AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Tradhetaret na morren ne qafe

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Tradhetaret na morren ne qafe   Lun 11 Sep - 1:42

Kuçi Kuçi Haxhi
24 min · 

Per me marr vesh fjalen e Rugoves ma mire ja disa fakte;
1)Adem Demaqi e beri Fadil Hoxhen patriot e ne se paskemi marr vesh kush paska qen Fadil qeni.
2)A eshte ky Demaq derri qe i pajtoj Hysen Terpezen me Fadil Hoxhen mbas luftes?
3)A eshte ky Demaq derri sekretar i komunistave ne sherbimin ushtarak?
4)A eshte ky Demaq zeza qe kerkonte konferderaten ballkanike?
5)A eshte kjo uçk qe qenin Fadil Hoxhen e varrosi me nderime ma te medhaja?
6)A ju tha komandantave te uçk es ky qen,aferim ju qofte,aty ku une e lash,ju ma vazhduat rrugen.
Pra kembe e krye po del kjo lufte me tradheti.Pse ?Po vetem qent e serbise ma kundershtojne kete mendim timin % per % te sakte.
Kush dhe si i erdhi puna rrethimit te Jasharajve?
Kush e vrau Ahmet Krasniqin?Ilir konushevcin,Komandant Drinin,Telin,Hoxhe Atipin,Tahir SinaninUke Bytyqin,deshmitaret kush i vrau e kush po i vret?Kush dhunoj femra te mitura siq jan vetem disa po i permendi ;Sofije Tafen,e Mirjeta Kapllanin e shume vajza te mitura.
Kriminelat po dihen me emra e mbiemra,dhe drejtesia e kosoves dhe ajo nderkombetare po i mbrone,dhe keta kriminela i keni udheheqesa te qeverise se juaj.
Mu ata qe jan bashkpuntor te serbise,sot jan ba patriota me bateria te policise serbe.Flini shqiptar flini,e kur po ju vjen veza te bytha,po i mirrni femit e po ikni neper kufij si lepurat e po flini neper nen ura te metropoleve.Pastaj ne intervista po flisni çka si keni perjetue marre ju qofte si popull i pa gdhendur.
J’aime
CommenterPartager

3Ramiz Behluli, Isak Xhemajli et Ismet Krasniqi
Commentaires

Isak Xhemajli Miku im i nderuar Haxhi Kuqi, s'pari t'pershendes shume,kur po i lexoj keto shkrimet tuaja aq te sakta po rrenqethom prej nervoze e merzije po du me kop prej sikleti, edhe pse shumicen e ketyre ngjarjeve i kame dit por jo %per %si si thua ti, nganjiher po them a jemi njerz a tjera gjallesa apo ndoshta gabimishte jemi ne ket planet, sidoqofte po me duket se i ka ardh fundi ketij populli te mjer e budalle, t'pershendes sinqerisht edhe nji her

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 8 min
Supprimer

Kuçi Kuçi Haxhi Isak Xhemajli,flm shume ne perkrahje te se vertetes se hudhure.Si para dhe tani me tregue te verteten dhe me mbrojte eshte veshtire,sikurse me shti zjarrin ne goje.Populli eshte si qeshmja,si dhe sa deshiron me ja leshue rrjedhjen ashtu leviz.Pos e ndryshin rrjedhjen nese dikush te burimi lun me ujin.Populli eshte si bagetia,si i ruan bariu,bagetia hec e kullote.Populli u beson tradhetareve,!Pse,separi mjetet e informimit jane ne duart e tradhetareve,dhe kur gazetaret shkruaj keq per atdhetar populli nuk u beson atdhetareve,dhe i gjen kjo kataklizem siq po shifet mire.Per te gjitha keto ndodhi,fajtor jan nderkombetaret qe i perkrahin keta tradhetar.Popullit i mungon bariu i mire,dhe armatosja per tu çlirue nga ky virus i poshter e i moqem me mija vite.Veshtire e kemi pa ndonje perkrahje nderkombetare....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Tradhetaret na morren ne qafe
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: