AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 erleta hoti me hydajet hysenin,ma martove baben

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: erleta hoti me hydajet hysenin,ma martove baben   Mar 27 Juin - 16:19











Nje nderr marrezirat politike!
Erleta Hoti: z. Hydajet, Ma martuat babain Ukshin Hotin per se dyti, ne vitin 2016?!
Cka tjeter do te shpikni, per ta mbrojte dinjitetin personal?
Qe doni martojeni per se 3-ti, vec ju uroj qe ta ruani fytyren!
Ju kam cmuar e nderuar pafund, me keni zhgenjyer ne pafundesi.
1 here e kam pase te martuar babane dhe me ligj do e cojme ceshtjen se ku duhet.
Ne nderkohe, rrjepeni shqiptarine sa t'mundeni. Turp!
Chat Conversation End

Hydajet Hyseni, Hydajet Hyseni




46Engjell Buxhaku et 45 autres personnes
Commentaires

Erleta Hoti S'e di ku e fsheh bishtin e as koken, meqe nuk lajmerohet. Vec e di qe ma kane martuar baben n'vitin 2016.

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 11 mai, 19:31


Edon Duraku Nuk po kuptoj çka po don me thonë kur po thu : Ma martuat babain ? çfare po ndodh ?

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 11 mai, 19:57 · Modifié


Erleta Hoti Edon Duraku e kane martu disa nga qeveria dhe opozita per here te dyte. S'e di sa jam e qarte. E kane martuar ilegalisht.

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 11 mai, 20:00


Edon Duraku Ah ok pe kuptoj me duket kush e beni ket ? Pse ka lidhje Hydajet Hyseni ?

Arsim Termkolli Erleta te jesh pak me e kjart per publikun

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 11 mai, 22:42


Erleta Hoti Shume e qarte jam. Qe do karikatura per publikun, s'kam aftesi ne kete drejtim!

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 12 mai, 00:24
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: erleta hoti me hydajet hysenin,ma martove baben   Mar 27 Juin - 16:24

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
erleta hoti me hydajet hysenin,ma martove baben
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: