AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Rrahen liv ne emision Milaim Zekani me Frasher Krasniqin

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14819
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Rrahen liv ne emision Milaim Zekani me Frasher Krasniqin   Ven 29 Sep - 16:25

Milaim Zeka dhe Frashėr Krasniqi rrahen live nė Emisionin info magazina nė Klan Kosova shkruan Dardaniapost.com
Debati i ashpėr mes dy deputetėve Frashėr Krasniqi i VV’sė dhe Milaim Zekės tė NISMA’s ka eskaluar nė dhunė fizike mes tyre.
Ata fillimisht janė fyer rendė me njėri tjetrin, mė pas Krasniqi ka gjuajtur me ujė Zeken. Njejtė ka vepruar edhe Zeka.
Mė pas Krasniqi ėshtė ngritur nga ulėsja dhe e ka grushtuar Zeken.
Krejt kjo ka ndodhur live nė njė debat nė Klan Kosova. Moderatori ka ndėrprerė emisionin./Dardaniapost.com/
http://botapress.info/e-pabesueshmepas-grushtave-te-zekes-dhe-krasniqit-alltiat/
https://www.facebook.com/gazetarilindja/videos/1969370230010835/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Rrahen liv ne emision Milaim Zekani me Frasher Krasniqin
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: