AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bajram Kosumi Gogjumi,rrenci e tani rrenci e zevendesoi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bajram Kosumi Gogjumi,rrenci e tani rrenci e zevendesoi   Jeu 25 Mai - 8:07

http://www.freeblognetwork.com/kosovo/648/

1/29/2006 - Untitled Comment
Posted by Anonymous
Ti Bajram Kosumi
Na ke premtue se ne qershor te vitit2006 kosova ka mu pavaresue?
nese na genjen ta dine se ke me pague shume shtrejte?
Link Permanent
1/29/2006 - Untitled Comment
Posted by Anonymous
tqifsha ngoje e ozoti kryminister, po kush hamamin je me da vade oj lope. lopa e thiut lopa.
Link Permanent

1/30/2006 - Untitled Comment
Posted by Anonymous
O BAJRAM O BAJRAM GUXHUMI
SA PO SHOH UNE TY TE KA MAR GJUMI.!!!!!!!!!
.
Link Permanent

1/30/2006 - Untitled Comment
Posted by Anonymous
PER SE RI I PA FAT NJE JET E TER NE KERKIM TE NJE LIDERI SA GJET PJETRIN PO PJETRI E LA TASH KUJT DO TI PIKET VEQ KAT THAçI MOS U LARIT SE MET NXAN ATY TA BAJN AT PUN O LESH O MUT.....!!!!!!!!!
Link Permanent

1/31/2006 - Untitled Comment
Posted by Anonymous
Kosumit ja hangshi Guxhen e Karit .
Link Permanent

2/10/2006 - Untitled Comment
Posted by Anonymous
a e banet shurre dhe tani ka mu ba deti dhe tane bota ka me lundrue neper shurren e juaje!
e knaqet kosoven,ai dite per dite po ua cotojn e ju folni fjale te odave se po na tutni!ishalla e bashkoni mitrovicen,por po frikohem mos mitrovica po bahet milloshevo,bashke me tane kosoven?Siq po shihet po ka marsi,nese vazhdojn negocjatat,dhe ne negocjaten e dyte e bafshim me shendet roberin qe na pruren te uçkes,sidomos komandantat neper tane kosoven qe ipshin urdhera qe ushtaret te dezertojn,ti hudhin armet dhe te shkojn neper shtepija!
Eu o popull i dashure po shume vuajte,shume keve i forte,zoti i shpetofte shqiptaret qe e dojne KOSOVEN,e ata qe punuan me tradheti o mos ja leni zotit por organizoni atentate vritni tradhetaret tinza,me arme qe nuk u nihet zani me thika apo edhe ma lehet hudhjani shishen e benzines me haze ne dritare apo bombat ne dritare dhe vritnjau edhe femit se nje dite edhe ate derruca u rriten dhe ua marrin zanatin e qenve!Me serb nuk paskemi pune por mes vedi,tjeter rruge nuk na ka mbetur!pasi ti mundim tradhetaret nese dojne lufte serbet ma lehte do ta fitojna.
Link PermanentCilet jane ata qe ne Rambuje e nenshkruan roberin e Kosoves?1):Blerim Shalaedhe para luftes ishte ne negociata,2)Veton Surroi,slogan dhe komunist i rryer3),Fehmi Agani,e formoi uçken dhe u largua nga ajo4)Hashim Thaqii cili deshironte me dhune te behet ne Skenderaje kryetar i LDK es,5)Ibrahim Rugova,ish bire i nje partizanit dhe demagog e pijanec6),Idriz Ajeti,akademik nga biligradi7),Rexhep Qosja,demagog dhe karierist dhe frigacak,8)Jakup Krasniqi, tani i sheh gabimet,por nuk eshte e vertete9)Xhavit Haliti,kantrabandiste i armeve qe u pasurue me to nga populli,ku keni pare ore shqipe qe me luftue per liri e me ble arme?11)Bujar Bukoshi,ish drejtor ne kliniken interne ne prizren dhe bane bisnes me paret e emigranteve,12)Mark Krasniqi,delegat ne mbledhjen e prizrenit dhe e nenshkroi qe kosova te mbesi pjese e serbise dhe tani po ku klysh shkon ne rambuje dhe u qet pluhur me nenshkrue qe prape kosova te mbesi nere serbi,13)Hidajet Hyseni,ky qe mi vodhi meritat e mija me shoket e vete dhe ky mundi mu inkuadrue ne pune gjate regjimit te jugosllavise e une jo dhe nuk me burgosen,pa ua dhene besen qe nuk kam me punue kundra roberise se shqiptareve dhe per kete nuk me burgosen,sepse po te me burgosin,do te rritem ndere popull si i burgosur politike,15Bajram Kosumi qe na premtoi me rrenat e tija se kosova ka mu pavaresue ne qerdhor te vitit2006 dhe u largue si bukla me la mut me shurre16Mehmet Hajrizi ,Ram Buja hero i rrencave,17Azem Syla,Edita Tahiraqka gruaja e Rugoves dhe qe te tane bre nanen zoti ketyre krijuan parti politike,dhe tani pa prezencen e serbise po e shtypin popullin.

Last edited by Perparimi on Sat 2 Sep 2006 - 9:14; edited 1 time in total
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bajram Kosumi Gogjumi,rrenci e tani rrenci e zevendesoi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: