e ka bo reagimin ndaj meje, unė nuk besoj kurrė se Adelina nuk ka qenė e dehur, unė jam 100% i bindur se ajo ose ka qenė e dehur ose ka luajt nga truni, sepse nuk mundet njė njeri tė reagoj ndaj njė njeriu qė dikur e ka pasur mik, edhe kur njė njeri e ka pasur personin qe i ka ndihmuar mė sė shumti. Unė Adelinės ia kam shpetuar jetėn”, tha Milaim Zeka pėr GazetaBlic.com

Adelina IsmailiMilaim Zeka
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Adelina kerkon ndihme nga Milloshi qe ta shpeton nga Arkani
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: