AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Senatoret Ron Johnson eChris Myrphi Vuqiq ta zgj.P.neBallkan

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15037
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Senatoret Ron Johnson eChris Myrphi Vuqiq ta zgj.P.neBallkan   Lun 17 Juil - 16:56

[size=32]Befasojnė senatorėt amerikanė: Ballkani s’ka zgjidhje pa Vuēiqin[/size]
Autori: Lajmi.netLajmeRajoni18:51, 17 July 2017Presidenti serb, Aleksandar Vuēiq ėshtė duke qėndruar pėr njė vizitė zyrtare nė Amerikė, ku sot ka zhvilluar takime me disa senatorė.Ron Johnson dhe Chris Murphy i kanė dhėnė pėrkrahje presidentit serb, duke thėnė se asnjė ēėshtje nė Ballkan nuk zgjidhet pa Beogradin, transmeton lajmi.net
“Ēėshtjet nė Ballkan nuk zgjidhen pa Beogradin, presidenti Vuēiq mund tė jetė lideri”, thanė ata.
Dy senatorėt gjithashtu theksuan si shumė tė nevojshėm bashkėpunimin nėdrmjet Amerikės dhe Serbisė, nė mėnyrė qė edhe shteti serb tė anėtarėsohet nė Bashkimin Evropian.
Vuēiq ditė mė parė deklaroi se nė Amerikė, do ta hap edhe temėn e Kosovės, dhe tė gjendjes nė Ballkan. /Lajmi.net/
http://lajmi.net/befasojne-senatoret-amerikane-ballkani-ska-zgjidhje-pa-vuciqin/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Senatoret Ron Johnson eChris Myrphi Vuqiq ta zgj.P.neBallkan
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: