AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ku qepeshin amblemat uÁk ?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15037
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ku qepeshin amblemat uÁk ?   Dim 16 Juil - 17:56

[size=30]Kush e dini mi tregue popullit,ku qepej amblema uÁk?Shperbilimi 50 euro[/size]
CommenterPartager

4Xhevdet Avdyli, Bajram Shabani et 2 autres personnes
Commentaires

Kujtim Kurti†Ne Kraleve.


Supprime

KuÁi KuÁi HaxhiKujtim Kurti,juve ju besoj % per %,por edhe ma poshte qe kan shkrue ka mundesi se vetem nje fabrike nuk ka mujt mi furnizue.Ne Kraleve po por edhe ne Vranje,por ne cilen fabrike jan qepur amblemat e uÁkes?Sipas juve po del se uÁk po del bisnis e jo lufte Álirimtare, as si qellim per ti bashkue trojet ashtu siq e genjyen popullin me ato betime te rrenave.Edhe e genjyen popullin,edhe po kan ftyre me shite trimeri me thane na ju kemi Álirue.Allah allha se Áfare pisa paskeni pasur.

Jíaime
†∑†Rťpondre†∑†18 min
Manage

Votre rťponse...

Ilmi Gashi†YUMKO--Fush Kosove ...mendoj ne ket fabrike punonin vetem shkiet e shkinat sepse te gjithe shqiptaret u larguan nga aty ne vitet 90-a...po i qepshin mire po'm doket breee....
Jíaime
†∑†Rťpondre†∑†


KuÁi KuÁi HaxhiIlmi Gashi,ju besoj edhe juve o njeri i vertete,por a ka pas edhe ne Vranje keso fabrike YUMKO,IPKO,?More disa qe kan bartur keso amblema si ju me kan tregue,por edhe arme kishin prue prej serbise e qo ne xhamin e Prizrenit,ne gjakove Opoj,Drenice e gjetiu.Por kete e pranon edhe vete Sami Lushtaku.Edhe para dy diteve i kishin zan dy ish pjestar te uÁk es duke bartur arme per serbi dhe droge,ketu po dihet se per Áfare paskan luftue,jo per popull por per interesa private.Budalla paskna qen se me paten lufte te ma formojn njesitin e uÁk es si serbet edhe amerikanet,e une dojsha me qen i sinqert ndaj miletit.Mire e kam gjete.

Jíaime
†∑†Rťpondre†∑†13 min
Manage

Naser Islami†Ka inforata se ne Yumko ne Presheve jane prodhu niforma e UCK-se. Info te sakt.

Jíaime
†∑†Rťpondre†∑†

KuÁi KuÁi HaxhiNaser Islami,shume me vend te gjithe e keni tregue,por une kam ndegjue se edhe ne Vranje afer presheves.Vellau i Hajrush Xhemailit ka shperndare me te madhe ka ka mujt.Por edhe arme ka shite ne maqedoni sa ka mujt,por ja zuren frymen.Vete me ka tregue Hajrushi si rreshqitshem.Ka pate marr pare me ble hotel ne prishtine me njefare Jasharin?Beje me ka ba njeriu e kan vra te stacioni i autobusave ne gjilan e jo ne pereferi siq kan shkrue gazetat,dhe e kan hudhe ne kantere te berllogut.

Manage

KuÁi KuÁi HaxhiKola Petrit,a po ta mbushin synin keto informata ?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ku qepeshin amblemat uÁk ?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rťpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: