AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Iush ja misitnoj Edi Shukriun Ukshin Hotit?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Iush ja misitnoj Edi Shukriun Ukshin Hotit?   Dim 6 Aoû - 3:35

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/2009941155903795?comment_id=2010610235836887&notif_t=like&notif_id=1502011726258108

Kuçi Kuçi Haxhi
Hier, à 01:17 · 

[size=30]Edi Shukriun, ja bani per grua Ukshin Hotit,Mahmut Bakalli.La ni qik me te e u ndan.Pse Bakalli u ba misit ?Hajde kush ja qellon?[/size]

2Xhelal Selmani Toplana et Ismet Krasniqi
Commentaires

Agim Myrteza I ke te thella mendimet po ky Reshati ca ka me ty.

J’aime
 · Répondre · Hier, à 01:24
Supprimer

Kuçi Kuçi Haxhi Agim Myrteza,vete çka ka me mua,udbashat e kan per detyre me ua ule veprimtarin atdhetare atdhetareve..Mjaft u mundue me shkollen e serbise te me ule por si shkoj mbare.Reshati u mundue edhe faktet e mija te mi perdhosi,edhe deshmitaret ti frogoj,por ...Voir plus

J’aime
 · Répondre · Hier, à 01:39
Gérer

Kuçi Kuçi Haxhi Agim Myrteza;Lexo biseden time me Hazer Susurin komplet e ke ketu ne faqen e forumit tim;http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t4985-hazer-susuri...
hazer susuri - Hazer Susuri ja demanton shpifjet e Reshat Badallajt
hazer susuri


[ltr]Hazer R. Susuri Vous…
[size=11]DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM


Ismet Krasniqi Me sa e di un , Mamuti e kishte qe ta kthej per vete Ukshinin !
J’aime
 · Répondre · 

Kuçi Kuçi Haxhi Ismet Krasniqi,po Uken e kan pas veq prej vetes si Mahhmuti,ashtu dhe Fadil Koxha,qe ka masakrue shqiptar,dhe Demaq qeni e shpalli hero dhe uçk e vorrosi qenin me nderime ma te medhaja.Qe na thojke birja e minit ka me na u ba 300 grosh.Bile edhe me shkije jan kan pas miqasue kogja si mire.Mahmuti ne helikopter lunte shah mbi barkun e Sh G,dhe mate kur ja bante kundershtarit ja futke leprin.

Nesret Krasniqi Po uka me mamutin kanpas miqesi te hershem djali agjes ukshinit ekapas per grue motren e mamutit
 · Hier, à 09:43
Supprimer

Kuçi Kuçi Haxhi Nesret Krasniqi,po me intereson kush i bani bagjanaka Uken me Ali Lajqin?Mesiguri Mahmuti!Pis qeveritar shqiptar.Ali Lajqi Fiqirijen(fiqen) ,Kurse Uka e ka pas Sevdije Zeqiri.Shqiptaret nuk kqyrin me ja kqyr brendin e shpirtit kerkujt,pos ja kqyrin ç...Voir plus
ibrahim kelmendi per ukshin hotin - Ibrahim Kelmendi per Ukshin Hotin
ibrahim kelmendi per ukshin hotin Ibrahim…
DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM
 · Répondre · Supprimer l’aperçu · Hier, à 11:07
Gérer

Nesret Krasniqi Te pasken thon qe sbesojm miqesi qekan pas feim hoti ekapas per grue azeminen motren e mamutit

Nesret Krasniqi Nuk shoh diqka te keqe per miqesi ata moti jsn martu
Supprimer

Kuçi Kuçi Haxhi Nesret Krasniqi ,shqiptaret te vertetes kurr nuk i kan besue se jan vete te pa bese.Per keto gjana kurr nuk jan ka shofin drite.Veq uka e ka shfrytezue feimin per interesa te Mahmutit......Krejt mi ka tregue profesori i nderuar Bajram Kurti.I ndjeri ka qen antar i familjes sime.Me vjen keq qe ka lindur ne mesin e shqiptareve.Me pas qen lindur ne mesin e cilit do popull e kishin shpallur profet.As dhe nje rruge ne kosove nuk ja kan ripertri emrin e Bajram Kuritit.Vetem sa gjaqe i ka pajtue,vete e me mua.Pa buke ,apo me pakes buke,qaj kafe e ndonje gote me uje.Zoti ishalla ja nxjerr hakun kush e helmoi.....Edhe diagnozen mjeket ja kan dhene si u kan rekomandue tradhetaret.Here kancer e here krize kardiake,sipas Avdi Ibrahimit.

Nesret Krasniqi Nepaq fjalen per prof bajram kurti ne prizrenvqe okon prof ekom njoft po sdi pikait okno de kom harru aj kah pajtu gjaqe bile meni van jekon bashk une baba dhe ni shok i babes tim per pajtim ky ka ardh veq mu boh mir thojke se baba im ipat nreq
Supprimer

Kuçi Kuçi Haxhi Nesret Krasniqi Bajram Kurti ka lind ne Smolice ne komunen e Gjakoves,ka punue ne suhareke me se shumti,e ne fund e kan debue,ka jetue prej rroges se gruas dhe kush e ka ndihmue.Banesen e ka pas ne te hyre ne prizren.Prej vitit 1994 e kendej ne dy kemi qen shok dhe antar te familjes son te pa ndare.Sa u vyti Bajram Kurti e shfrytezuan si magarin per me bajt dru,dhe ne fund keta qej e helmuan,se ju friguan mos ua qet tradhetine qe na beren.E helmuan qe mos tua qet te zezat e ketyre dilingjive se populli i kishte besue,dhe ishin ngrite ne ndonje kryengritje.Ma teper ka fjete keto vite ne shtepine time se sa ne prizren.Njeri ma te paq nuk besoj qe ka ne toke.Nuk ta ka hanger buken me tradheti,si Avdi Ibrahimi.Mik i Kurshes se juaj,dhenderr me duket e ka nga Hotjanet,njefare Bajram Hotin.Para ca viteve ja thash troq shpiunllakun e Avdi Ibrahimit,ne privat ky qen me shajti na nanen,i shkrova o qen ti e ke mik Avdiun,por ma shume se une nuk e adhurone,se po shkruaj me qellim me dite kush eshte kundra Avdiut,ma bani a me fale ti je atdhetar prej sodit.Kqyr se çfare qeni Bajram Hoti!!!!.Keta tradhetar,qysh perpara kan dite kujt me ja dhane motren per grua,siq ja ka ba edhe Mahmut pisi qe ja ka dhane motren Jaseminen Fehimit.Ky Fehim ka punue ne zvicerr ,pastaj ka qen penzionist. Fehmiun e caktoi Ukshini te shkoj ne Tiran ne vitin1989 kinse e kerkon milicija ktu ne Krushe, ai ishte I ri atehet dhe pensionist I Zvicrres 
.Pse Ukshini ja dha nje arsimtarit te gjakoves motren,Resmije?Ramadan Rugoves,arsimtar i gjeografise???çka i lidhi bagjanakllaku i Ail Lajqit me Ukshin Hotin???As Ali Lajqi nuk po del i paq fare.Masakrat e krushes i ka perpilue dikush me lista se cilin me familje me masakrue?Se te huajt nuk ju kan njohur juve krushjanet. kisha Serbe e din se ku eshte .....
nje serb nga rahoveci nuk me tregon,here ashtu here keshtu qata qe kan fole me Erleten.I kan tregue edhe Erletes,dhe ne nje emision ndryshoj fjalet ndryshe krejte,dikush e mesonte,qe ti ndryshon fjalet.E din mire edhe Myrvetja dhe Skender Hoti.Pse e vrajten Skenderin kinse per qe jan rreh djamt.Ani kush e vrau zhurjani.Po se zhurjanet dijne me qite allti kur eshte nevoja e tradhetise,qe mos mu zbulue tradhetia zingjirore...E dijn keta te RTK ,qe eshte gjall por ashtu qesin lot krokodili ne TV......Dhe populli si magart ,pallin kinse e njohin.Bakalli qata shkije qe i ka rreh,ky shkonte e bante muhabet e pinte.Vetem une e di se çka duhet me ba me kete popull majmunat.Ka te mire shqiptar,por ne gishta numrohen.Krushja po te me ndegjon mua Hotjanet i kisha que ne deti te pa fund.Krushja eshte buka e kosoves.Por pa Hotjan.
 · Répondre · 13 min
Gérer

Nesret Krasniqi O kuqi sun po shprena se pomunona meni fjal meti permledh po dhasht zoti shendet e ishalla shihemi e tani kishim boh muhabrt
 · 6 min
Supprimer

Kuçi Kuçi Haxhi Nesret Krasniqi Ju falimenderit,prej juve.Gjere sa ka ne toke njerez si ju Krasniqt e Krushes,ka me na mbajte toka.Zoti ju bekofte.
[/ltr][/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Iush ja misitnoj Edi Shukriun Ukshin Hotit?   Dim 8 Juil - 19:33

Ukshin Hoti i divorcuar nga dy Gra .. bagjanak Uka me Ali Lajqin,Aliu per grua Fiqirijen(fiqen) ,Kurse Uka e ka pas Sevdije Zeqirin,dhe linden nje djalosh kikirosh.Andin Hotin.Kurse me Edi Shukriun
lindi nje vajze,Erleten.Me Mamutin kan pas miqesi te hershem djali agjes Ukshinit e ka pas per grue motren e Mamutit. Pra Feim Hoti e ka pas per grue Azeminen motren e Mamutit.Ukshini ne kohen e titos u shkollue ne amerike.Ishte minister i puneve te mbrendeshme te kosoves.Ishte profesor ne UP.Po te kishte qen sadopakes kundra jugosllavise as qe e kish pare punen,dhe buken e titos.Kush e nxiti te ndahet nga keto gra???
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Iush ja misitnoj Edi Shukriun Ukshin Hotit?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: