AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Shqiptaret 30% ilir,e 20% gjak sllavi,pse?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Shqiptaret 30% ilir,e 20% gjak sllavi,pse?   Dim 23 Juil - 2:20boshnjakët dhe kroatët dhe malazezët me përqindje më të lartë të ADN,;Boshnjaket 40% ilir,kroatet 35 % iliret e humbën gjuhën ilire dhe e adaptuan gjuhën slave.
sllavet erdhen dhe u perzien me shqiptaret.ne gjakun tone kemi 20 % ADN sllave. Po na doli Milloshevici kushuri. Por shqiptar mos u deshperoni,kjo eshte normale, ne mesjet ka pasur dyndje,ku kishte edhe martesa me femrat tona do me dhune siq dihet 47000femra tona na i dhunuan serbet,na pelqeu sna perlequ kjo eshte fakt i gjalle.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Shqiptaret 30% ilir,e 20% gjak sllavi,pse?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: