AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Demaci AGJENT dhe perfaqsues I UCK. UCK e shkijeve?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15037
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Demaci AGJENT dhe perfaqsues I UCK. UCK e shkijeve?   Ven 14 Juil - 16:50Bajram Shabani
ADEM DEMAĒI HERO APO AGJENT.
ĒFARĖ ĖSHTĖ BALLKANIA E ADEM DEMAĒIT.
Adem Demaēi,kishte proklamuar platformėn e Ballkanijės para afro dy dekada,kujt po i shėrben Adem Demaēi,agjent i kujt ėshtė Adem Demaēi.
...Afficher la suite

Haha

16Vous, Kola Petrit, Bajram Shabani et 13 autres personnes
Commentaires

Kola Petrit Demaci AGJENT dhe perfaqsues I UCK. UCK e shkijeve?

J’aime
Manage


Bajram Shabani Kola Petrit,UĒK nuk ka qenė e shkijeve,por agjentet e serbise kane depertuar ne UĒK.

Keta jane Hashim Thaci,Xhavit Haliti,Azem Syla,Kadri Veseli,Fatmir Limaj dhe nje pjese e komandanteve ish te burgosur politik.
Ne Maqedoni spiune te shkijeve jane,Ali Ahmeti,Fazli Veliu,Ibrahim Kelmendi Gezim Ostreni ne Lugine te Presheves eshte Jonuz Musliu.


Hashim Toska Ademi nuj ėshtė shenjtor, ėshtė njeri me kusure dhe me gabime si tė gjithė njerėzit e zakonshėm, pėrveē jetėshkrimit tė jashtėzakonshėm tė mbushur me sakrifica pėr popullin e tij
Shpirtin e gjėrė tė Adem Demaēit nuk mundet me e pėrshkrue asnjė mendje q...Voir plusBajram Shabani Hashim Toska,mos te krijojme mite per njerezit,historia do ta tregoj te verteten per Adem Demaēin,e jo unė dhe ti.
Nuk e dime aspak qe ka zemer dhe shpirt te gjer si thua ti,por nuk e dime aspak edhe keto qe i them une,por dicka ka ketu.

https://www.facebook.com/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Demaci AGJENT dhe perfaqsues I UCK. UCK e shkijeve?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: