AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fetah Rudi cilen date me festue

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15199
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fetah Rudi cilen date me festue   Lun 19 Juin - 13:12

https://www.facebook.com/fetah.rudi/posts/845953795573916?comment_id=847978585371437&notif_t=feed_comment_reply&notif_id=1497862139108217#


Kuçi Kuçi Haxhi Fetah Rudi,a duhet me festue diten kur Malisheva ishte zone e lire,apo diten kur u terhoqen serbet nga Kosova ?Nese nuk u vjen rende me na tregue ;Pse Malisheva u pate bere zone e lire,dhe aty u grumbulluan nga te gjitha viset shqiptare,shqiptaret duke mendue se do gjejne shpetim.Por ende pa hyre forcat serbe ne Malisheve,uçk tri ore ma perpara ja therren duke ik nga Malisheva e u mshefen neper gra ne malet e Pagarushes.U deshen te gjithe ne tesha civile,isha ne hall,duke me rujt mua mos po luftoj me serb.Po trima kan qen te uçk es.E din ma se miri Blerim Kuqi,se çfare interviste e kam dhene kete dite ne Pagarushe per BBSin.?

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
1
 · 12 h
Modifier


Fetah Rudi Pershendetje z. Kuqi çlirimi i Kosoves po edhe i Mallisheves eshte kur forcat serbe largohen nga Kosova duke mos prejashtu luften çlirimtare te UÇK dhe te NATOS.

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 10 h
Supprimer


Xuki Frizer po kti zotri kuqit une ikallxoj baci fetah se ky nuk po mujka me dalu eren e ftonit prej mu se pom vjen keq mikallxu drejt nuk kan ik uqk ja po puna mos domtu popullata mashum eken pa matarsyshme me ulargu se jo qe skapas trima malisheva ti kuqi kuqi gugji

J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fetah Rudi cilen date me festue
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: