AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

  Gani Krasniqi per Albin Kurtin!

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gani Krasniqi per Albin Kurtin!   Mar 26 Sep - 4:43

     0-12-2009, 14:29
drenicaku
Ateher nese Gani Geci; ka then se nuk ka hiq uqk ,ja paska ban si jakupi ku tha ne hag se nuk ka pas fare komand te uqk,qka nuk po thojn,bile edhe lima e ka perjashtu mundesin e komandimit te uqk-es ne burgun e hages.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Gani Krasniqi

Début de la conversation

Vous êtes amis sur Facebook
A travaillé à Lëvizja VETËVENDOSJE!
A étudié à Universiteti i Prishtinës

23 MAI 10:16

Vous êtes tous les deux sur Messenger.2 JUIN 03:41[ltr]Pershendetje zotri Gani Krasniqi.Ju lutem deshta tju beje nja dy a tri pyetje .Ju lutem deshta tju beje nja dy a tri pyetje lidhur me Albin Kurtin;1) a eshte Albin Kurti i biri legjitim, i Zaim Kurtit,dhe i nanes legjitime,qe sja di emrin .Apo mos eshte i adoptuar?2)Kam ndegjue se i ka edhe dy vllazni,as atyre emrat nuk ua di.Sinqerisht Haxhi Kuçi
1[/ltr]
00:2


11:11[ltr]
Pershendetje edhe per Ju i nderuar! Deri ketu ka ardhur puna? Pak shaka. Per te kene me i qarte per ty, nenen e Albinit, Arifen, nje zonje dhe pedagoge ne pension e nderuar dhe babain , Zaimin i kam miqe te shtepise, para se te njihem me Albinin. Ose me mire me thene, Albinin e kam njohur si femijet te tyre. Ashtu, sic kam njohur, bashke me rriten e tyre edhe Arianitin, intektual i kompletuar, i cili ligjeron ne nje nga Universitetet suedeze dhe femiun me te vogel te ketij qifti te mrekulluar, Taulantin,cili jep kontributin e tij prej inxhinieri ne KEK. Pra, Albini, Arianiti dhe Taulanti, jane te bijte, jo vetem biologjik, por dhe ideologjik te nje malsoreje te Gallakut, intelektuale te formuar dhe te edukuar ne fryme kombetare dhe te nje malsori, nga tervat tjera shqiptare, malesia e Mbishkodres. Pra, nga dy s'kaje me te gjakosura shqiptare historikisht. Kjo eshte pergjigja ime ne pyetjet tuaja. Shendet: Ganiu.

Kuçi Kuçi Haxhi
Pershendetje i nderuari Gani,ju falimenderit per keto informata.Kan thane pleqet,kush vete nuk tretet.Une ne fillim e kam perkrah shume Albinin,por si ju ka kyq ne qerdhe Rexhep Selimi i kam que duart prej VV,i kam tregue ne shkrime
VV dhe Albinit,por kurr nuk mu ka pergjegjur.[/ltr]
.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gani Krasniqi per Albin Kurtin!
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: