AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Avni Syla,o Haxhi ška eshte ušk?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Avni Syla,o Haxhi ška eshte ušk?   Sam 16 Sep - 3:25


Avni Sylajáăka eshte UQK?
GÚrer


Kuši Kuši HaxhiáKomofazhe e mbeshtjellur ,ata qe kan luftue i kan vra,e disa qe jan gjalle ua kan qi nanen po shetisin rrugeve si qent.Tradhetaret po e udheheqin kosoven,dhe keta tradhetar po shiten si šlirikara
GÚrer

Avni SylajáKuši Kuši Haxhiá,nuk po flas per Taxi'ist,pytja ke ška eshte UQK?

Kuši Kuši HaxhiáAvni Sylajákqyr ti ška po lypish ma kjart,nuk dmth se ka qen hynore,neqoftese brenda berthames kan qen te kyqur serbet,apo servilat e serbit.Ušk dmth ushtri šlirimtare,por nuk dmth se vertete behet fjale per šlirim.A u betuan se i kan kap armet per ti šlirue trojet e roberuara e pastaj me ja bashkue nanes shqiperi?Na trego cinin betim prej tri lufterave šlirimtare e quan ne vend?Nja tregoma.

Kuši Kuši HaxhiáAvni Sylajánd,se te tregoj krejte.aq edhe per taxist benum pyetje

Avni SylajáKuši Kuši Haxhiá,UăK eshte ushtria e šlirimit Kosoves,mos i mer parasyesh betimet qe jane bo ne kohen kur edhe farkucat e luftuan UăK-ne,ajo arriti luften per ku ishte destinu,sot kem shtet.

Alfred BerishaáAvni Sylajájane hajna kriminel multi milioner plaqkasha i kane hype shtetit nuk po done me i zhdrrype kane vrare Shqiptare intelektualet LDK nuk kane vrare shkaune Rikallon me vlla te vetin e shume Rikallo kane perdorure metodat e Enver Hoxhse vraje tuti Shqiptaret e sundo e vijedh e plaqkite kaju majken Shqiptarve, a nuk po e shefe ne qfare derxhe na prute
GÚrer

Avni SylajáAlfred Berishaá,ti me kete profil dhe kete gjuhe mund te jesh ndodnje shipec i ndershem,kete e keni si prapagande kunder atyre qe jau pshurren kumarllakun kur 1998 thojshit UăK mund t ejete loje serbe.

Kuši Kuši HaxhiáAvni Sylajápo šfare mut shteti o njeri a ske sy e vesh?Ku e ke veriun e kosoves,shtet i thua kesaj?A je ne kosove,apo ne mars duke jetue.Avni Sylaj,ti a ke luftue kundra serbeve????Trego dhe flasim pa kungja.Sa per kete mute shteti te kosoves e keni skaj meje as skaj ušk es as skaj Rugoves as skaj Bill Klintonit,as skaj nana terezes,por hatri im e shkaku i masakres se Raqakut.Cili ushtar i ušk es i shkoj ne ndihme Adem Jasharit?Nja permendma,dhe mos u mundo me nxjerr kimen prej tlynit.Qeta si ju kan me ra dhe nderkombetaret kane me na dhen lekcion qe kan mu habite edhe sorrat.Kush e paska dhan betimin,?Farkuca e lpkurcat te njejt jan,ka pas individualisht qe kan luftue,e marr persiper tere shtabi urra,a sa here qe ka marr ofanzive serbi ne pikat e ušk es disa ore perpara jane marr vesh qe ušk mi leshue istikamet e popullit me ja qi nanen.Ciles vajze shqiptare i doli nja i ušk es e i ndihmoj qe mos ta dhunojne?Nje rast tregoma e pranoj qe e ke me te drejte?Ose raste tjera qe kan ndermarr me shpetue diška.Na Malisheve qaty kam qen dy ore perpara u shkaperderdhen si pacollat teshat i hudhen e armet as personale nuk guxojshin mi marr.Ushqimet qe i pata prue ne Malisheve edhe me barna ua lane serbeve mi marr e mi kall.Avni Sylaj,nuk kemi ška e lavdrojm nje send qe tane shqiptaret e dijne se šfare lufte ka qen.Por ja kan shtie friken popullit duke i vra deshmitaret.Ndalu ketu e mendo pse po i vrasin deshmitaret e luftes?
GÚrer

Alfredo SmakajáKuši Kuši Haxhi moni bre mos e mohoni gjakun e derdhur te deshmorve ishte a nuk ishte fufte ket e dim ama mos mohoni at gjak se shum nena kan mbet me zemer te thar nga kjo luft shum nena kan mbet duke derdh lot e keto lot jan te rana se humben femijet e tyreAlfred BerishaáBaciáHaxhi ky shpijune i kanit Pronto Avni Syloviqi po jetojka jashte qato hane mute ky zagare.áBaciáHaxhi kriminelet hajnat e P A N kejte tokat e shtetit i kane privatizue nga 10 Euro ARIN e kane shite ka 10000 mije Euro ARIN
GÚrer


Kuši Kuši HaxhiáPo ma se pari Fatmir Lima bashk me Blerim Kuqin tere biraqin pronen shoqerore te popullit e kan ble me kaq qmim,dhe jan ba milionera.Lima qe ka dashte me pushkatue Blerimin.Blerimi e din mire se šfare deklarate e kam dhene pran mjeteve nderkombetare,por heshte dhe nuk tregone.Parja e shishme.O kan vra atdhetar,kan dhunue Mirjeta Kapllanin dhe e ka djeg per se gjalli ne furre,dhe pasi baba saj e sheh e vrete me revole per me humbe ferkem.Po šfare lufte bre,kete bombardim te natos mbi forcat serbe e keni hatri i Haxhi Latif Kušit.Le te shkerdhejn nga ndjersa ime keta qejt e serbise.

https://www.facebook.com/agronpopaj.goni/posts/1610730169001551?comment_id=1611599755581259&reply_comment_id=1611890008885567&notif_t=feed_comment_reply&notif_id=1505541437340856
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
 
Avni Syla,o Haxhi ška eshte ušk?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: