AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Milaim zeken e shajn pse insajderi shkruan per shpiuna

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Milaim zeken e shajn pse insajderi shkruan per shpiuna   Dim 10 Sep - 14:50

Milaim Zeka
8 septembre, 16:25 · 

Sherbimi sekret serb ne Kosove vepron permes Portalit Insajder
Dy agjentet serb ne Kosove, Parim Olluri, dhe Vehbi Kajtazi, jane duke zhvilluar veprimtarine e tyre ne Kosove, permes planeve dhe direktivave te BI A-se serbe ne Kosove.
Keta agjente te Sherbimit Sekret Serb, sipas burimeve nderkombetare, kane marre direktiva nga Beogradi, qe te denigrojne e poshtrojne figura kombetare, duke filluar nga Adem Jashari etj. Keta jane abuzuesit, dhe perdhunuesit me te medhenje te fjales se lire.
Keta jane shantazhues te bizneseve, raketasha, deri te mohues te femijeve te tyre me dashnore.
Parim Olluri, me pseudonimin "Xixillonja" ne sherbimin sekret serb, po baglon ne te gjitha anet, duke hapur te paverteta rreth figurave politike dhe kombetare te vendit.
Une, si deputet i Kuvendit te Kosoves, e ftoje ne debat publik, ne cilin medium ka qef, per me i argumentu para publikut, qe ky eshte vetem nje shole, mbi te cilen dhine vetem Beogradi!!!

Valon Qorri Milaim Zeka 
Me mduket xixellonja ka qen edhe valdet nika
Gérer


Besim Hysenaj Baci Milaim une vetem nje pyetje kom per tye!

Nese dikush sulmon parim olluri nga mendimi se qenka agent serb a je ne gjendje mi mbrojt kto pohime me fakte para gjykates apo prokuroris?...Voir plu


Fehmi Rrecaj Milaimi ka fol publikisht, te apostrofuarit nese nuk eshte siq po thot Milaimi kan te drejte me e akuzu per shpifje.

Besim Hysenaj Sigurisht mirpo mbetet tek akuzuesi mi qiten faktet nese milaim zeka paska fakte qe ky esht agjent serb dhe nuk lajmron ne prokurori dhe si dergon faktet at'her ai nuk e mbron interesin kosovar dhe thyen ligjin.
Gérer

Fehmi Rrecaj Nuk eshte detyre e Milaimit ne kete faze me nxjerr fakte, ai po i thot Parimit ku po don me u ballafaqu, tash topi eshte te Parimi dhe Vehbiu.
Gérer

Besim Hysenaj Feh MI esht obligim i akuzuesit mi tregu faktet
Gérer

Fehmi Rrecaj Besim Hysenaj, Milaimi po lyp duel, debat televiziv me ata, nese ata ndihen te fyer le ta akuzojn Milaimin. Nese i therret gjykata, atehere po Milaimi duhet me e argumentu ate qe e ka thene.
Gérer

Milaim Zeka Besim Hysenaj pse çfare gjyqi te denon pse je agjent i BIA-as. Une i kam kerku debat publik
Gérer

Bujar Lahu Sikur te ishin vetëm keta te dyte , ka shumë te tillë , edhe ne grupin Koha .
Gérer

Besnik A Shabani Milaim Zeka kta si kan fol per Adem Jasharin u dasht mej pushkatu. Mir e kishe pas qe i akuzojshe kto mbeturina!
Gérer

Dedi Tunaj Besimin e denon gjdo gjygj vendor edhe nderkombetar sepse eshte pjese e popullit......kurse juve nuk ju denon as nje gjygj ...as vendor e as nderkombetar sepse jeni bere vegel e tyre qe 18 vite....e mshoj baca Milaim mshoj....
Gérer

Lenci Mana Milaimi po i kerkon debat publik pra esht ne gjendje tja faktoj ..kshuqe pyetja duket e tepert. Sa e njof un Milaimin asnjehere nuk flet pa fakte.Respekte Milaim Zeka duhet te kishim shume si ju ne Shqiperi e Kosove.
Gérer

Nehat Salihu Po tw kohes ditore,te bota sot etj etj
Gérer

Adem Palushi Shpihuni sban ne gjygj me qit veq Hu Gardhi mja thy Brit...
Gérer

Fidan Saini Besim Hysenaj ky eshte komenti i jot i fundit ne kete status.
Se ky "demokrati" i 'Stakholmit' i bllokon ata qe mendojnë ndryshe prej tij!
Gérer

Gezim Imeri Milaim Zeka Jo ketu te na nuk te denon Gjyq hiq ,se ska Gjyqe, sipas asaj qe po thu Ti keta dy Tipat ishin denu per Spiunazh edhe bashkepunim me nje Sherbim Sekret armiqesor te huajin.Ty po te dhemb se kta po iu zbulojne Afera Shokeve te tu Deputet
Gérer

Xhevda Hyseni Besim Hysenaj mos fol ma se ja kr palu 😂😂😂
Gérer

Epirot Latifi Milaim Zeka runu ju prej BI nqeveri qe i keni edhe qe ashiqare e dini qe jon BI mos u merrni me shqiptar e supozime e propaganga
Gérer

Leti Bani Zotri Milaimi perdor qfardo menyre qfardo fjale banale me terheq vemendjen e qytetarit te varfer te pashkolle. Nese pak analizoni interesi primar i Milaimit jane financat dhe mbrojtja e rrethit te ngushte qe kane qene te korruptuar dhe vazhdojne te jene.
Gérer

Xhemail Mehanja O milaim ti nuk po lejshe njeri pa i ngjit fjal po rri se ti me kan i miri kishe nejt me zanatin tend e me fjal banale e si kishe hi politikes hiq po truse bothen e mos baglo
Gérer

Kuçi Kuçi Haxhi Milaim Zeka pse me pate bllokue?Qe te zuna duke rrejte shishem.Po ku po bazohesh se keta dy jane duke punue ne sherbim te serbise?Rrenat e tue dhe te Avdi Ibrahimit e Reshat qen Badallaj qe edhe ndaj meje shpifni kinse e kam shetit Arkanin neper vijat...Voir plus
Gérer

Kuçi Kuçi Haxhi Kqyre Avdi qeni si manipulon me te vdekur o Milaim Zeka?E ka hek me maske njeriun e gjall dhe ka falcifikue me heroin nga sllapuzhani.A nuk lyp,qi nanen ky Avdi Ibrahimi shoku yt.


GérRexhep Shehi Milaim këti mileti me ja sha serbin dhe bashkpuntorët e tyre, ju duket si me jav q..... n..., Oooo ngjallu Adem Jashari. se ky vend ende ka nevoj për ty, ah koh e maskave kthehu edhe një heGérerValdet Salihu Vebi kajtazi mos gabofsha osht shum gazetar i mir qe e ka zbulu pronton apo ndoshta gaboGérerXhavit Ramshaj Si deputet i parlamentit te Kosoves kerko burgimin e tyre me argumente e nuk ke nevoj ketu te na tregon histori qe nuk i dijm a jane te verteta apo jo. Nuk kam asgje kunder personalitetit tend por kunder fjaleve, se u mbush ky popull me fjal e histori te ndryshme. Vepro i nderuar dhe ke mbeshtetjen e votuesve tu.Maloku Timmy Zt. Milaim Zeka nje pyetje :besom qe eshte pa kurfar prapavije te politikes lokale apo cfardo qoft llojit te tille!
Si mendoni qe do arrini me marr vendime te rendesishme ai krijimi i ushtris ,vendime te interesit kombetar dhe stabilizimin e mardhenjeve me partneret e huaj duke e ditur qe krye kput kjo qeveri mvaret nga disponimi i listes serbe dhe nuk e keni komoditetin ti humbeni ata ???
Flm nga UsSalih Ahmetaj Nuk e di me ke jane Insajderi. Nuk kam fakte. Mirepo dje isha deshmitar se Kuvendin ma rregulloj Vucko i Milaimit. Dhe, neser, kysmet edhe qeverine po na e ban Vucko i Milaimit.
Gérer


Rrahim Elshani Valla bre Milaim boll rrallë po ja qellon veq këtë herë e ke vra shenjen!
Gérer


Berat Nimani Tash19 Vjet ne Ofenziven e Shtatorit met Ramush Haradinaj me 16 Vet kunder Serbis dhe dul Fitimtar.
Kurse Sot u met me 43 Vota Shqiptare 10 te Pakicav Serbe.
Gjenerali i Lavdis kunder Horrav dhe Serbis per Interesin e Kombit dhe Shqiptaris
Gérer


Smajl Elezaj Po pse po reagoni kur milaimi ju ka kerku debat publik ne cilin medium ata te duan, kjo nuk do koment.
Gérer


Shyret Jahiu Po pse nuk e denonconi rastin në fjalë në organe kompetente,mbasi keni aq shumë argumente që këta punojnë për sherbime të huaja?
Gérer


Isa Hajra Bravo Milaim Zeka ... qysh n'fillim te punës se tyre e kam vërejtur një gjë te tillë.
Prandaj vazhdimisht jam duke u munduar t'i njoftoj te pakten frendsat n'fcb.
Gérer


Ilir Kastrati Milaim Zeka paramendo me te ftu nje grup hetues edhe me i argumentu te gjitha keto fjale e gjithe keto shkrime qka kishe vepru ?!
Gérer


Arsim Pajaziti Edhe gazetari i Shqiprise Mero Baze po thot qe Milaim Zeka i ka hartuar listen per vrasjen e perkrahesve te Ibrahim Rugoves a mi besue na atij qe nuk ka fakte a, Leje mes shkruj palidhje se marra mi shkrue kto fjal, Gazetaret qe i ceke me larte jon gazetaret me profesional qe mujn me egzistue po ty qe nuk tkonvenon stkemi faj.
Gérer


Rame Qazimi Milaim nifar kohe thojshe qe serbija paralufte ja ka q..... nanen kosoves, e kta politikanat tone maslufte ja kan q..... baben , e qitasht qikjo legjistratur edhe nanen edhe baben dyjat
Gérer


Selami Thaqi O Milaim zeza Mos na kallxo prralla allahile se ty nuk te besohet se je bash sekser edhe je njeri qe i han fjalen e tua deri dje qkas ke than per limen tash je deputet i limes un. Nuk di qysh ke ftyr me
Dal para popullit
Gérer


Gëzim Prelvukaj Per me akuzua diken se shpiun te armikut duhet fakte dhe permes fakteve te burgoset e jo te thirret neper debate.
Ti sherbesh armikut nuk eshte diçka e vogel e parendesi , apo eshte ba normale qe çdo kundershtar te jete edhe tradhetar apo sherbyes i armikut
Gérer


Fidaim B. Shala I nderuar Deputet! 
Elektoratit i ke premtu qe do e ngrisesh zerin në Parlament kunder çdo te keqe nese te jepet besimi i mjaftueshem qytetarë! Ai besim t'u dha, andaj çeshtjet tash e tutje ngriti në nivel institucional dhe me argumente, e jo në rrjete sociale se me t'vertete po e degradohet çdo gje, e pastaj nuk po dihet se kush eshte i miri e kush jo!! 
Respekt

https://www.facebook.com/milaimzekaobri/posts/500325930329455?comment_id=500453586983356&notif_t=like&notif_id=1504936937025116
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Milaim zeken e shajn pse insajderi shkruan per shpiuna
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: