AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Adem Demaēi, Ramiz Lladrovci dhe Elmi Zeka ma vratė vėllain

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Adem Demaēi, Ramiz Lladrovci dhe Elmi Zeka ma vratė vėllain   Sam 22 Juil - 17:35

[size=36]Ekskluzive/Bashkim Dakaj: Ti Adem Demaēi, Ramiz Lladrovci dhe Elmi Zeka ma vratė vėllain, Prokuroria duhet ti hetojė[/size]

 

Letra 2 e hapur, Adem Demaēit, Ramiz Lladrovcit dhe Elmi Zekės nga unė Bashkim Dakaj vėllai i Mirush Dakajt, Komandant ‘Korbit’.
Me 11 shtator tė kėtij viti po bėhen 19 vite qė ju tretė ma vratė nė pabesi vėllain, Komandant Korbin dhe plagosjen e Nuradin Dakajt e Arben Malokut.
Me anė tė kėsaj letre publike, unė Bashkim Dakaj po ju pyes pėr ēfarė qėllimi mė keni thėnė ju qė tė tretė se e kemi vra, se ka qenė nė anėn e FARK-ut.
Ta marrim se ka qenė nė anėn e FARK-ut, por prapė ka qenė i vendosur tė luftoj kundėr shkive. Edhe i vetėm tė kishte qenė, Komandant Korbi, prapė do tė ishte mė i suksesshėm, kundėr shkive sa tė gjithė tė vetėquatjurit komandantėt e juaj.
Me anė tė kėsaj letre unė po ju them publikisht se Komandant Korbi ėshtė vrarė nga Tafil e Afrim Ibishi nė uniformėn e sheit me tri germat e arta tė UĒK-sė. Me anė tė kėsaj letre publike pata dėshirė qė ti thėrras tė gjithė ata prokurorė, gjyqtarė, avokat qė nuk kanė frikė nga pėrfituesit siē ėshtė Ramiz Lladrovci tė mė lajmėrohen nė faqen time nė fb, Bashkim Dakaj.
Kjo pasi unė kam vendosur ta padisė nė gjyq Ramiz Lladrovcin pėr krime lufte, pėr pėrfitimet e tij nga Mėrgata shqiptare, qė kemi qenė tė gatshėm nė ēdo moment TA NDIHMOJMĖ luftėn e UĒK-sė sa herė kanė bėrė thirrje kėta profiter tė Luftės e nė veēantiė vet Ramiz Lladrovci qė e kam njoftė personalisht, edhe kam fakte tė sigurta.
Me anė tė kėsaj letre, dua ta pėrshendes Naim Malokun qė ishte i vetmi ushtarak, i cili ka pasur guximin ta thotė tė vėrtetėn pėr vrasjen e Komandant Korbit, ku thotė me keqardhje se pėr ēfarė qėllimi kriminal vritet Komandant Korbi nga kriminelėt Tafil e Afrim Ibishi, qė shtabi Suprem i UĒK-sė nė vend se ti dėnonte kėta ata i dėrgoi nė Zonėn e Dukagjinit, dhe mė vonė edhe i veshėn nė uniformėn e TMK-sė.
Nė fund i bėj thirrje tė gjithė atyre qė kanė qenė me zemėr nė uniformėn e UĒK-sė, jo pėr qėllime pėrfitimi si Ramiz Lladrovci, por nė ēdo moment kundėr shkaut qė tė bėhen dėshmitar ta pastrojmė UĒK-nė nga kėta pėrfitues, qė sot po numėrojnė miliona euro, e ju qė jeni hy pa qėllim pasurimi, s’po keni bukė me e ngi barkun. Mos ua kini frikėn se ka fillu dielli ta largoj mjegullėn, qė e ka pas mbuluar kėtė Kosovė, qė nga pėrfundimi i luftės.
Me respekt nga unė Bashkim Dakaj
SHQIPTARI.EU
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Adem Demaēi, Ramiz Lladrovci dhe Elmi Zeka ma vratė vėllain   Sam 22 Juil - 17:35

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Adem Demaēi, Ramiz Lladrovci dhe Elmi Zeka ma vratė vėllain
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: