AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gafurr Adili a ka gisht ne atentatin e Azem Vllasit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gafurr Adili a ka gisht ne atentatin e Azem Vllasit   Ven 22 Sep - 15:52

Bajram Shabani a ajouté 6 photos.
3 h · 

"A QĖNDRON GAFURR ADILI PAS ATENTATIT NDAJ AZEM VLLASIT"
Shkruajnė gazetat e novinat na u kthye Isė Boletini nė "ATDHE",mė nė fund pas njė qėndrimi tė gjatė nė Zvicėr dhe nė Tiranė gjenerali i ushtrisė fantazmė i AKSH Gafurr Adili kthehet nė vendlindjen e tij nė Kičevo (Kėrēovė).
Me tė kthyer nė vendlindje menjėherė Gafurr Adili pajiset me shtetėsi maqedonase,tė humbėsh shtetėsinė maqedonase ėshtė e vėshtirė dhe ta marrėsh pėrsėri,njohė shumė njerėz qė kanė lindur nė Maqedoni,por vetėm pse kanė jetuar njė kohė tė gjatė nė Bujanovc (Serbi) para se tė bėhet shtet Maqedonia nuk kanė pasur shance tė pajisen me pasaportė Maqedone.
Ndėrsa Gafurr Adili,njė profiter politik dhe i ashquajturi gjenerali i ushtrisė fantazmė inekzistente tė AKSH,ka pėrfituar nė emer tė kesaj ushtrie duke i marrė para njerėzve ,kinse pėr armatėn kombėtare shqiptare AKSH,dhe me kėto para ka ble banesa nė Tiranė dhe paratė qė i kanė tepruar i ka harxhuar duke pirė raki me kurva.
Gafurr Adili, kjo ndyrėsirė ka tentuar tė manipulojė edhe me mua,por i ka hasur sharra nė gozhdė kur ja kam treguar gishtin e mesėm.
Pėrndryshe Gafurr Adili ka qenė dhe ėshtė dashnori i rumunkes MONA AGRIOIAIEI dashnorja e kėtij patrioti ka gisht nė atentatin ndaj Azem Vllasit,Gafurr Adili qėndron pas atentatit ndaj Azem Vllasit.
Sikur tė mos ishte Gafurri agjentė i Mijalkovit ai do tė arrestohej menjėherė dhe duhet tė pėrballet me drejtėsinė kosovare lidhur me atentatin ndaj Azem Vllasit.
Nė momentin kur e kam pyetur pėr atentatin ndaj Azem Vllasit mė ka bllokuar qeni i ndyrė Gafurr Adili.

https://www.facebook.com/


Xhavit Kosova Ky eshte shpijun i tyre dhe ky ka vra shume shqiptare qe te rrit emrin e aksh per perfitime personale ! Tash ka para dhe ju vyne atyre ne vendlindje ! Ne maqedoni ka shqiptare me familje qe jetojne qe 60 vjet e me shume dhe nuk marrin shtetesine ! Si e muarr ky ,,radikal udheheqes i shtabit te aksh interneti ! Kjo eshte per tu quditur ! Po ky do te paguan shume shtrejte vrasjet qe i ka bere ne ks dhe maqedoni ndaj figurave te larta te uck-se ! Ky ka monen rumunken, shyrete gosalcin dhe dy tri kurva tjera qe jetone me ta ne banesa te blera duke i kercnua bizneset firmat private ne emer te aksh interneti ! Po qysh maqedoni lejoi kete ,,patriot " pijanec te kthehet ne vendlindje ! ..Ky me siguri do te formon naj parti ...qellimi i sherbimit sekret ,ka shqiptare budallenje qe ju bashkangjiten sepse kemi plot shpijuna .UKSH -ushtria kombetare shqiptare nga Harun Aliu ju ka pas kercnua ketij aksh Gafurr Adili me likuidim per shpijunllek dhe ky me siguri ka gishte ne vrasjen e atij grupi ! Ky ka plagos edhe nje ushtare te vetin ne maqedoni qe me ja lene kinse maqedonasit per me ngrit merin e vete te aksh .Adil Mustafa
Kombi ne rrezik nga vete shqiptaret

Bajram Shabani Tani mesova nga Adil Mustafa qe Gafurr Adili eshte vegel e Zaevit,ndersa Adil Mustafa mbledh para per te ndertuar kisha ortodokse per maqedonet.
Adil Mustafa,kerkon integrim ne BE,ai punon per nje organizate sorosiane.
Tashti do ta publikoj biseden time ne privat ne mes Adil Mustafes dhe meje
Gérer

Bajram Shabani Per te pare njerezit se kush jane keta njerez,qe fshihen pas patriotizmit per ta sulmuar shqiptarizmen.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gafurr Adili a ka gisht ne atentatin e Azem Vllasit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: