AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Arianit Kurti

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Arianit Kurti   Lun 31 Juil - 15:32

Kuçi Kuçi Haxhi Ramiz Behluli jam ne dispozicion me tregue para çdo kujt edhe para zotit qe vete me ka tregue per rastin e Nuhi Berishes,dhe per masakren e rahovecit qe e ka pergadite Adem Demaqi.Kinse ka nxjerr hak per Fadil Vokrrin,qe Rahovecalit e kishin pas rreh ne nje loj ne rahovec.Dhe Demaqi besen ua kish dhane se heredokurdo pa e nxjerr kete hak nuk e la.Ky dilingji din me ta marr jeten dhe te nesermen te qet ne sharki,te ngrite larte kinse ke luftue me mijera serb.Ku e diti ky qen se Besim Ndrecaj e ka vra nje polic ne vendin e punes ne shiroke?Erdhi te une mu lute qe ta gjejm Besim Ndrecen per me shpetue prej serbeve.E kemi kerkue,,por nuk kemi mujt me gjete,e jemi kethye ne suhareke,Pas disa minutave ka e morri lajmin se Besimin e kan vra prej helikopterit dhe duke me thane se kan lan me pordhe.Kush ja ipke keto lajme te zeza?Tani ka shkrue per Besimin kinse e kan ndjek disa tanksa,e disa helikoptera,e dhjete mij ushtar e polic serb.Pse po genjen qeni.

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 2 min
Gérer

Ramiz Behluli O Mos um treno edhe më shumë o Kuçi Kuçi Haxhi se me ja nisë me shkrue veq me plasë ,kujt me i tregu bre ,o kukuuuuu!

J’aime
 · Répondre · 
1
 · À l’instantVotre réponse...
Arjanit Kurti Ke qellu ne shenje vella.Sikur ta shtoje dhe pak perqindjen nuk do beje asnje gabim.

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 1 min
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Arianit Kurti   Ven 4 Aoû - 15:37

Riza Sinani haha..oj Mirvjena,nga komunistet mos kij frike..friken kije nga te tute..se ato e dredhin..komunistet nuk e dredhin...Riza Sinani haha..oj Mirvjena,nga komunistet mos kij frike..friken kije nga te tute..se ato e dredhin..komunistet nuk e dredhin..Maksim Jaho Ne nuk jemi shitur asgjëkundi, se nazizmi dhe fashizmi vdiqën në vitin 1945, por ne xhelati Enver na dhuroi bunkere që të mbroheshim nga armiku imagjinar
........................................................................................
Shtetet e Bashkuara dhe anglezët, në të vërtetë vendosën të mbështesnin komunistët, edhe pse ata e kuptuan se udhëheqësi i Partisë Komuniste Enver Hoxha adhuronte Josif Stalinin dhe se komunistët do të merrnin pushtetin në vend pasi të iknin gjermanët.

Kush e humbi Kinën?”“Kush e humbi Shqipërinë.--
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Arianit Kurti
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: