AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Armend Zemaj me perkrah ketu

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Armend Zemaj me perkrah ketu   Dim 17 Sep - 6:22

https://www.facebook.com/armend.zemaj/posts/10212271785604323?comment_id=10212295500717186&notif_t=like&notif_id=1505650265062516


Jakup Rexhepi Ata që luftuan per clirimin e vendit duhet te I permbahen betimit te dhene nen emblemen e UCK se.Ne rreshtin e fundit te betimit thuhet: Nese tradhetoj qofte I humbur gjaku im ; andaj dikush duhet dhene pergjegjie!
J’aime
 · Répondre · 14 septembre, 22:40
Gérer


Kuçi Kuçi Haxhi Fole e rruj veze,Po ja nin forte Ramushit per popull ,kumar me shkije.gjithemone.Hajt vella se hala nuk ka mbledhe populli mend,ku po mendon ky pis milet qe e kan harrue miqasin e moqme me serb neper ambasada te gjermanise,Zvicrres,Austrise,Belgjikes,Suedise e dreqit te mallkuar.Une kam then moti se lufte skan ba krejt uçk eja.Njani prej uçk es ka luftue ,dhe nese e ka vra nje ushtar serb apo polic serb e kan likvidue vete shoket dhe e kan shkrue te nesermen neper gazeta kinse e kan vra serbet duke luftue kinse me serb.
Gérer


Antoine Kajtazaj Po breh i nderuar po ku ket deri sod ju qe nuk ngrit padi kunder tina per deri sa ke ne kqz e ju kalojke para hunve jemi me te vertet ne popull prapa mbetes vetem per nje karrike

J’aime
 · Répondre · 
1
 · 15 septembre, 11:34
Gérer


Kuçi Kuçi Haxhi Kujt me ju ankue,apo kujt mi ba akuz per vrasje?Te stajku ketyre hereve thojshin shko ankoju.Krejte qesi kriminela i ke si ne gjygj,ne polici e neper komuna ata qe kan punue me regjimin e serbise.Po mbrohen ndere vedi.Komandantat e uçk es i ka zgjedhe sa serbia edhe nderkombetaret,duke u nis prej gjermanise kurvice,zvicrres,aushtrise,frances kurve,belgjikes,suedise kurvice,e gjere tek amerika kurvice.Kurse keta qej per nje gote raki qihen ne prapanice e per popull as qe u han palla.Bej me ka ba nje ushtar i gjakoves katolik,komandanti e vrau gjyshin me plume ne koke duke i thene hajt gjysh bani te fala gjyshes.Ramushi me ushtar qi Sofije Tafen e masakro Musajt per poste qeveritare jo per qe kan qen tradhetar.Lima qi Mirjetea Kapllanin nga aqareva e rexhep selimit, dhe kush leshin spo mujn me ja hanger.Nuk mujn se derzan shkaun dhe ameriken kurve.
Gérer

Antoine Kajtazaj Po breh haxhi kuqi a e ki met nime a i ke pa vet se na shqiptart krejt te mirat i kemi po nja e kemi shum te mire se nuk besojme qka shofim me sy po vetem qka degjojme me vesh
Gérer

Kuçi Kuçi Haxhi Antoine Kajtazaj Po gjere ne vitin 15 janar 1999,kam qen ne kosove dhe i kam pa me syt e mi shume qen qe deri diten e fundit i kam pa duke ba dolli me policin serbe e te nesermen kur kam kalue pran istikameve kur keta qej i shifsha me tesha te uçk es.Pra e keqperdoren amblemen e uçk es tradhetaret e hajnat ,ish policet tan qe punojshin me Milloshin,gjygjetar e ma se shumti ka pas komandanta mekanik ne tere kosoven.Pse qudi e madhe,ishin kon bashkpuntor te flaket te serbise.Per keto qiqihane i kam deshmitaret e inqizuar ne kaset qe i kan pa me syt e vete dhe i ke ne RTK Rokum,e neper gazeta.Po ti dergoj se mendon po genjeje.Per Limen e njeh mire,me ka kall,gabimi im qe si lash me likvidue ne Deverdelan kur se pari mua e pastaj djalit te Elmi S Kuqit na bani ju ka que Rugova apo Milloshi me shpiunue kundra meje.

https://www.facebook.com/armend.zemaj?fref=pb&hc_location=profile_browser
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Armend Zemaj me perkrah ketu
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: