AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Milaim Zeka,ata udbasha,prape ne krye te kosoves

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Milaim Zeka,ata udbasha,prape ne krye te kosoves   Dim 25 Juin - 7:15

[size=32]Milaim Zeka, Ja dy gjėrat qė nuk ja fali kurrė Ramush Haradinajt dhe Hashim Thaēit[/size]

 April 19, 2017 admin
Gazetari Milaim Zeka gjatė njė intervistė televizive ka thėnė se si njė ish i burgosur qė e kanė rrahur i njeh tė gjithė udbashėt dhe ish prokurorėt, gjykatėsa, sepse ata e kanė rrah nė tė kaluarėn.
Ndėrsa thotė se dy gjėra nuk ja u fal Ramush Haradinajt dhe Hashim Thaēit sepse tė gjithė prokurorėt qė kanė punuar nė tė kaluarėn me UDB-nė ata prap punojnė sot pėr Kosovėn, dhe janė nė detyrat e tyre si atėherė edhe sot./BS
http://alba-info.org/2017/04/19/milaim-zeka-ja-dy-gjerat-qe-nuk-ja-fali-kurre-ramush-haradinajt-dhe-hashim-thacit/

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Milaim Zeka,ata udbasha,prape ne krye te kosoves
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: