AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,   Lun 26 Juin - 4:42

[size=38]Drejtori i Burgut: Ukshin Hoti ėshtė vrarė nga njerėzit e tij, do tė bėhej President i Kosovės (Video)[/size]
http://www.botasot.info/lajme/420839/drejtori-i-burgut-ukshin-hoti-eshte-vrare-nga-njerezit-e-tij-do-te-behej-president-i-kosoves-video/#.VY2Vj70XZTE.facebook


MĖ: 25 QERSHOR 2015 NĖ ORA: 19:30
Objavljeno: 26.06.2015. u 10:58 | Autor: Info-ks | Kategorija: Kosovo

Pročitajte više na: http://www.info-ks.net/vijesti/kosovo/56186/ivkovic-ukshin-hoti-je-ubijen-od-strane-njegovih-ljudi-video
Drejtori i Burgut tė Mitrovicės sė Sremit Trivun Ivkovic,nė njė intervistė pėr mediat serbe ka folur pėr Ukshin Hotin dhe pėr vrasjen e tij. Sipas tij, intelektuali i njohur shqiptar, i cili ende konsiderohet i zhdukur, ėshtė vrarė vetėm 100 metra pasi ka dalė nga burgu i Dubravės.
Mė poshtė mund tė lexoni pjesė tė intervistės ku Ivkovic flet pėr bisedat me Hotin, tė cilin e konsideron njeri tė amerikanėve, i cili do tė bėhej President i Kosovės. Pikėrisht kjo ėshtė arsyeja qė Hoti ėshtė vrarė nga “njerėzit e tij”, sipas Ivkovic.
“Hoti ėshtė planifikuar tė jetė Kryetar i Kosovės nga amerikanėt. Atė kohė ai ka qenė magjistėr i mbrojtjes sė pėrgjithshme popullore. Ka qenė i dėnuar , tė themi politikisht, ai ishte dėnuar mė herėt, kur ėshtė dėnuar disa herė edhe Izetbegovic, pastaj aty ishte Tudjmani” ka thėnė Ivkovic.
Mė pas ai tregon detaje tjera tė bisedės gjatė kohės sė bombardimeve. ”Unė e pyeta atė...mirė Hoti... ēka tash... e ai mua mė thotė...drejtor brenda tre muajsh Kosova Republikė ndėrsa Slloba nė burg ....unė i thash, Hoti, tash duhet tė flasim serbisht, s’ka mė shqip ...kur tė vijnė pėr vizitė vetėm serbisht , avokati vetėm serbisht ...dhe e pyes prej nga i ke ti kėto ...amerikanėt mė thotė ai...dhe e pyes Hotin ...ēka po ndodhė , ēfarė do tė bėhet , dhe ai mė thotė pėr tre muaj Kosova Republikė ndėrs Slloba nė burg” ka thėnė Ivkovic.
“Kėtė Hoti nė burg ma ka thėnė...ai ka qenė intelektual... me tė ulesh dhe bisedon ...ulesh ia porosit njė kafe edhe ne pastaj bisedojmė” ka theksuar ai.
Pyetje: Ēfarė tė ka thėnė ai
Ivkovic: Ai ka qenė i angazhuar politikisht ai nuk ka i ka pėrkrahur konfliktet ..kur ndodhi kjo ai e pa fundin e tij ai e ka ditur se nuk ia vlen...”
“Ai te ne e ka mbajtur njė dėnim korrekt edhe ne ishim korrekt ...edhe kur ka shkuar nė Kosovė , ai mė ka thėnė drejtor unė mund t’ju falėnderoj juve , ju jeni shumė profesionalė, korrektė por thoshte se kur tė mė lironi mua mė duhet tė flas ndryshe ...unė i thash vec fol ti ...”
Pyetje: A ka folur se si e keni maltretuar
Ivkovic: Jo nuk ka folur ...Ai ėshtė liruar dhe pas 100 metrave e kanė vrarė
Pyetje: Ku?
Ivkovic: Nė Kosovė
Mė pas Trivun Ivkovic ka thėnė se Hotin e kanė vrarė shqiptarėt ....
“Atij dėnimi i ka skaduar, ėshtė dėrguar nė Kosovė ka pasur urdhėr qė tė gjithė shqiptarėt tė dėrgohen nė Kosovė ...ai ėshtė liruar dhe mė pas ėshtė vrarė nga njerėzit e tij . Pastaj kanė ardhur mė kanė pyetur mua, ai ka dalė nė mėnyrė tė rregullt me dokumente , nuk mund ta lirosh dikė ashtu...ai u ka penguar atyre ai ėshtė dashur tė bėhet President i Kosovės dhe do tė bėhej” ka thekuar ai. Nė videon e mėposhtme, nga minuta e 18:00... mund tė dėgjoni pjesė tė intervistės, tė vitit tė kaluar, ku Ivkovic flet pėr Ukshin Hotin. Ukshin Hoti pėr herė tė fundit nga autoritetet serbe ėshtė dėnuar mė 1995 ndėrkohė qė nga Burgu i Dubravės ėshtė liruar mė 16 maj 1999. Qė prej atėherė nuk dihet asgjė pėr fatin e tij.


Derničre édition par Perparimi le Mar 27 Juin - 15:47, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,   Mar 27 Juin - 13:36

banulla • 2 vite mė parė
Themeluesin e celulave te para cliimtare- UNIKOMB=UCK-e bacen Ukshin Hotin s,ekan vra deri ne vitin 2005 asht kan ne burg sekrete te cernigradit -serborusogabel -karpat ktajakan than motres se vet Mervetes nji ortodokse -shqiptare e asimiluene KTA EDHE SE FUNDI ERLETA ME ANDININ EKAN PERMEND QE ERLETA NE FIRST CANAL T,LEDEKUCAV SE KINSE BACA UKSHIN ESHT I VDEKUR E I VARROSUR NE DUBRAV DERI SA ANDINI JA MSHELI GOJEN ERLETES SE U REKLAMOJKE PER VOTA ME DRENICAKEN KUSH ESHT MA PATRIOTE E PRESTIXH SEPSE EPERZUNEN PREJ PUNE PREJ RTEKES T,PEDEKUCAT E,LEDEKUCAV BACA UKSHIN HOTI ASHT GJALL KTA MAKATREGUE PARA 5 -VITEV NJI SHQIPTAR ORTODOKS I ASIMILUEN S.D. QE VAJZA E TIJ KA PUNUE NE ZYREN E IVICA - DACICIT-DACI E TE MILLOSHIT VASOJEVICIT= VASOJEZIT QE VASOJEZIT E HOTJANT JAN NJI LOZ - KTA MUNDET ME KONFIRMUE BABA BIOLLOXHIK I ALEKSANDRIT VUCICIT=VUKSHAV=BUKOSHAV KRIPTO SHQIPTAR
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,   Mar 27 Juin - 14:17

AGABAB  SHABAN ARUSHA • njė ditė mė parė
haha shabano arusho tuta han dardha te buta gepeku pote pregaditet e ata me klim drejt e ngjykkat speciale .. kan than pleqt ktyne her e mjell me dor e korr me b... rrnoft ramush rambo i gjokajve te kastriotes kastriot

SHABAN ARUSHA  AGABAB • 5 orė mė parė
Ahahahahahahaaa Banulle qesa nukjeken tekumart e tu ne Lapnassell te Dragolub Trajkoviqi me pi raki shlivovic me tetken zorric qe seka njeren cic.Kamgabu qe tekam hjek prej gipeku ket gabim sjafali vetit banull kryet si llull. M.Sh: Si mė pėrdhunuan kriminelėt serbė me 6 femra tjera
[size=38]Rrėfimi i nuses nga Mitrovica: Si mė pėrdhunuan kriminelėt serbė me 6 femra tjera[/size]
http://www.botasot.info/aktuale-lajme/723318/rrefimi-i-nuses-nga-mitrovica-si-me-perdhunuan-me-6-femra-tjera/

NGA ALBULENA JAHAJ MĖ 27 QERSHOR 2017 NĖ ORA: 12:49

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,   Mar 27 Juin - 14:33

Mars • 7 ditė mė parė

[*]

Kadri shkavelli, shpejt dite ke me e perjetu termetin.....prej qlirimit e gjere sote jeni duke e mashtru popullin e Kosoves .....ti me kishkun e Drenices belbanin e Gllogjanit dhe at minin e arave te Nismes e keni vendin e rezervuar......


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,   Mar 27 Juin - 14:42

Tjuvar krossade fönster • 4 ditė mė parė
Momente te shkeputura nga ish e dashura e Kadri veseljit
Njė grua 44 vjeēare ka rrėfyer pėr Bota sot se pas 30 vjetėsh ėshtė takuar me ish tė dashurin e adoleshencės dhe ka bėrė seks me tė, pėrcjell Bota sot.
Gruaja qė ishte martuar dhe ka dy vajza, ėshtė ndarė nga burri i saj dhe tani kur e ka takuar ish tė dashurin e ka kuptuar se e ka dashur gjithmonė, por ai ka partnere tjetėr dhe nuk mund tė jenė bashkė.
Lexojeni rrėfimin e saj tė plotė:


Kam bėrė seks me ish tė dashurin tim, 30 vjet pas ndarjes. E di se duhet tė ndihem keq pasi ai tashmė ėshtė i martuar, por jam e lumtur.
Fillimisht e njoha atė kur isha 15 vjet ndėrsa ai 16. Ne ishim bashkė pėr disa muaj por mė pas familja e tij emigroi nė Mitrovic.
Unė u martova nė moshėn 21 vjeēare dhe martesa nuk ishte e mrekullueshme, vetėm e mirė. U divorcova nga burri kur vajzat e mia u rritėn. Tani jam 44 vjet.
E gjurmova ish tė dashurin pėrmes disa shokėve tė vjetėr tė shkollės dhe zbulova se ai ishte kthyer nė Broboniq dhe jetonte jo shumė larg shtėpisė sime.
Ne lamė njė takim pėr drekė dhe e kuptova se e doja dhe e kisha dashur gjithmonė.
I tregova atij dhe ai mė tha se nuk ndihej njėsoj dhe se ishte nė lidhje me dikė tjetėr. E fshiva atė nga Facebook dhe vendosa ta vazhdoja jetėn time.
Babai i tij ishte i sėmurė dhe ai u kthye pėr ta vizituar atė, mė telefonoi dhe mė tha nėse doja ta vizitoja edhe unė.
Ne dolėm nė darkė kėtė herė dhe unė i thashė atij sėrish: “Kurrė nuk kam ndaluar sė dashuri ty”.
Ndėrsa ai mė tha: “Ti nuk duhet tė mė duash, nuk ėshtė e drejtė. Unė jam me Haschimin”.
Mė pas babai i tij vdiq dhe unė shkova nė varrimin e tij dhe e pashė edhe atė pak.
Ramė dakord qė unė tė menaxhoj shitjen e arave sė babait tė tij, pasi unė jam agjente pėr pasuri.
Ish i dashuri mė vizitoi sėrish muajin e kaluar pasi kishte njė ofertė tė mirė pėr shitjen e shtėpisė.
Ai mė mori nė darkė me njė shampanjė pėr tė festuar. Kjo mė mori mendjen dhe mė duket se edhe atij.
Ne e lamė restorantin dhe ai vuri duart rreth meje dhe mė puthi.
Ne u kthyem nė shtallen e tij, dhe ai ma hoqi fustanin dhe mė shikoi. Filloi tė qeshte dhe mė tėrhoqi tek vetja. Ne bėmė seksin mė tė mahnitshėm ndonjėherė. Dukej shumė e datij se durejtė.
I kam treguar sėrish a qė ne tė jemi bashkė, por me 
kėtė distancė dhe Haschimin nė mes, a jam nė gabim qė po shpresoj?
http://www.botasot.info/intervista-opinione/719947/veseli-nuk-shoh-alternativa-haradinaj-do-te-jete-kryeminister/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: