AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ganimete Musliu akuzon Dardan Sejdiun ,nana tij ka denue1999

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15036
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ganimete Musliu akuzon Dardan Sejdiun ,nana tij ka denue1999   Jeu 13 Juil - 5:18

[ltr]Ganimete Musliu jasi eakuzon Dardan Sejdiun;[/ltr]
[ltr]Sot paska fol edhe ylli i ri i estradės sė kuqe sovjetike nga VV, Dardan Sejdiu, qė po shijon “sukseset” e fitores humbėse tė 11 qershorit dhe paska thėne se Kadri Veseli nuk ėshtė njeri i duhur pėr kryeparlamentar!?Ani, mirė e ka, pasi tash ka fituar edhe mandatin e deputetit, ky ma i butė se ai shoku i tij “Skenderbeu” ( baba i tij me alltia u endeke nė Kosovėn e vrarė tė vieve 98-99 nga Millosheviqi atė kohė, e me leje tė tij); por edhe ky Sejdia me nanėn e vet, gjyqetare tė dhunshme tė Millosheviqit nė Kosovė, duke punuar deri nė 1999, me kanė me nxanė Kadri Veselin dhe Hashim Thaēin tė gjallė atėhere, nuk dihet a i kishin lėshuar tė gjallė ndonjėhere prej gjyqit serb ku ka punuar!? E lėre ma kryetar shteti apo kryeparlamentar!?[/ltr]
[ltr]http://gazetablic.com/dardan-sejdiu-paralajmeron-padi-per-ganimete-musliun/[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ganimete Musliu akuzon Dardan Sejdiun ,nana tij ka denue1999
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: