AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gezim Arusha te shqiperise qe po ja shesin serbeve vajzat

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gezim Arusha te shqiperise qe po ja shesin serbeve vajzat   Ven 23 Juin - 20:18


Gezim Arusha SHUM VUJ PER KET SERBI, SIDOMOS KETA TE SHQIPERIS QE PO I SHESIN VAJZAT NE SERBI, E KAN ME LIND SHUM KARAGJORGJA E KAN ME NA SHKERDHYE NANE E BABE MA VON. KAN ME NA PRE NE FYT NIPAT TON.

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 19 juin, 12:09


https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7

Jamkunder Fesislam Mos umerzitni ju vajzaa që deshironi të martoheni me serb, per ju ësht e vetmja rrug. Nuk keni shance të martoheni me shqiptar, një shqiptar nuk merr per gru një kurv, një ish-prostitute. E vetmja rrug per ju mbetet vetem ajo të martoheni me serb, ju uroj lumturi.

J’aime
 · Répondre · 
4
 · 17 avril, 16:26 · Modifié


Arsim Mehmeti more qine nanen me kon doni martohuni po mas pari veten e keshin e pastaj neve bre nanen e shkijeve jau qifsha bre idiota se ata jon ma zi se shkijet qe thojn kshtu

J’aime
 · Répondre · 
4
 · 17 avril, 16:36Arben Labi a répondu · 3 réponses


Majlinda Cami i nxitur per te percare shqiptaret. Ata qe drejtojne kete nisme per te martuar femra shqiptare me djem serb sigurisht kane synimi me te largeta. Keto femra me siguri kane origjine sllave.

J’aime
 · Répondre · 
4
 · 18 avril, 09:33


Arber Tropoja Kuranin, islamin muhamedin, meken qaben e cdo gje islame ta qifsha mo lal

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 20 juin, 17:43


Gezim Arusha KETIJ PO I DHEMBE PER GEZIM GJOKEN E MALESORET QE PASKAN PREJARDHEJE MALAZEZE

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 21 juin, 14:15Votre réponse...
Ekrem M. Bajrami Arber Tropoja,👏👏👏brravo e treguat ftyrën tuaj prej Sllavi,që për këso kurva e fyen fenë e 85% Shqiptarëve që feja Islame dihet botërisht që sështë vetëm e Arabëve sepse vetëm 15% Musliman jan Arabë e 85% jo Arabë...

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 20 juin, 19:59


Ekrem M. Bajrami Gjok Kolnrekaj shife këtë kaubojin me emër e profill fallco që ka hy vetëm me fy në fe,këtu ësh në pytje martesat e jo Hoxhallarët e priftat

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 20 juin, 23:38


Albanian Eagle Ndigjoni pyell pa derra nuk ka nga te kthehesh por mose harroni kurre qe jemi shqiptar edhe kombin mose e ngatrroni me martesa dhe feja

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 20 juin, 23:46


Gezim Arusha TE KEQIJAT DUHET LUFTUE

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 21 juin, 00:01


Albanian Eagle Na pengojne per te be te mirat

J’aime
 · Répondre · 21 juin, 00:06


Gezim Arusha Gjok Kolnrekaj FJALEN E KA DREJTSIJA TE SHOFIM, U PER VETE SE KANM NDEGJUE AMA BASH KERKUND QE KA BA THIRREJE PER ME SHKUE NE ISIS. KUSH KA ARGUMENTE NET PARAQITET NE PROKURORI

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 21 juin, 14:52Votre réponse...
Shpejtim Zeka Kosovari .shqiperija jan nji por mos ju lutem banin prapagantata se nuk asht e vertet se une kam shum miq fb nga shqiperia nuk asht e vertet se plot kosovar kan nuse prej shqiperije

J’aime
 · Répondre · 21 juin, 23:12


Gezim Arusha MA LIR KUSHTON ME E BLE NJI NUSE NE SHQIPERI SE NJI LOP NE PROKUPLE PO THOJN LLAPJANET

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 21 juin, 23:17


Kuçi Kuçi Haxhi Gezim Arusha ha e si me te ra ne fije ty arusha e kopshtit zollogjik.Ketu deklaron ndryshe,,ma lire qenkan femrat shqiptare ne shqiperi se sa nje lope ne serbi.Ma poshte,krejte ndryshe,ata qe shkojn me gjete nuse lypin taksirat,e ke fjalen per serb mesiguri.Te une tjeter muhabet,kerkund nuk te pret sopata ne nje vend,veq llomotit kinse po ja qellon si miza ne gjirize.Nuk ke te drejte ti kapesh kerkujt neqoftese nuk e ka fjalen per ty a morre vesh krastaveci poshter.

J’aime
 · Répondre · 2 hVotre réponse...
Hy Os Zogaj Dubova Po kto jan kurva skllave, me gjith kta mutat 💩 tjer skllav qe po flasin keq per fen myslimane, 
Nuk jon kto asnjo me feh myslimane qe po martohen me skllav, po jan shkina shqiptare kto kurva

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 21 juin, 23:5512 réponses


Nikoll Shkreli Tremen se Kosovaret po i chojn ne Siri me u mbet Arabve per Me knaq njerzit e Zotit me seks...

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 22 juin, 10:15


Gezim Arusha ATJE PO SHKOJN DJEMET QE JAN MBUSH TAKSIRAT ME JAU SHKERDHYE NANEN MEJI VRA SE VAJZAT ATJE NUK I QOJNA. PO KEQYRI KETA KUSHERIT E TU QE PO I SHESIN VAJZAT NE SERBI, SE TI JE I SHITUN JASHT DIKU. SASHTE KURGJA PUNA E JOTE. VETEM KI KUJDES MOS POT MARTOHET ME NAJ ZEZAK AMERIKAN- E VJEN ZEZAKU E TE THERRE O KUJE O DAJ APO BABGJYSH. HAM MEDET HAJ

J’aime
 · Répondre · 22 juin, 14:14


Kuçi Kuçi Haxhi Gezim Arusha edhe nje here kapesh me mua kur une shkruaj çka ma kanda qefi,kam me te bllokue,nuk kam nevoj me ti ndegjue sharjet e tua.Kur ti shkruan diçka çka deshiron,dhe nese une te shaj,ke te drejte ne rote te smes te me qoni.Nese diçka nuk te pelqen çka shkruaj une me fakte,jo ti te me shpifesh.Nuk eshte ne pyetje nje femer shqiptare qe po martohet me serb,por ka me mijera dhe po presin ne rend me gjete nje burr serb.Vetem gjate luftes jan dhunue 47000 shqiptare,sa nga serbet aq ma teper nga komandantet e uçk es.çka po te djege ketu?Fole me fakte.

J’aime
 · Répondre · 2 hVotre réponse...
Kuçi Kuçi Haxhi E kan pare femrat e shqiperise se mashqit e kosoves nuk kan trimeri dhe k... e vogel e kan,e serbet e kan me zhang e ma te rende.çdo femer ka qef me pas burrin trim per me mbrojte e jo me lane gruan vete ne rast te rrezikut.Kosovaret i kan lave vete grat e serbi ja ka qi dhe kan pjell shkije te vegjel.Kjo eshte arsyeja pse nuk dojne mu martue me kosovar....kerkkkk

J’aime
 · Répondre · 2 h


Gezim Arusha Ti more mut ke ik nga Atedheu e nuk te flasin femijet Shqip e po a qet patriotizem tallava. Po ty ndoshta tu kan martue vajzat me zezak e prej zemres plast tashti mundehesh me e arsytue shitjen e vajzave motrave ne Setbi bre Zoti ta marroft ftyren. Po ti nuk qenke Shqipetar hiq. E kam pa un tu i postue do fotografi te RrahmNit Bubes e tj ti me te vertet koke nji bashkpuntor i ish Sigurimit Shtenor bre Zoti te marrofte.

J’aime
 · Répondre · 2 h


Kuçi Kuçi Haxhi Gezim Arusha çka ta dheva gojen,a e ke me mua apo me ate qe e ka postue kete teme?A mos tu ka martue ty ndonje moter apo vajze me serb,e te dogji?Gezim muti,pshurr ne nje sahan e kqyre ftyren tende.Ta shkerdheft ftyren Rrahman Morina,dhe Albin Kurti i biri i Rrahman Morines.Ti as sa muti i Rrahman Morines nuk ke vlerre.Rrahman Morina u rrok per flamurin kuq e zi.Ja qifte tanve nanen Rrahman Morina.

J’aime
 · Répondre · 2 hVotre réponse...
Musa Alihajdaraj Kjo asht shitja e qenjevje njerzore.Nji akt jo njerzor kriminal qe duhet te luftohet.Shitja e qenjevje njerzore asht nji standart europjan qe Shqiperija duhet ta lufton nese deshiron BE-n.Kjo asht e tmerrshme.Akt kriminal me shitjen e qenjeve njerzore.

J’aime
 · Répondre · 1 h

https://www.facebook.com/gezimarusha1/posts/1396738370396335?comment_id=1485610264842478&reply_comment_id=1485613271508844&notif_t=feed_comment_reply&notif_id=1498261822356524
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Gezim Arusha te shqiperise qe po ja shesin serbeve vajzat   Sam 24 Juin - 14:17


Gezim Arusha TE GJITHE KETA NJERZ E FLASIN TE NJEJTEN FJAL, QE RRAHMAN MORINA KA PAS SULEM NE ZEMER. ASHT E PAMUNDUR KU NJI VEND PUBLIK ME GAZETAR, E ME ROJE E POLICI, QE ME PAS NDODH VRASEJA DERI TASHTI TE GJITHE ME E MAJT KET SEKRET. E PA MUNDUR

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 1 juin, 09:48
Supprimer


Kuçi Kuçi Haxhi Gezim Arusha,une flasi me te pame dhe me te ndegjuar me veshet e mi,jo me theshe themjet e qajtoreve.Te gjithe shqiptaret kete sekret e dijne por nuk kan deshire qe Rrahman Morinen me shpalle hero.Per qe ka luftue per flamur dhe qe e vrajten ne mbrojt...Voir plus
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gezim Arusha te shqiperise qe po ja shesin serbeve vajzat
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: