AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Komunistat shqiptar rreja e serbit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Komunistat shqiptar rreja e serbit   Lun 31 Juil - 8:51

Xhavit Gasa Te nderuar miq bashkebisedues!
Ju lavdroni dhe shani politikanet viktima e te cliti jemi te gjithe!
Pse duhet te ofendojme dhe shajme njeri tjetrin?

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 2 h
Supprimer


Mirvjena Deliu XHAVIT GASA DUAL TA TREGOJ NJE HISTORI QE KA NDODHUR TANI SHPEJT ME KOMUNISTAT QE THONE SHQIPETARET E BADHKUAR

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 2 h
Supprimer


Mirvjena Deliu NJE SHQIPTAR ME EMRIN FATMIR NGA TIRANA KA ARDHUR NE MICHIGAN I PARAQITUR QE AKOMA KA KOMUNISTA NE SHQIPERI DHE MERRET GJAK PRA KA AKOMA VRASJE PER GJAK. SHQIPTARI SHKRETE E NDIHMOI E COI NE ZYRE DHE PO U MUNDONTE TI GJENTE PUNE. KY ZAGARI ISHTE ENVERI...Voir plus

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 2 h
Supprimer


Mirvjena Deliu KESHTU PRA JANE KULIMA HAJDUTA KRIMINELE TA MARRIN LEKUN NGA XHEPI PA MENDUAR QE AI SHQIPTARI SHKRETE PUNON GJITHE DITEN DERDH DJERSE ME MBAJT FAMILJEN DHE NGA ANA TJETER ESHTE ATDHETAR KA QEF ME NDIHMU. POPULLIN KETO NJEREZ E KAN NE GJAK MASHTRIMIN IN...Voir plus

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 2 h
Supprimer


Riza Sinani hahah, nuk e zenè gjumi mè Mirvjenèn ,,i ka hyrè frika nga komunistèt . Atèhere pse i ngacmoni '

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 1 h
Supprimer


Riza Sinani oj Mirvjena e shikon Marinèn sa e bukur èshtè ?? Nuk ka komunist qè tè mos jetè i bukur .

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Komunistat shqiptar rreja e serbit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: