AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sali Zyba ēka ka ba ne pr

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15036
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sali Zyba ēka ka ba ne pr   Ven 29 Sep - 19:52

Mbėshtetėsit e Albin Kurtit

J’aime cette Page · 26 septembre · 

 Pėrderisa tė LDK-sė e ish-LDK-sė akuzojnė njėri-tjetrin pėr 3%, Salih Zyba si luftėtar i tre luftėrave nuk deshti tė lavdohej nga ky angazhim duke e cilėsuar si periudhė e lavdishme e historisė dhe duke shprehur gatishmėrinė qė edhe me tutje tė angazhohet pėr Therandėn, atdheun. – avec Salih Zyba.

4 commentaires

Commentaires


Maliq Gerbeshi Komandanti I te gjithve rugova adem jashari familja haradinaj familja pajaziti se Ku far muti edin mir ne prishtine qa ka ba

J’aime
 · Répondre · 
2
 · 28 septembre, 18:57
Gérer


Kuēi Kuēi Haxhi Maliq Gerbeshi,trego ēka ka ba ne prishtine ta dine edhe populli se marum prej fares se keqe.


https://www.facebook.com/mbeshtetesit.e.albin.kurtit/photos/a.1507761566117215.1073741830.1459028847657154/2175642705995761/?type=3&theater
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sali Zyba ēka ka ba ne pr
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: