AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Shpiunat e Suharekes

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Shpiunat e Suharekes   Mer 27 Sep - 16:30


Bali Gashi Takim pas shum vitesh me liderin e pa kontestueshem te shqipetareve ne Maqedoni Ali Ahmetin me rastin e pervjetorit te renjes heroike te legjendes Femi Lladrovci dhe heroines Gjeve,

17 octobre 2013, 16:59 · 3
Lik keta tre,Mustafa Selimaj,Ramiz Lladrovci,e Isuf S.HoxhaIsuf Sali Hoxha nga e majta,Bislim Elshani,me syza si Ismet B.pastaj Muharrem Gashi mjek,pas Bali Katravelles Gashi,emri sme kujtohet porf po me dhi ne ta,dhe Ali Ahmet tradhetari.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15255
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Shpiunat e Suharekes   Mer 27 Sep - 16:43

Suzana Kastrati Rrespekt ndaj te gjitheve ne foto, sidomos ndaj dr.Haki Gashit i cili nuk keqperdori biografine e pasur kombetare te vrapoje pas foteles byrokratike! Shendet dhe suksese ne jete e profesion te gjitheve!

4 octobre 2013, 10:18 · 8
Gérer


Naser Bajraktari Pershendetje te nderuar burra te Kombit!

6 décembre 2014, 22:19
Gérer


Adem Bytyqi HAKI Gashi qendro siq ke qenduar deri me tani shendet paqi gjithmon

9 décembre 2014, 13:04
Gérer


Ilaz Zeqiri Pershendetje zoterinj...


Gani Balaj Ev ku jeni Gashjan..... he qate Shoq e patem dhe qate najmurret.....

26 octobre 2013, 14:52 · 1
Gérer


Ilaz Kadolli Shoket tani te moshuar, ndihen me te forte ne vendlindjen e Heroit te kombit Fehmi Lladrovci.

26 octobre 2013, 17:35 · 2
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Shpiunat e Suharekes
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: