AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Milaim Zeka,Parim O.e Vehbi Kajtazi me serb,hajde rrena

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Milaim Zeka,Parim O.e Vehbi Kajtazi me serb,hajde rrena   Ven 8 Sep - 16:39

Milaim Zeka
8 h · 

Sherbimi sekret serb ne Kosove vepron permes Portalit Insajder
Dy agjentet serb ne Kosove, Parim Olluri, dhe Vehbi Kajtazi, jane duke zhvilluar veprimtarine e tyre ne Kosove, permes planeve dhe direktivave te BI A-se serbe ne Kosove.
Keta agjente te Sherbimit Sekret Serb, sipas burimeve nderkombetare, kane marre direktiva nga Beogradi, qe te denigrojne e poshtrojne figura kombetare, duke filluar nga Adem Jashari etj. Keta jane abuzuesit, dhe perdhunuesit me te medhenje te fjales se lire.
Keta jane shantazhues te bizneseve, raketasha, deri te mohues te femijeve te tyre me dashnore.
Parim Olluri, me pseudonimin "Xixillonja" ne sherbimin sekret serb, po baglon ne te gjitha anet, duke hapur te paverteta rreth figurave politike dhe kombetare te vendit.
Une, si deputet i Kuvendit te Kosoves, e ftoje ne debat publik, ne cilin medium ka qef, per me i argumentu para publikut, qe ky eshte vetem nje shole, mbi te cilen dhine vetem Beogradi!!!
Valon Qorri Milaim Zeka 
Me mduket xixellonja ka qen edhe valdet nika

Besim Hysenaj Baci Milaim une vetem nje pyetje kom per tye!

Nese dikush sulmon parim olluri nga mendimi se qenka agent serb a je ne gjendje mi mbrojt kto pohime me fakte para gjykates apo prokuroris?...Voir plus
Gére


Feh MI Milaimi ka fol publikisht, te apostrofuarit nese nuk eshte siq po thot Milaimi kan te drejte me e akuzu per shpifje.
Gérer

Besim Hysenaj Sigurisht mirpo mbetet tek akuzuesi mi qiten faktet nese milaim zeka paska fakte qe ky esht agjent serb dhe nuk lajmron ne prokurori dhe si dergon faktet at'her ai nuk e mbron interesin kosovar dhe thyen ligjin.
Gérer

Feh MI Nuk eshte detyre e Milaimit ne kete faze me nxjerr fakte, ai po i thot Parimit ku po don me u ballafaqu, tash topi eshte te Parimi dhe Vehbiu.
Gérer

Besim Hysenaj Feh MI esht obligim i akuzuesit mi tregu faktet
Gérer

Feh MI Besim Hysenaj, Milaimi po lyp duel, debat televiziv me ata, nese ata ndihen te fyer le ta akuzojn Milaimin. Nese i therret gjykata, atehere po Milaimi duhet me e argumentu ate qe e ka thene.
Gérer

Milaim Zeka Besim Hysenaj pse çfare gjyqi te denon pse je agjent i BIA-as. Une i kam kerku debat publik
Gérer

Bujar Lahu Sikur te ishin vetëm keta te dyte , ka shumë te tillë , edhe ne grupin Koha .
Gérer

Besnik A Shabani Milaim Zeka kta si kan fol per Adem Jasharin u dasht mej pushkatu. Mir e kishe pas qe i akuzojshe kto mbeturina!
Gérer

Dedi Tunaj Besimin e denon gjdo gjygj vendor edhe nderkombetar sepse edhe pjese e popullit......kurse juve nuk ju denon as nje gjygj ...as vendor e as nderkombetar sepse jeni bere vegel e tyre qe 18 vite....e mshoj baca Milaim mshoj...
Gérer

Lenci Mana Milaimi po i kerkon debat publik pra esht ne gjendje tja faktoj ..kshuqe pyetja duket e tepert. Sa e njof un Milaimin asnjehere nuk flet pa fakte.Respekte Milaim Zeka duhet te kishim shume si ju ne Shqiperi e Kosove.
Gérer

Nehat Salihu Po tw kohes ditore,te bota sot etj etj
Gérer

Adem Palushi Shpihuni sban ne gjygj me qit veq Hu Gardhi mja thy Brit....
Gérer

Fidan Saini Besim Hysenaj ky eshte komenti i jot i fundit ne kete status.
Se ky "demokrati" i 'Stakholmit' i bllokon ata qe mendojnë ndryshe prej tij
Gérer

Gezim Imeri Milaim Zeka Jo ketu te na nuk te denon Gjyq hiq ,se ska Gjyqe, sipas asaj qe po thu Ti keta dy Tipat ishin denu per Spiunazh edhe bashkepunim me nje Sherbim Sekret armiqesor te huajin.Ty po te dhemb se kta po iu zbulojne Afera Shokeve te tu Deputet
Gérer

Xhevda Hyseni Besim Hysenaj mos fol ma se ja kr palu 😂😂
Gérer

Epirot Latifi Milaim Zeka runu ju prej BI nqeveri qe i keni edhe qe ashiqare e dini qe jon BI mos u merrni me shqiptar e supozime e propaganga.
Gérer

Leti Bani Zotri Milaimi perdor qfardo menyre qfardo fjale banale me terheq vemendjen e qytetarit te varfer te pashkolle. Nese pak analizoni interesi primar i Milaimit jane financat dhe mbrojtja e rrethit te ngushte qe kane qene te korruptuar dhe vazhdojne te jene.
Gérer

Al ßert Milaim e hongsh vehten ne Pallë, se me hanger dikon tjeter e helmon!
Gérer

Xhemail Mehanja O milaim ti nuk po lejshe njeri pa i ngjit fjal po rri se ti me kan i miri kishe nejt me zanatin tend e me fjal banale e si kishe hi politikes hiq po truse bothen e mos baglo
Gérer

Kuçi Kuçi Haxhi Milaim Zeka pse me pate bllokue?Qe te zuna duke rrejte shishem.Po ku po bazohesh se keta dy jane duke punue ne sherbim te serbise?Rrenat e tue dhe te Avdi Ibrahimit e Reshat qen Badallaj qe edhe ndaj meje shpifni kinse e kam shetit Arkanin neper vijat e frontit te uçk es.Ata qe jan shetit me Arkanin i ke ne qeveri komplet ...Kerkkkk kote po mundoheni te mi leni kembet e arushes o argatet e dreqit.(Serbit).Mire Rugova pate thene se jeni dore e serbise dhe vertete jeni edhe sot bre te nenqim.A te pata ba pyetje o Milaim zeza a e ke filmue Avdi Ibrahimin midis AKSH me maska e ky qen midis tyre ne inqizimin tend prej nje sekondit.?A me the nuk e njoh Avdi Ibrahim qenin e serbise?Pastaj a ma bane çka me rekomandon stafi une e kryej punen time.Tjeter foto ,serbet qe i kishin zan civilet me duart perjete,A te bana pyetje kush i ka fotografue?A ma bane vete i kishe fotografue pastaj jo une po nje ushtar i uçk es ne syt e policise serbe.Pastaj kundershtove dhe me bllokove pse ta terhoqa verejtjen qe po genjen.Edhe me Hamdi Ndrecaj,je mundue me shti ne kurthe me ja lane sherrin per rastin e skenarit te kumanoves.Po ju hec tradhetia,qinja nanen popullit.Ska faj populli sa lyp qi nanen amerika kurve qe ju perkrah se ju vyni mutave.
Gérer

Kuçi Kuçi Haxhi Kqyre Avdi qeni si manipulon me te vdekur o Milaim Zeka?E ka hek me maske njeriun e gjall dhe ka falcifikue me heroin nga sllapuzhani.A nuk lyp,qi nanen ky Avdi Ibrahimi shoku yt.


Gére


Rexhep Shehi Milaim këti mileti me ja sha serbin dhe bashkpuntorët e tyre, ju duket si me jav q..... n..., Oooo ngjallu Adem Jashari. se ky vend ende ka nevoj për ty, ah koh e maskave kthehu edhe një her


Valdet Salihu Vebi kajtazi mos gabofsha osht shum gazetar i mir qe e ka zbulu pronton apo ndoshta gaboj

Gérer

Feh MI Sen ska zbulu, prokuroria e eulexit i ka pas ato pergjime ne rastin Limaj.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Milaim Zeka,Parim O.e Vehbi Kajtazi me serb,hajde rrena   Ven 8 Sep - 16:46Rexhep Shehi Milaim këti mileti me ja sha serbin dhe bashkpuntorët e tyre, ju duket si me jav q..... n..., Oooo ngjallu Adem Jashari. se ky vend ende ka nevoj për ty, ah koh e maskave kthehu edhe një he


Valdet Salihu Vebi kajtazi mos gabofsha osht shum gazetar i mir qe e ka zbulu pronton apo ndoshta gaboj

Gérer

Feh MI Sen ska zbulu, prokuroria e eulexit i ka pas ato pergjime ne rastin Limaj.
Gérer

Valdet Salihu Bravo i koft ksi gazetar na duhen neve ne kosov
Gérer

Feh MI Cilat vrasje i ka zbulu Vehbi Kajtazi?
Gérer

Ili Dedinca e a e ke mendu ndonjeher si mundet nje gazetar me i pergju kreret e shtetit pa kan i lidhur me ndonje sherbim sekret
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Milaim Zeka,Parim O.e Vehbi Kajtazi me serb,hajde rrena
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: