AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fatmir Lima rasti i Bellanices po genjen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fatmir Lima rasti i Bellanices po genjen   Mer 20 Sep - 3:25Enver Hoxha deklaron se kur bashk me Ejup Hoxhen i kan has te vrare baban e tij dhe tjetrin,e ka lan mi rujt me kallash Ejupin gjere sa te vjen me marr baben.Por kur e pyet ku ma ke lan kallashin??Ejupi ja ban ka ardhe Lima me qat qe u takum te shupa dhe ma kan marr armen e kan ik.Fatmir Lima nuk e pranon qe ja kan marr armen,por ja nis me thene nuk e di ndoshta ka qen gjendje hautike .Ai personi une po mendoj qe ka qen Skender Krasniqi ish polic ne suhareke,qen i serbise dhenderr i Haxhi Kryeziut burri i Hajrije Kryeziut.Dhe siq deklaron Lima,pas ofanzives serbe,uçk eshte shperndra gjere ne marveshjen Millosheiq Holbruk.Kurse deklaron se Ismet Jasharin e kan vra qat dite kur forcat serbe kan marr ofanzive ne pikat e uçk es gjere ne Kleqke.E pse  rrene kemi luftue!!!!!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fatmir Lima rasti i Bellanices po genjen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: