AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kastriot Islami Meka dhe shqiptaret duhet te goditen me atom

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kastriot Islami Meka dhe shqiptaret duhet te goditen me atom   Dim 25 Juin - 7:04

[size=32]Kastriot Myftaraj thotė se Meka e Medina dhe Shqiptaret Musliman duhet tė goditen me bomba atomike[/size]

 April 19, 2017 admin
Gazetari Kastriot Myftaraj, i njohur pėr artikujt e tij kontrovers, ka propozuar qė tė hidhen bomba atomike nė Medinė e Mekė, pėr ta zgjidhur “problemin e botės me Islamin”
Ai ka ngritur paralele mes Hiroshimės & Nagasakit me Mekėn & Medinėn, nė shkrimin qė mund ta lexoni mė poshtė.
Problemi i botės me Islamin zgjidhet duke u bėrė Meka “Hiroshima” dhe Medina “Nagasaki”
Nė thelb, problemi qė ka bota sot me terrorizmin islamik ėshtė i njėjtė me problemin qė kishte SHBA me militarizmin japonez nė fund tė Luftės sė Dytė Botėrore. Atėherė, japonezėt kishin bindjen se Perandori ishte Arahitogami, domethėnė hyjni i mishėruar si njeri. Ky status hyjnor i tij ishte sanksionuar edhe nė Kushtetutėn e Japonisė. Hedhja e bombave atomike nga amerikanėt nė dy qytetet japoneze, Hiroshima dhe Nagasaki, kishte si qėllim tė shkatėrronte besimin e japonezėve nė statusin hyjnor tė sundimtarit tė Japonisė. Nėse perandori ishte hyjni, atėherė supozohej qė ai tė kishte fuqi pėr tė mos lejuar qė kėto armė tė tmerrshme tė qėllonin territorin japonez. Kur kjo ndodhi, u humb besimi i publikut se perandori ishte hyjni.

http://alba-info.org/2017/04/19/kastriot-myftaraj-thotee-se-meka-e-medina-dhe-shqiptaret-musliman-duhet-te-goditen-me-bomba-atomike/

https://www.facebook.com/250008712151766/videos/250899632062674/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kastriot Islami Meka dhe shqiptaret duhet te goditen me atom
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: