AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fatmir Limaj...qka i ki punet me Ryve Kajtazin.e Djellzen?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fatmir Limaj...qka i ki punet me Ryve Kajtazin.e Djellzen?   Lun 19 Juin - 2:45

Kujtim Kurti
12 h · 

Kujtim Kurti
12 h · 

Fatmir Limaj...qka i ki punet me Ryve Kajtazin...apo e shkerdhen hala n'both ne banesen qe ja ki ble 200.000 euro ne Dardani...
Po...ate kurven tjeter Diellza Kolgeci...qiken e UDB Remzi Kolgeci...apo e qin hala ne banesen 500.000 euro qe ja ki ble ne Dubai...
Apo don mo fakte 100 % te sigurta
[ltr]#BUMBUM[/ltr]

https://www.facebook.com/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Fatmir Limaj...qka i ki punet me Ryve Kajtazin.e Djellzen?   Lun 19 Juin - 2:59

Kujtim Kurti Avni Ademi


Ramushi e qin qe 6 vite ate kurven Zake Prevukaj.....hehehe Razz


J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
7
 · 12 hKujtim Kurti Avni Sylaj

Apo e din kush e ka qi Leonora Jakupin ne slloveni...hehehe Razz

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
4
 · 12 h


Avni Sylaj Skender Hyseni 😂

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
3
 · 12 h

Kujtim Kurti Avni Ademi

Bashke me Fatmirin e kan qi ne Lubjane...Diellza ja ka marre hashimit ne goje...ndersa Leonora....pastaj ka ardh....

#BUMBUM

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
5
 · 12 h


Ben Ben Launoren Sami Lushtaku e ka qi e ka kput valla hahahah edhe o met pa martu hahahah

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
2
 · 12 h · Modifié


Valon Qorri Per ketu te lumt Kujtim Kurti 100% e sakt kur eshte arrestu fatmir limaj ka qen me diellza kolgeci Kurse hashimi me leonoren keto shenime Jan ne policin slovene

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 12 h
Kujtim Kurti Avni Sylaj

Apo din pse gruja e Adem Grabovcit ka dasht me bo vetvrasje me makine...hehehe Razz

Ben Ben Kujt mujsh me dit kush po ja qi grun Halil Matoshit hahahah

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
5
 · 12 h

Kujtim Kurti Avni Ademi

Ramushi e qin qe 6 vite ate kurven Zake Prevukaj.....hehehe Razz

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
7
 · 12 h


Fatmir Bajraj Jo mara inshAllah !

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
3
 · 12 h


Kujtim Kurti Komondant REMI...qe 8 vite e qin Iliriana Hoxhen...hehehehe Razz

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
4
 · Ben Ben Baton Haxhiu osht ne kamera tu qi njanen ne Motel ne dalje te prishtines Milaim Zekes i vje inati me pa Videon hahahaha

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
4
 · 12 hBen Ben Baba i Genta Ismailit u munu mu marr me politik tu ja qi Genten 3 politikan e badihava veq i shkoj e qimja ne te that hahahahah

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
5
 · Kujtim Kurti Hashimi e ka qi Blerta Deliun...por edhe Ramiz Lladrovci ja ka lyp Blertes...kjo kurva i ka kallxu Hashimit...dhe Ramizin e kan dergu Ambasador ne Tirane...

Ben Ben Arbana Xharren e kan qi ushtart e Amerikes qe punojn ne ambasad grop sex dhe ja kan dhan nje pushim ne amerik

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
4
 · 12 h


Ilirian Ademi kallxona najqka per bajram kosumin

Ben Ben Bajram Kosumin se kan largu ather qe ka pagu aeroplan prej Turkis 20000€ por ka qi Bugarka me pare te popllit 5000€ ne hotel edhe foto ka pas dhe ka dhan vetdorheqje....

J’aime
 · Répondre · 
4
 · 12 h

Filan Fisteku Po Albinin kush e ka ....... ?

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
2
 · 12 h


Ilirian Ademi albini i ka qi do shkina hahaha

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 12 h


Kujtim Kurti Karin e vogel e ka...hahahha

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 12 h


Taulant Gexha Kujto per Rambushin nuk na tregove !

J’aime
 · Répondre · 7 h

Ilir Klina Po Besa Gaxherrin kush..!?😁

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 12 h


Ilirian Ademi dom lush gjergji besa gagjerrin

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 12 h · Modifié


Ben Ben Xahavit Haliti Ilir

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 12 h


Ilirian Ademi milon perqin dom lushi besen

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 12 h


Ilir Klina Bre thojsha kujna po i perngjan ajo fytyr Alkoholike Besa Gaxherri ..! Krejt si Don Lush Gjergji 🤣

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 12 h

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Fatmir Limaj...qka i ki punet me Ryve Kajtazin.e Djellzen?   Lun 19 Juin - 3:03

Kujtim Kurti Nait Hasani...ja ka ble banesen kurves Shpresa Gashi dhe BMW 5...hahahhahahaha Razz
Kujtim Kurti Njomza Eminin e qin qe 4 vite Lutfi Haziri...hahahahahahaha Razz


Ben Ben Lutfi Hazirit ja ka qi grun dhanrri i Humoristit Cimes 
Kujtim Kurti Ben...apo din kush e qin hala Jehona Sopin...hehehehe Razz

Valon Qorri Bajrami kusumi e qin jehonen a qashtu Kujtim Kurti

Kujtim Kurti Ramushi e qin Jehona Sopin...me.dite Anita valla ka me bo vetevrasje...hahahahaha Razz

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 12 h


Ben Ben Veq kada bujupin ska muj ramushi me qi hahahah

J’aime
 · Répondre · 
2
 · Ben Ben Vlora Qitakun e ka qi edhe Arnaud Denjani Fracezi i DGSE

J’aime
 · Répondre · 
6
 · 12 hIlirian Ademi https://www.youtube.com/watch?v=t9mBxu5D8So

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 12 h


Ilirian Ademi zhbogari vloren

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 12 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Fatmir Limaj...qka i ki punet me Ryve Kajtazin.e Djellzen?   Lun 19 Juin - 3:53

Ilir Klina Po Milehate Termokollin kushë..?
Kadri Veseli ndoshta 


Ben Ben Isa Mustafa Ilir Milihati ja merr ne go


Ilir Klina Nashta Sabri Hamiti 😜


Ilirian Ademi kadri veseli melihaten hahaha
Ben Ben Hashim Thaqit ja qi grun nje Student nga Gjakova profesoresh e ka grun e hashimit
Kujtim Kurti Hashim Thaqi qe 12 vite e qin Vlora Citakun...ndersa Lumja gruja vete qihet me nje profesor...haj medet bre....hahahahaha Razz
Ilirian Ademi Ganimete Musliun kush pe qin hahah


Kujtim Kurti Ganimetet e ka qi Sami Lushtaku 4 vite...por tash po i bjen me vibrator...hahahaha

Kujtim Kurti Donika Kadaj e ka qi 6 vite nje oficer gjerman i KFORIT...hahahaha Razz

Gezim Arusha Kujtim, po Teuta Rugoven a po e asish kush a din naj sen me na tregue , apo ndoshta asht hala e re e sja din rendin.


Ben Ben Atifete Jahjagen e ka qi Gjirgj Bushi deri sa e ka kry Akademin ne Amerik edhe e ka shit te tjert


Kujtim Kurti Editen e kom qi une i pari kur i kam pas 18 vite sepse e kom pas kujdestare te klases...hahahahahha Razz


Nasim Gashi Kujtim Kurti a e kish pas te gjan,apo te ngushte?


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Fatmir Limaj...qka i ki punet me Ryve Kajtazin.e Djellzen?   Lun 19 Juin - 4:57


Kujtim Kurti Ben Ben
shiko do foto i ka Hashimi ne Kransjka Gora qysh e ka qi Leonora Jakupin 7 dite duke u skijat neper bore....hahahaha Razz


Kujtim Kurti Xhelil Seferi
Ani de...sipas zakonit tash gruja e Fatmirit duhet mu qi me burrin e Ryve Kajtazit dhe bohen fifti - fifti...grupni sex...hahahahahha Razz

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Fatmir Limaj...qka i ki punet me Ryve Kajtazin.e Djellzen?   

Revenir en haut Aller en bas
 
Fatmir Limaj...qka i ki punet me Ryve Kajtazin.e Djellzen?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: