AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ja cilit deputet jan kundra speciales

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ja cilit deputet jan kundra speciales   Lun 26 Juin - 1:05

Kuçi Kuçi Haxhi
26 juin 2015 · NGA: MIMOZË LAKNA MË: 26 QERSHOR 2015 NË ORA: 18:21
Ja kush janë deputetët e PDK-së që votuan kundër themelimit të Speciales
Albeu.com - Shtatë deputetë të PDK-së kanë votuar kundër themelimit të Gjykatës Speciale. Deputetët e PDK-së, 
Fadil Beka, Fadil Demaku,…Nait Hasani komandant nga burgu i Dubraves,shpetoj pa as dhe nje therre ne kembe.Rafet Rama,Nezir Qoçaj,Xhevahire Izmaku,Ganimete Musliu.Abstenuan;Nezir Qoqaj e Flora Brovina.Mungojne ne mbledhje;Bekim Haxhiu kupollla mbas Avdi Ibrahimit,Blerta Deliu Kodra,Nuredin Lushtaku dhe Salihe Mustafa.
ALBEU.COM
https://www.facebook.com/
Dernière édition par Perparimi le Lun 26 Juin - 1:47, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ja cilit deputet jan kundra speciales   Lun 26 Juin - 1:21

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ja cilit deputet jan kundra speciales
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: