AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ibrahim Kelmendi;Ramushi eshte i rrezikshem per kosoven,vojv

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ibrahim Kelmendi;Ramushi eshte i rrezikshem per kosoven,vojv   Dim 16 Juil - 18:36


Blerim Muriqi Anėtarėsia nuk q.... Plaken asnjėherė Brahė. Ishit ju drejtuesit e kohėve vvednimtare qė do duhej tė pėrgjegjeshit para gjyqit tė popullit pėr ēka na bėtė. Ato qė na bėtė ju po i vuajmė tash ne. Ishe nė drejtim tė organizatės e luftės miku im dhe mban pėrgjegjėsi. Jo vetėm ju por gjithė drejtuesit e kohės.

J’aime
 · Répondre · 
6
 · 14 juillet, 21:12
Manage


Ibrahim Kelmendi Ta hogshin (se nuk po di si i bie ne shqipen standarde) qente "popullin" 
Tend! Ai ishte tjetersuar shperfytyrueshem ne kope, qe i shkonte prapa marionetes se Serbise, me nder me thene, adashit tim...
marionetat qe na ishin penetruar ne Levizje kishin perkrahes, qe te imponoheshin. Prandaj nuk nderohesh me dezinformime te njeanshme.

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 14 juillet, 21:56
Ibrahim Kelmendi :
Mos te lumte goja!
Une te tregoj se jam hudum, Ti pyet sa femije kam...
Puēi kishte ndodhur para majit 1998. Kuvendi i jashtezakonshem zgjodhi kryesi teknike, per te hetuar puēin. Por, puēistet kishin kap veprimtar me pergjegjesi te madhe, siē rasti i Jasharit.
Kupto, nuk mundem te benim me shume e me mire, sepse komplotistet kishin mbrapa edhe sherbime te fuqishme armiqesore, kishin edhe kuislingun Nano, etj.

Lirim Gashi Blerim Muriqi duam fakte qė VV ėshtė pro-ruse e jo pollavra nga se nuk i bėjnė nder njė njeriu qė ka kontribuar sic thua pėr vetvetėn ti nė stilin e patriotit Haxhi ?!!!


Blerim Muriqi Abdullah, ėshtė partia socialiste jo LPK-ja Emrushi prej kohėsh kishte formuar partinė socialiste. Me ca ish antarė edhe tė LPK-sė
brahim Kelmendi Ok, as une nuk e dua. Por, aktualisht me te rrezikshem jane marionetat e reja (hashimi e ramushi), te komanduara per komplote te reja, se sa marionetat e harxhuara (isa, behxheti).


brahim Kelmendi Ramushi per momentin eshte njeriu me i rrezikshem per Kosoven! Ai eshte deshmuar edhe ne perditshmeri noramale se eshte partner i vojvodes Menduh Thaēi, i krimineleve serbofil Berisha, Basha, Zogu; eshte i pershtatshem me qendruar ne hyrje te ndonje diskoteke si rambo, por kurresesi kryeminister, i kushtezuar nga 9 ēetnike. 
Vertet nuk po mund te kuptosh te jesh kryeminister i varur nga 9 ēetnike, je kuisling i tyre?
Ibrahim Kelmendi :
Blerim, organi mė i lartė i njė subjekti ėshtė kuvendi, i cili e themelon dhe shpėrndan. Pėrmbi kuvend ėshtė Allahu, ndoshta edhe Ti, Shabani, Ademi, Emrushi (edhe ca tjerė qė nuk po i pėrmend).
Nė UNMIKistan e rugovistan NUK kishte ēfarė tė bėnte mė Lėvizja, pos tė dėgjeneronte nė ndonjė kenetė...


Ibrahim Kelmendi :
Kopalla, tani? Ja qė nė Kosovė institucion mė kompetent pėr shtetin e Kosovės ėshtė Kuvendi, nuk ėshtė populli! 
Ose po lozim gugja? 
Dhe mos mu drejto mė me Ju, se tė bllokoi (hahaha).Mejreme Kelmendi - Qeta Paska met dikush pa pare.

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 15 juillet, 06:09
Manage

Ibrahim Kelmendi Hahahaha, unė, Mejreme, kam mbet pa euro. Pėr marre tė Allahut, mu dashtė tė kėrkoj ndihma pėr botim tė librit "islami..."
Uroj tė kesh mėshirė...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ibrahim Kelmendi;Ramushi eshte i rrezikshem per kosoven,vojv
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: