AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ricky Ibrahimi Shan

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ricky Ibrahimi Shan   Lun 17 Juil - 17:47Kuçi Kuçi Haxhi https://www.youtube.com/watch?v=7R8jTyVRN7c


Haxhi Kuqi Dialog me Aziz Morinen

YOUTUBE.COMJ’aime
 · Répondre · Supprimer l’aperçu · 16 juillet, 03:59
Manage

Kuçi Kuçi Haxhi Ricky Ibrahimi,vetem je leter nga Gafurr Adili,se çka me ka shkrueper vellauntend Avdi Ibrahimin,te tjerat i qesi nese ju kerkoni mi postue;De : gafurr adili (gafurrxxxxxxxxx.com
Envoyé : sam. 03/10/09 19:26 
À : HAXHI KUCI (perxxxxxxxx.fr) 

Shume i nderuari Haxhi !

Uroj qe ju dhe e gjithe familja juaj, kudo qe ate e keni, te jeni mire.
E lexova letren tuaj dhe ne pergjigje te saj po iu shkruaj si me poshte vijon:

1. Avdi Brahimin e kam takuar 2-3 here dhe keto 2-3 takime me mjaftuan qe ta njifja se ishte i tille sic e pershkruani edhe ju, por per Avdiun me shume me ka folur edhe Bashkim Hoxha nga Prizreni, i cili e njifte shume mire Avdiun.
2. Per sa i perket pershkrimit tuaj mbi ndodhite brenda UCK-se iu besoj per te gjitha, sepse kam njohuri te shumta,
por ketu nuk eshte as vendi dhe as mundesi per te biseduar per te gjitha.

Me pershendetje vellazerore e atdhetare shqiptare,
Gafurr ADILI.
Tirane, 03 tetor 2009.

Kuçi Kuçi Haxhi Pse Avdiu pas kesaj letresi ka shkue Gafurrit ne Tirone bashk me Aziz mutin Morinen nga Prizreni,e KoqiDanon siq e cek vete vellau yt dhe ju ka kercnue Gafurrit,dhe Gafurri i ka kerkue kinsefalje ?

J’aime
 · Répondre · 16 juillet, 04:05
Manage


Votre réponse...
Ricky Ibrahimi Kuçi Kuçi Haxhi je vetem nje Mut i pavler .nje Qenef .nje spiun Serb .

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 16 juillet, 10:06
Supprimer


2 réponses


Riza Sinani o Kuci ,nuk te kuptoj ..pse kerkon te ulesh nderin e Uck-se ?

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 16 juillet, 10:43
Supprimer

Ricky Ibrahimi E urren UQKen ky bastard Serb nuk guxon me shku. Ne Kosov fshihet neper birucat e Frances ky pleh

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 16 juillet, 10:45
Supprimer


3 réponses


Riza Sinani a a prandaj flet keshtu serbes se eshte larg Kosoves ??brovo o kuci..te marrte me vete tradhetia e atdheut

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 16 juillet, 10:48
Supprimer

Gonxhe Voja O zot pastroja shpirtin ketij populli te Shqiperise e Kosoves ,kaq keq po shkojen me njeri tjeteri , !Kur flasim keshtu bota na ndiggjon dhe fjalet tona ne tefter i shenone e ne Europe kurr nuk na con ,se sherrxhiun askush nuk e done .! Do na thone rrini aty se mire jeni se te keqen e keni ne mes vedi !

J’aime
 · Répondre · 
3
 · 16 juillet, 10:54 · Modifié


Ricky Ibrahimi A te kujtohet or Haxhi Derri ne Suharek kur ta hoqa shtagen nga dora ti ishe duke e rrafur Nenen tande me shtag sa qe mujshe i mshoje dhe te thash Zoti te vrafte o Haxhi Zeza se nuk rrafet Nena o i poshter

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 16 juillet, 11:48
Supprimer


Kuçi Kuçi Haxhi Ricky Ibrahimi,ti as qe je kan ne shtepine time,kurse Vellau yt po Avdi Ibrahim njeri i OZNES.Hangre mute me vagone,.Nuk kam pas kohe me prek nanen time ,po kqyr se ju jeni ata qe e keni trenue nanen e juaj,si dhe vellaun e juaj te madhin,dhendrrin e kumares Shyqeri Gashit.Nuk deshta me thene,por qe de ti me detyrove me ta thene te verteten.Avdiu po ka qen ne shtepine time dite e nate,edhe une kam qen ne shtepine e juaj dite e nate.Avdiu le te shkruan,ti kqyri punt e tua,se as qe me njeh.Une nuk kam pas kohe me ndejt ne shtepi,se kam punue me nxjerr kashoren e bukes per me majt familjen e ju keni marr pare kesh,e dini ju nga kush.Agjencioni "Shpetimi"kaqen ne lokalin e Avdiut,,e Avdiu ja ka ba kontabilitetin .Dajt e nuses se djalit te migjes tim.Ky ma pat prue vellaun tend ne shtepine time,Avdi Ibrahimin.Per derra e shpiuna tane suhareka e dijne per juve e dijne edhe miqt e juaj pallkaviqt se kush mutin jeni.Le te shkojn tane lexuesit e le te bajn pyetje per mua dhe per familjen e juaj e shofin se per kan folin fjale te pisafta?Ju familja e juaj e keni mizen mbas veshit,edhe hija e juaja ju frogon.A deshiron me tiqite mesazhet e Ruzhdi Saramatit çka me ka shkrue per vellaun tend Avdi Ibrahimin?Edhe tjerat nese ke deshire.

J’aime
 · Répondre · Hier, à 00:58
Manage


Ricky Ibrahimi Po qen tregoje te verteten ta kam kap shtagen prej Dores o Haxhi Muti

J’aime
 · Répondre · 18 h
Supprimer


Ricky Ibrahimi Gruen edhe Qiken ta qifsha o Sipun i Serbis

J’aime
 · Répondre · 18 h
Supprimer


Kuçi Kuçi Haxhi Ricky Ibrahimi Mos e harrokete shamje o qeni i serbise.Ke me qie nanen tende ne vorr mbaje mend.

J’aime
 · Répondre · 

https://www.facebook.com/groups/522525551176705/permalink/1342820159147236/?comment_id=1348674281895157&notif_t=group_comment_follow&notif_id=1500194610360691
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ricky Ibrahimi Shan
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: