AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hamdi Ndrecaj kerkon ndihme,por sju han palla polullit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15037
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hamdi Ndrecaj kerkon ndihme,por sju han palla polullit   Mer 5 Juil - 16:47

Shkruan: Hamdi Ndrecaj-PANTERI
Ka javė, muaj dhe kaloi njė vit e gjysmė qė unė Hamdi Ndrecaj-PANTERI mbetem i hendikepuar.Shpresoja qė dikush nga ju do tė interesohej pa ju thėnė, por kjo nuk ndodhi. Provova nga SHVL tė UĒK-sė dhe u zhgėnjeva, sepse mė gėnjyen. Pėrveē kėtyre tė pacipėve, provova edhe pėrmes disa shoqatave humanitare, thjesht shoqata matrapazėshm sepse e pash me kohė qė ato janė gati t’u ndihmojnė vetėm tė pasurve e jo shtresave tė dobėta ekonomikisht. Thjesht secila shoqate nė atdhe dhe jashtė tij kontrollohet strikt nga shteti, qeveritarėt dhe u shėrbejnė pushtetarėve dhe mbeta nė mėshirėn e fatit.Tani edhe pse me mbyllen sytė nga dhembja dhe nga dėshpėrimi, kėrkoj ndihmėn tuaj, kush aq sa mundet, qė ta bėj operacionin e radhės.Ju lutem, kėtė qė po e kėrkoj s’e kam fare tė lehtė, sepse kurrė nuk deshta tė bėhem barrė e shoqėrisė dhe e motrave e vėllezėrve, por nuk gjeta rrugė tjetėr tash e 3 vjet.Nėse dikush ka shpėrnadrė apo thėnė thashetheme, ju them me plot pėrgjegjėsi se nga askush, pėrveē nė formė huaje, s’kam pėrfituar nga askush 00. Me respekt nga Hamdi Ndrecaj- Panteri. Nuk qesh mercenar i Vjetnamit, por bir besnik i kėtij poplli. Tė gjithė mė gėnjyen dhe shkaku i gėnjeshtrave tė tyre, mbeta invalid!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Hamdi Ndrecaj kerkon ndihme,por sju han palla polullit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: